Arama

Astroloji - Fallar - Oğlak - Sayfa 169

Güncelleme: 10 Aralık 2019 Gösterim: 332.020 Cevap: 1.753
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015       Mesaj #1681
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015 Salı OĞLAK Burcu Yorumu:

Sponsorlu Bağlantılar
İŞ: Bugün bir çok hatalar canınızı sıkabilir ve onları düzeltmek için, epeyce zaman ayırabilirisiniz. Çevrenize dikkat edin..

AŞK: Siz duygularınızı gizlemeyi seviyor o, ise daha açık olmaktan yana. Artık buduruma son vermeli ve net olmalısınız.

SAĞLIK: İçsel savaşlarınız hiç bitmiyor. Bugün bir çok konuyu aynıanda düşünerek beyninizi yormamalısınız.

gundemkibris.com

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
4 Mart 2015       Mesaj #1682
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
4 Mart Oğlak Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
Aşk hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler yaşamınızın tüm yönlerine ışık olup doğacaktır. Çarelerin bittiğini düşündüğünüz konularda gelişen olaylar mucize gibi gelecektir sizlere. Aşkınızı ifade edin davranışlarınıza yansıtın ve sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar önemli olduğunu ona yansıtın. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Oğlak’lar eşinize karşı duygularınız halen devam ediyorsa ve onsuz bir yaşamı düşünemiyorsanız ortak değerlerde buluşmak için bir adım atın.Rahatsızlıklarınızı tartışmaya dökmeden onu ikna etmeye çalışın göreceksiniz sakin tutumunuz onu da sakinleştirip doğru düşünmesini sağlayacak ve öfkesinin size olan sevgisinin önüne geçmesine engel olacaktır.

Günün Olumlaması: Sezgimin ve aklımın en üst seviyesindeyken kendi iç sesimin rehberliğine güveniyor, Var olan tüm iyi özelliklerimi sevgiyle ele alıyor geliştiriyor ve yaşamımdaki tüm karanlık noktalara ışık olup aydınlatmak için kullanmayı seçiyorum.

Günün Kristali: Rodokrozit

Günün Rengi: Beyaz

forumsal.net

_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015       Mesaj #1683
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak);

Toplum yaşantınızın canlı olacağı bugün, arkadaş çevrelerinde dikkat çekebilirsiniz. Özellikle karşı cinsle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Değişik ortamlara ilgi duyabilir bu amaçla seyahat planlayabilirsiniz. Günlük sorumluluklar her zamankinden daha fazla dikkat çekmekte. Kendinizle, sağlığınızla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkinizde yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Sevdiğinizle ilgili konular bugün önemli olacaktır. Duygularınızı kontrol altına almayı bilmelisiniz. Bununla birlikte geçmişte üzerinde durmadığınız konularla ilgili tartışmalarında gündeme gelmesi muhtemel. işinizde ön planda olmak sizin için çok önemli olabileceğinden çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün.

haber0.net
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
6 Mart 2015       Mesaj #1684
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
5 Mart 2015 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: İş konusunda konuşurken, arkadaşınızın sizi dinlemesinden rahatsız oluyor ve bunu davranışlarınızla hissettiriyorsunuz. Bu kadar abartmayın.
AŞK: Hergün neşe ile başladığınız ve ona karşı hislerinizde coşku yaratan duygularınız, bir telefon konuşması ile alabora oluyor.
SAĞLIK: Her konuyu gözünüzde fazla büyütmeniz yüzünden, sinir katsayınız her an artmaya hazır. Olayların sebebi öncelikle sizin hatanız.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
6 Mart 2015       Mesaj #1685
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
6 Mart 2015 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Bugün temkinli hareket ederek, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Temkinli olmayı unutmayın.
AŞK: Duygularınızı daha çok hareketlerinize yansıtmaktan yanasınız. Bugün ilişkinizin olumlu bir günü.
SAĞLIK: Kendinizle daha iyi geçinmeli ve hoş görülü olmalısınız.Göreceksiniz yaşam sizin için daha güzel olacak.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
7 Mart 2015       Mesaj #1686
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
7 Mart 2015 Cumartesi OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Her şeyiyle olumlu bir gündesiniz. Ruhsal durumunuzun da iyi olması nedeniyle ikili ilişkilerinizde sorun yok.
AŞK: Partnerinizi, davranışları konusunda etkiliyorsunuz. Hareketlerini size göre ayarlamaya çalışıyor.
SAĞLIK: Bugün özellikle bel bölgenizi koruyun. Ağır kaldırmak sizin için uygun değil. Kendinizi zorlamamalısınız.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
8 Mart 2015       Mesaj #1687
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
8 Mart 2015 Pazar OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Her şeyiyle olumlu bir gündesiniz. Ruhsal durumunuzun da iyi olması nedeniyle ikili ilişkilerinizde sorun yok.
AŞK: Partnerinizi, davranışları konusunda etkiliyorsunuz. Hareketlerini size göre ayarlamaya çalışıyor.
SAĞLIK: Bugün özellikle bel bölgenizi koruyun. Ağır kaldırmak sizin için uygun değil. Kendinizi zorlamamalısınız.
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
9 Mart 2015       Mesaj #1688
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
9 Mart 2015 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Yapılması gereken bir çok işiniz varken, hala farklı işlerle oyalanıyor olmanız sizin için olumsuz.oluyor.
AŞK: Aranızda gelişen olumsuz olayları önce siz başlatıyor, sonra da kabul etmek istemiyorsunuz.
SAĞLIK: Sürekli düşünmek zorunda değilsiniz. Gerilim içinde olmanız, baş ağrılarına neden oluyor.

gundemkibris.com
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
10 Mart 2015       Mesaj #1689
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2015 Oğlak Burcu

Bugün özellikle sabah saatlerinde kendinizi oldukça huzursuz ve yapmanız gerekenlerin önceliğini belirlemekte zorlanan bir halde hissedebilirsiniz. Günün enerjilerini doğru değerlendirmek adına kendinize kısa sürede olsa zaman ayırın ve zihninizi boşaltacak bir meditasyon dua gibi konularla ilgilenin. Öğleden sonra kendinizi daha iyi hissedecek ve işinize gereken dikkati verebileceksiniz. Bugün maddi konularda sürpriz bir gelişme ile sevinebilirsiniz. Duygusal hayatınızda ki olumlu gelişmeler enerjinizi yükseltecek.

Günün Olumlaması: Ben bugün yaşamın bana sunduğu tüm güzellikleri görmeye niyet ediyorum. Aldığım nefes sağlıkla uyandığım her gün için şükürler olsun. Yaptığım işi seviyorum ruhumdan gelen güzel enerji tüm yaşamsal alanlarıma sevgiyle yansıyor ve gerçek mutluluğu yaşıyorum.

Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Kırmızı
forumsal.net
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015       Mesaj #1690
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015 Oğlak Burcu

Bugün özel hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşka küskün Oğlak’lar ise sürpriz bir aşkla karşılaşabilir ve kısa bir süre içinde ilişkilerini resmileştirme kararı alabilirler.İş hayatınızda yaşanan düzensizlik maddi sıkıntılar ödeme zorlukları son bulmaya başlıyor ve rahatlıyorsunuz.Uzun zamandır beklediğiniz finansal gelişmeler bugün gerçekleşebilir.Buna rağmen çalışma arkadaşlarınızla; İletişim veya iletişimsizlikle son sözü söylemek isteyen insanlarla ilgili gerginlikle olabilir.İnatçı zihinleri değiştirmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok. O yüzden durumu elinizden geldiğince idare edin ve tartışmalardan uzak durun. Bugün mide ve bağırsaklarınızla ilgili sağlık problemlerine karşı dikkatli olmalısınız.

Günün Olumlaması: Ay’ın Dünyanın etrafında döndüğü gibi güzellikler bolluk bereket başarı aşk ve huzur etrafımda dönüyor şimdi beni büyük bir güçle sarmalına alıyor ve yaşamımı mükâfatlandırıyor. Sonsuz bir şükürle hepsini kabul ediyor ve bana gelen her şeyi en iyi şekilde değerlendireceğime Rabbime ve kendime söz veriyorum..

Günün Kristali: Sarı Safir
Günün Rengi: Çivit Mavisi

forumsal.net