Arama

Astroloji - Fallar - Oğlak - Sayfa 170

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 330.387 Cevap: 1.753
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015       Mesaj #1691
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Oğlak Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
Gökyüzü bugün yaşadığınız her şeyi derin sorgulamalarda bulunarak öz disiplininizi harekete geçireceğinize işaret etmekte.Kendi içinizde kararlar almanız en yakınlarınızın bile tepkisini almanıza sebep olabilir.Olsun varsın sonunda kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayarak doğru kararlar alacaksınız.Sizi olduğunuz gibi seven insanlar asla kötülüğünüzü istemezler.İş hayatınızda ise emeğinizi enerjinizi işinize olanca gücünüzle yansıttığınız sürece kazanacağınızı bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Oğlak’lar bugün çocuk ya da çocuklarınızdan hiç te hoş olmayan davranışlar görebilirsiniz. Bekar Oğlak’lar duygusal geçişleriniz sorgulamalarınız bu kadar fazlayken bir ilişkiye başlamak sizce ne kadar uygun olur?
Günün Olumlaması: Sezgilerimin ilahi gücüyle karanlık uykularımdan uyandım. Güneşin sıcaklığı Ay’ın ışıklarıyla aydınlandım.Yalanı doğrudan sahteyi gerçekten ayırt ettim bugün. Kendimi sevdim yaşamı sevdim aşkı sevdim inancın gücüyle kutsandım bugün…
Günün Kristali: Safir
Günün Rengi: Kırmızı

forumsal.net

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015       Mesaj #1692
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Oğlak Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
İş hayatınızda var olan potansiyelinizi ortaya koyun sahne sizin. Belki de bugünün yıldızı siz olacaksınız.Yaşanan sıkıntılı deneyimlerden çıkardığınız derslerle şimdi her zamankinden çok daha güçlüsünüz. Bu süreçte kariyerinizi ilgilendiren konularda kendinizi elinizdekilerle sınırlandırmadan hareket etmelisiniz. Kapıları çalmalısınız ki size açılsın. Bugün kalbinizden geçen dilekleriniz gerçekleşebilir insanlarla ilişkileriniz oldukça uyumlu ve cana yakındır. Bu güzel enerji sadece iş hayatınızda değil özel hayatınızda da etkili olacaktır. Hayatınızda biri yoksa o özel insanla tanışabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Ruhumdan dışarı yansıyan harika bir coşku var şimdi içimde, Gökkuşağının yedi rengini barındırıyorum yüreğimde. Yaşamımın her alanında yenilik başarı zenginlik ve yüreğimdeki yedi rengimin büyülü yansıması var tüm çevremde.
Günün Rengi: Yeşil
Günün Kristali: Mercan

forumsal.net

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
14 Mart 2015       Mesaj #1693
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye

Oğlak Burcu

Kariyeriniz ve işinizle ilgili konularda kendinizi nasıl daha fazla geliştirebileceğinizi neleri ortaya koyup başarıya giden yolda hızla ilerleyebileceğinizi bugünlerde doğru kararlarla belirleyebilirsiniz. Yaratıcı zekanızı sonuna kadar kullanın. İkili ilişkilerinizde karşınızdaki insanı anlamaya çalışarak hareket etmeniz tüm sorunları ortadan kaldırabilecek güçtedir.Bu şanslı süreci akıllıca değerlendirmeli yüzünüze gülen şansa şükretmelisiniz.Hızla ilerleme kaydedeceğiniz bu süreç içinde bazı insanların imalı sözleri ve kıskançlıkları ile karşılaşabilirsiniz hiç birine aldırmayın ve yolunuza bakın.Siz bunu fazlasıyla hak ettiniz.Maddi konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Bunun getirdiği güvenle risk içeren yatırım ve harcamalardan uzak durmalısınız.Bu dönemde yaşamınızın her alanında dürüst ve şeffaf olmayı seçerseniz.Evren sizi iş ve özel hayatınızda fazlasıyla mükafatlandıracaktır.
Günün Olumlaması: Geçmişi tüm kalbimle affediyorum yaşadıklarımla olgunlaşıyorum ve biliyorum ki Yerlerin ve Göklerin yüce sahibi benim hakkımı yüksel adaleti ile değerlendirir. Sahip olduğum olgunluk bundan sonrasını en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendirip yönümü belirlemem için benim için yeterlidir.
Günün Kristali: Topaz
Günün Rengi: Turuncu

forumsal.net
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
15 Mart 2015       Mesaj #1694
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
15 Mart 2015 Pazar OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Ay burcunuzda ilerlerken iş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.
AŞK: Aşkı sığ yaşamasını bilmediğiniz için, her şey aranızda problem haline geliyor.
SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili önemli bir şey yok.Sadece değişen hava şartlarına karşı tedbirli olun.

gundemkibris.com
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
16 Mart 2015       Mesaj #1695
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
16 Mart 2015 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ:Çalışmalarınızla ilgili problemleri kısa sürede çözeceksiniz. Yanlışlık yapmamak için iyi düşünmelisiniz.
AŞK: Satürn karşıt burcunuzda ilerlerken, sizi olumsuz ve melankolik yapıyor. Geçmişi unutmalısınız
SAĞLIK: Sağlığınız iyi. Kemiklerle ilgili sorun yaşamak istemiyorsanız, acele hareket etmemelisiniz.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
18 Mart 2015       Mesaj #1696
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
17 Mart 2015 Salı OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: İş potansiyeliniz mükemmel olmasına rağmen, abartılı davranışlardan hoşlanmıyorsunuz.
AŞK: Partnerinizle aranızda bugün olumlu gelişmeler söz konusu.Onu uzaktan bile hissedebiliyorsunuz.
SAĞLIK: Aile içi sorunlar yüzünden sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Olaylara aldırmayın.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
18 Mart 2015       Mesaj #1697
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
18 Mart 2015 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Acil yapılması gereken işler varken, siz olayları yavaştan alıyor, ve fırsat kaçırıyorsunuz.
AŞK: İlişkilerinizde yaşadığınız karmaşayı artık unutmalısınız. Her şeyi yeniden düzenleyeceksiniz..
SAĞLIK: Alışkanlıklarınızın bozulmasından hoşlanmadığınız için, hafta sonu yalnızlığını seviyorsunuz.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015       Mesaj #1698
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
19 MART 2015 PERŞEMBE OĞLAK BURCU YORUMU

Geçmişe bir sünger çektiniz ve gelecekten beklediklerinizi de adım adım gerçekleştireceksiniz. Şimdilik hayatınızın rayına oturmasını bekleyin. İş alanınızı sevmenize rağmen, aynı ortamdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz. Masraf yapmak hoşunuza gidebilir ama harcamalarınızda hesabınızı aşmayın. Aileden birine maddi yardımda bulunabilirsiniz. Kişisel bakımınızı uzun süredir ihmal ediyorsunuz
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015       Mesaj #1699
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Oğlak Burcu / 22 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzun yorumu : 20 Mart 2015 Cuma

İletişimse anlamda çevrenizle olan bağlantılarınızın güçleneceği bir gündesiniz. Bir çok telefon görüşmesi yapabilir ve ilginç diyaloglar kurabilirsiniz. Ancak aynı anda birden çok konuyla ilgilenmeniz dikkatinizi dağıtabilir. İkili ilişkileriniz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Küçük menfaatler elde edebilirsiniz. Gelişmeleri dikkatle takip etmek ve küçük fırsatlardan büyük sonuçlar elde etmek sizin elinizde olacaktır.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
21 Mart 2015       Mesaj #1700
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
21 Mart 2015 Cumartesi OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Atılımlarınız için daha ne bekliyorsunuz. Çevrenizden alacağınız destek sizi olumlu etkileyecek.
AŞK: Çelişkili duygular içindesiniz.Mantık ve duygu karmaşası yaşadığınız bu günde, dikkatli olmalısınız.
SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili önemli probleminiz yok. Sadece uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.