Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 376.342 Cevap: 138
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben sınıftan bi çocuğun beni sevdiğinden şüpheleniyordum aynı sınıftayız geçen sene din kültürü dersinde resim yapıyordu yaptığı resmin arkasına adımı büyük harflerle yazıp kalp içine almış gördüm bana gülümsüyordu bu senede aynı kursa gidiyorduk ama o bıraktı ben sen kimi seviyorsun dedim bi kız varmış bizim mahalladenmiş falan uydurmaya başladı inanmadım başka kimseye bahsetmemiş bu kızı bana bahsetti ama ben onun bahsettiği kızı değil beni sevdiğini düşünüyorum onun beni sevdiğini daha açık olarak nerden anlayabilirim bide bu anlattığım olaylara bakarsak beni arkadaş olarak mı yoksa aşk olarak mı seviyo YARDIM EDİN ACİLL!!! onunla konuşucaktım bu konuda sınıftakilerden rahat gelmiyordu sizce o kızdan bahsederken benim tanıdığım bi kız olduğunu söylerken bana yakınlığını mı belli etmeye çalışıyordu yardım acillll öğrenmek istiyorum kimi sevdiğini Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sınıftan bi çocuğun beni sevdiğini düşünüyorum geçen sene din kültürü dersinde resim yapıyordu kağıdın arkasına adımı büyük harflerle yazıp kalp içine almıştı yazdığını gördüm arkasını döndü kağıdı gösterip gülümsedi dersten çıktığımız zaman sınıftaki arkadaşlarıma söylediğim zaman kesin bu çocuk seni seviyo diyolar bidee OoOo sesleri sınıfta yankılanıodu din kültürü dersine girmeden öncede 10 saniye bakıştık sonra ben yüzünde bişe var deyince önüne döndü bu sene aynı kursa gidiyoruz ama o kursu bıraktı ben kursta ona sen kimi seviyosun diye sormuştum bi kızdan söz etmeye başladı konunun içinde yine ben vardım bu kızı ben tanıyomuşum güya o bahsettiği kız bizim mahalledeymiş ama bizim mahallede öyle isimden bi kız yoktu ben yalan söylediğini anlamaya başladım çünkü doğrulukmu cesaretlikmi oynarken sen kimi seviyosun diye yine sordum hiç kimseyi dedi bende hadi ordan yalancı dedim berna diye bi kız vardı dedim kim o be dedi ben zaten yalan söylediğini ordan anladım bence bana yaklaşmak için sizin mahallede falan dedi anlattığım bu olaylara bakarsak sizce bu çocuk beni arkadaş olarak mı yoksa aşk olarak mı seviyodur YARDIM LÜTFENN!!!
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msn Grin belki karıştırırsınız diye yazdım onu ama lütfen acill napabilirm bu soruma acil cevapp bu çocuk sizce beni aşk olarak mı arkadaş olarak mı seviyodurr Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011       Mesaj #44
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bunu senin anlaman lazım gözler herşeyin habercisidir o kızı sevmiyor seni kıskandırmak istiyorda olabilir seni sevme ihtimali var mı bilemiyorum gönül işi bu kimsenin tekelinde değil ne yazık ki ama sen bi sevdiğin çocuğa ona ilgin olduğunu hissetirmeye çalış ama unutma sevgi zorla veya tehditle olacak iş değil kolay gelsin ama önce derslerinle ilgilensen daha iyi olur : )
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
o kızı anlatırken sanki böyle heyecanlı gibi mi yoksa uydurur gibi mi ifade takınıyo yüzüne burdan da anlayabilirsin benim de sınıftan şüphe ettiğim biri var bi gün kendi kendime diyorum ki ya işte bu çocuk kessin beni seviyo bi gün de diyorum ki yok canım bana bakmaz bile diyorum bazen çok yakın bazen çok uzak duruyo bana Msn Happy anlayacağın o seni sevebilir uyduruyo olabilir o bahsettiği kızı da sevebilir bence ona ne hissettiğini belli etmeye çalış
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben bizim sınıftaki bir çocuğa çok aşığım ama işler biraz karışık yani şimdi şöyle anlatayım
benim sevdiğim çocuk benim en yakın arkadaşıma çıkma teklif etti tabi o zamnalar daha okulun ilk başlarıydı bende o en yakın arkadaşımda okula yeni gelmiştik ben arkadaşımdan daha önce gelmiştim ve o çocuğu ilk ben gördüm yani çok yakışıklı gerçekten çok seviyorum.neyse bu çocuk arkadaşıma çıkma teklif etti . tabi duyunca delirdim ama belli etmedim sonra bu çocuğun yani sevdiğim çocuğun en yakın arkadaşıda bana çıkma teklif etti kısacası işler sarpa sardı.ben arkadaşıma o çocuğu sevdimi söyledim oda çok şaşırdı ama söyleyince havalandı. tabi bizimki.neyse bu çocuk ne bileyim biraz garip bana birgün çoooooooook iyi birgün çok gıcık davranıyor hiç kötü davranmıyor tabi ama bazen beni sınofta ağlayacak duruma getiriyor yani o olunca konu hassaslaşıyorum.söylediği her şey zoruma gidiyor.neyse onu sevdiğimi çocuk sanki biliyor yani anlamış hissediyor gibi ama yine deemin değilim ve sürekli derslerde göz göze geliyoruz yani doğrusu ya ben ona bakarken yakalanıyorum ya da o bizim oraya yada bana yada arkadaşıma ben yakalıyorum onu oda gözgöze gelmekten çekiniyor benimle. yani normalde konuşurken göüzmün içini bakıyor bense yine kaçırıyorum ama normalde gölerini kaçırıyor benden belkide oda hoşlanıyordur.bilmiyorum yaniiii lütfen yardım edin bana hiçbir fikrim yok onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağım yalvarrım çözüm yolu gösterin bu arada adım ayşe
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir erkek olarak şunu diyeceğim arkek utangaç olular tabi bazıları yanından geçmek istemezler gözlerin onun üstündeyse göz göze geldinizde çeviriler ama o erkeğe küçük lakaplar takarsanı yani sivrisinek felan gibi uğraşırsnız oda birazda olsa utangaçlı gider ve bende şöle olmuştu sevdiğim kız bana öle demişdi bende şakasına yitim ve o anda göz göze geldik bi yandan konuşuyok bi yandan gözlerimizin içine bakıyok yani aşık oldumu o anda anlaış olabilir ve bide şöle anlarsın sen ondan makas veya başka şey istersin ve oda sana kimin oldunu düşünmeden veriri ve verirken gözüne bakmaz önüne bakar ve yanındaki insanlar bunu anlar bende böle olmuştu ve sevdiğim kızın yanındaki kız bana ters ters bakmışdı ama her erkek böle olmaz 1. utanır 2 göz göze gelmekden utanır ama bazende uzun uzun bakar 3.yanından önünden geçmez 4.yaptığın mal gibi şakalara güler ama her erkek böle olmaz çok ama çok seven erkek böle olur
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
insan aşık olunca gözü hiçbirşey göremez mesela ben aşık oldum gözüm hep aşık olduğum kişiye BAKARRR...AŞK ALDATMAK DEĞİL SEVMEKTİR bu hep böyledir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Birini seviyorum. adı ???. aynı sınıftayız. gözlerim gözlerine bakınca ayıramıyorum. oda gözlerimin içine bakıyor. ama sürekli bana sataşıyor. benim bir çocuğu sevdiğimi söyleyip dalga geçiyor. tüm kızlarla içli dışlı. bazen çok yakın bazende uzak oluyoruz. hiç kimseye onun gibi bakamıyorum. onu çok kıskanıyorum. onu seviyorum. ama o beni seviyor mu işte bundan emin dğeilim? o da gözlerimin içine bakıyor. arada beni sevdiğiyle ilgili şakalar yapıp gülüyor. ciddi olmuyor. onun yanındayken yanlış bir hareket yapmaktan korkuyorum. beni sürekli kızdrıyor ve bana vuruyor. yani sürekli kavga ediyoruz. ama onu çok seviyorum kimseyi sevmediğim kadar . bunu kimseylede paylaşamıyorum. arkadaşlarım onu sevdiğimi düşünüyor. onlar benim kardeşim gibi herşeyimzi biliriz. ama ... söyleyemiyorum işte. ayrıca gerçek aşk olmamasından da korkuyorum. çnkü ben çok şıp sevdi biriyim. her gördüğüm bana ilgi gösteren tatlı birine aşık olabiliyorum. daha önce çok kişiyi sevdim. acaba buda onlar gibi geçici mi? yoksa gerçek mi işte bunu anlayamıyorum. sadece yazarak içimi dökebiliyorum. kimseye anlatamıyorum. bana aşkla ilgili şarkılar söylüyor ama gülüyor sonrada. başka kızlarada çok yakı davranıyor. benimle yaptkları ne biliyim.. sanki her kızla yapıyor. yani özel bişey yok. sürekli bana bi laf sokmaları çabalarında. bense her dk arkama dönüp bir bahaneyle onu görme çabasında.. hiç böyle duygularım olmamıştı. bilmiyorum hiç bir şey bilmiyırum.. ayrıca bir hafta öncede. bir çocuk arkadaşını kovalıyordu arkadaşı yanıma gelip bu seni seviyor dedi ve kaçtı seviyor dediği çocukta onu kovalamaya çalışıyordu. hiç düşünmezdim onun benden hoşlanacağını. ama emin değilim işte. ya beni değilde başka birini gösterdiyse. o çocuk sürkeli devamsızlık yapıyor ve onu özlüyorum yokluğu acı veriyorum. çok karmaşık duygular içerisindeyim. ayrıca dersanede bir çok (herkese böyle davranıyor) gözlerimin içine bakıyor. bir kere öyle içten bir şekilde baktım ki utanıp gözlerimi kaçırdım. o da kaçırdı. sonra ben takrr bakınca o da bakıyordu. o tür kaşar kızlardan olduğumu düşünmeyin. sadece şıp sevdiyim. kararsızım kimi sevdiğime kimin benim gerçek aşkım olduğuna karar veremiyorum sadece..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim mahallede bi çocuk war 4 seneden beri onu sewiyorum hiç konusmuyoruz ama oda bana karsı busene bi ilgi göstermeye başladı hala konusmuyoruz ama onun yanından geçerken bana baktığını görüyorum arkadaşlarıda ben ordan geçerken hemen onu çağırıyolar benim hakkımda konustuklarını hissediyorum yanımdan geçerken bana canım birtanem gibi sözler söylüyor aa hala adım atmış değil arkadaşlarım kendini senin yanına yakıştırmıyor olabili diyolar yada senin sevgilin olduğunu düşünüyor olabilir diyolar vs. ama ilk adımında benden bekliyor olabilirde bi konudada o bna bakınca ben onu tersliyorum neden bakıyosun diye
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.