Arama

Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Haziran 2018 Gösterim: 124.085 Cevap: 74
Dragoneyt18 - avatarı
Dragoneyt18
Ziyaretçi
6 Eylül 2012       Mesaj #31
Dragoneyt18 - avatarı
Ziyaretçi
Bu konuyu neden açtınız bilemiyorum.Ama aşık olmak güzeldir...Şimdi bu bir kuyu ya:Bunun derinlerine gidelim yvş yvş...:Aşk nedir?=Aşk mutluluk,zarif....Mutluluk ve zariflik ne demek?=Mutluluk insan ya iyi birşey yaptığında yada birşey hissettiğinde yapar...O birşey nedir?=O birşey dediğimiz şey "Aşk,Men"dir...Men nedir?=Eğer siz erkek iseniz siz sahip olduğunuz kadına "Erkeklik"yaparsınız...Evet hepsini toplayalım?=Aşk!Aşk için ilk önce kıza hemen yaklaşımlarda bulunmayın...İlk öncede çıkma teklif etmeyin...İlk önce hep göz göze getirin kızları...Eğer göz göze geldiğinizde sizden hemen kaçıyorsa artık bırakın o kızı.Ama bırakın dediğim vazgeçin değil.Yani kızla göz göze gelmeyi bırakın,eğer öyle yaparsanız artık o sizin peşinizden koşacak ve sizde ondan kaçmayacaksınız.Ve artık aşık olmuş olacaksınız...Ve artık ona çıkma vs. teklif edebilirsiniz,ve o kadın artık sizin kadniniz ;=). Saygılar,sevgiler!
Sponsorlu Bağlantılar
darknight - avatarı
darknight
Ziyaretçi
30 Ekim 2012       Mesaj #32
darknight - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar sevipde karşılık görmeyenlere allah sabır versin öncelikle ama şunu diyebilirimki içi güzel bir insan sevmiyorum derse olaibldiğine sabırlı olun çünkü onunda sizi sevip içinin acıyacagı vakit geliyor ama sabretmeniz lazım bende su sıralar birini seviyorum hatta aşığım çıkdım vs ama bir türlü kendime bağlayamıyorum yüreğim yanıyor ya onsuz çölden bile beter oluyorum yanımdayken çiçekler açıyor kalbimde ilacım suyum gibi içim acıyor ya arkadaş kalalım diyor bıkıyorum bu cevapdan fena sızlıyoru içim artık uykularım kaçtı ya nefret etmek istiyorum uzaklasim diyorum en fazla 30 dk götüremiyorum vazgeçilmezim o benim dertleşmek isteyen arkadaşlarım olursa mail eklim mail vermek bu arada yasakmı bilmyiorum ama yasaksa lütfen bilgilendirin tekrar allah sabır versin sevip aşık olanlara hepiniz canımsınız ya.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 4 Haziran 2018 00:58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Unutmayın.Bazı seyler için iyi olmak yetmez.mızmızlsnmak bir çözüm değil ama bir insan sevdiğini için ağlıyorsa o bir daha asık olamaz.kalbinizdeki aşk acısını bir fırsata değerlendirin.onun için şarkılar yazın,onun için siirler yazın.askınızı dünyaya yansıtın örnegin evinin duvarın önüne seni seviyorum ismi yazın.bunu yapın o insan size geri dönecektir.Acınızı bir Allah bir siz birde seninle o acıyı çeken anlar.
keremcaneses - avatarı
keremcaneses
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #34
keremcaneses - avatarı
Ziyaretçi
durum biraz karışık uzun yazdım lütfen okuyun.

merhabalar bu sene sınıfa gelen bi kıza aşık oldum ve söyledım kabul etmedi kımseyle yapamam dedi ben bir kere aşık oldum çıktım sonra o benı sevmediği için pişman oldum ve ******** birisiymş bunu öğrendım ve ayrıldım dedi.kımseye güvenemem falan dedi..neyse ark gibi dvm ettik ama ben hep sevgimi gösterdim söyledimde bi kaç kere daha ama hep aynı şeyleri söledi.herneyse dün gece bunun arkadaşı haber alamıomuş benı aradı sen knuşuosun haberın varmı dedı bende konuşmuorum 6 gündür mesaj atmıorum dedim.ama ulaşmaya calısırım dedim.aradım aradım açmıo bazen meşgul oluo telefon biriyle konuşuor.mesaj falan attım 10-15 tane.onlarca çağrı attım.sonra telefon kapandı.meraklandım evinin önüne gittim.beklıorım..

tam o sırada okuldan volkan die bi çocuk geldi ne beklıoyorsun burda dedi.dedım kızı beklıorum.oda tahmın etmıştım senı böyle görünce kendımı hatırladım burada nasıl beklıordum onu o kız değmez dostum dedi.2 sene önce onunla çıktım ama o bi şizofren dedi.ben peşinden koştum onun 3 ay haber alamadım ve sonunda bana benı sevmediğini söyledi .bende çok üzüldüm falan dedi....değmez dostum dedi boşuna bekleme sende üzülürsün sonunda o kız hiç kimseyle yapamaz dedi..

şimdi bu kız bana bi kere aşık oldum bi kere çıktım demişti ama ilk aşkından önce biriyle çıkmış bunu öğrendım ve çok fena şeyler yapmış..

şimdi arkadaşlar bu kızla aramız iyi normal ark gibi ama unutmamı istediği için fazla konuşmuoruz.eskiden sabaha kadar msajlaşıorduk..benı çokmu sevıorsun herkes benden nefret etsede sevıormusn gibi mesajlrda atmışlıgı vardır.ama bi öyle bir böyle bu kız bazen ark gibi bazen svgili gibi knşuo..

ben o çocugun anlattıklarından sonra ne yapmalıyım zaten kız bnı ıstemıor ama konuşuoruz hala ama çok seviorum hla ona güvenmek inanmak istiorum.herkes o kız için değmez dio sevmeye degmez kendını üzmeye degmez diyor.zaten o kızda benı sevmıor ama hep ümit verdi..birde bi oaly daha var bizim sınıfta bı çocukla konuşup duruor koridorda ara sıra görenler olmuş bende gördüm ama arkça sandım.

o çocuk dedi ki bana yakında emreyle çıkacak göreceksin.istiyorsan benı burda döv haklısın ama 1 ay sonra teşekkür ediceksın dedi.

daha sonra ben emrenın kız hakknda ne düşündüğünü ögrendım .şimdilik birşey yok ala olabilir demiş..
gittim bunu durumu kıza anlattım dedi ki yok öle bişi ben emreyle konuşcam bunu ne hakla kime anlatmış ne amaçla anlatmış dedi.volkanın anlattıklarıda dogru dei ldedi senı ınandırmak için herkesle konuşturabılırm ben öle biri deilim dedi.o sen benı unut die öle demıştır dedi.o hala benı ıstıodur dedi.istiosan anneme gidelım soralım anlatsın dedi.ve baskalarıda..
bende dedim herşeye rağmen ben seni sevmekten vazgeçmicem sınıf ortamı yüzünden sen üzülme diye sevgimi içime gömücem dedim.oda bu aşkın sanada banada zarar veriyor dedi...bende sırf sen üzülme diye artık katlanıcam dedim.oda böle konuşma ilk aşık olan senmısın falan dedi...ben de nekdar uzakda dursam içimde hep bir ümit olacak ben öle düşünüyorum baskaları benı ılgılendırmez kendine iyi bak mutlu kal dedim ve gittim.kız üzüldü baya bende güçlü durmaya calıstım ama gözlerim doldu ve koşa koşa eve geldim ağlamaya basladım..

ben hala çok seviyorum onu ama o benım yanımdayken onunla konuşamıyacak olmak gözgöze bile gelememek çok fena koyacak bana biliyorum..kız da üzülmesin die yapıorum ama o benım için nekdar üzülecek görücem zaman içerisinde..onun benı sevmediği ortada ama o çocuguda sevmıor zaten ben onun kımseyle çıkacagını zannetmıorum ama işte durum çok zor.hala ona güvenıyorum inanıyorum ne olursa olsun hala herşeyi yaparım yeter ki istesin..

şimdi benim durumumda siz tecrübeli arkadaşlar olsaydınız nabardınız..ben onu hala seviyorum ve belki bir gün o da sever beni die beklicem uzak kalıcam ondan yanımda olsada konuşmıcam hiç.oda böle istio unutmam için.ama arada konuşalımda arkadaşlarım küs bunlar sanmasınlar dedi.bende nasıl istersen dedim..siz olsanız nabardınız benım yerımde aklım çok karışık
mc idil şenay - avatarı
mc idil şenay
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2012       Mesaj #35
mc idil şenay - avatarı
Kayıtlı Üye
Onu asla kıskandırma yoksa sana karşı bir hoşlantısı varsa eğer o yok olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birine aşık oldum..onun da benden hoşlandığını düşünmüştüm..cınamaya bile gitmiştik beraber orda elimi tuttu..bana sarıldı öyle film izledik..bende bana çıkma teklifi yapıcak sanmıştım ama yapmadı önce beni tanımak istediğini söledi bende tamam dedim ama o okulda bazı kızlarla dolaşıyo..beni de yavaş yavaş umursamamaya başladı..ben nasıl tekrar dikkatini tekrar çekip kendime aşık edebilirim
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2012       Mesaj #37
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim sevdiim benden 1 yaş küçük ama çocuk çok cixxx şimdi ben bi arkadaşmla konuşuodum odedi sana bakı sonra ben sınıfa girerken bende ona bakıodum yine baa bakıomuş sonra diğer tnfs kantine girdim yanımda imiş ikimizde aynı anda aynı şeyi soledik odedi tmm ilk sen al ben dedim ilk sen al yok dedi bende yok deince kendi parasıyla bana istedim şeyi aldı kesin çok saçma dien vardr aranızda ama vallai billai olay bole sonra biz çıkmaa başladık sonra ben artslik olsun diee ayrılalım dedim ama hala onu seviodum sonnunda siz tahmin edin ama eer gelirde bu sayfaya okurasa kantin olayında n anlar c.... seni coooooooooooooooook seviommmmmmmmmmmm ne olur affet beni

ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER BAŞKA BİRİNİ BUL...
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
17 Aralık 2012       Mesaj #38
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Sevmiyorsa unutacaksın. Zorlamayacaksın, ben sev diyemezsin. Seviyorsa senindir sevmiyorsa keyfi bilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben yine biraz şanslıyım Birini seviorum bunu biliyor ama kankayız bütün sırlarını biliorum o sadece birini ben onu seviyorum her gece dua ediorum bazen kırıcı konuştuqunda aqlıyorum komşuyuz her dediğine yetişiyorum ona yardımcı olup tavsiye veriyorum o sevdiği kişi yüzünden sürekli intihara meğilli onu bu düşüncesinden cıkarmaya çalıştım bugün yaptıkta bana sarıl dedi sarıldım öp dedi sen öpsen dedim bak küscem öp dedi öptüm o an bi bayılcak gibi oldum böle en mutlu günüm perşembe sonra arkim aşağıda bekliyo dedi bende onla indim bi erkek o cocukta onu seviyo yani o öle diyo eğer onla cıkarsa benim için baya kötü olcak bu olayı ama beni öptü sarıldı diye yatıştırmaya çalışıyorum onu her kız bana aynı sadece o farklı kendimden ailemden daha cok seviyorum onun adını duyunca heycanlanıyorum iyi davranıyo bana ama bazen kırıcı oluyor ve ben cok cabuk ağlarım işte bunun gibi bi yaşantum var Msn Confused
(Recep)benden bir yaş kücük 1998 li ama biraz uzun 2 3 santim
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
25 Ocak 2013       Mesaj #40
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar kız beni pısırık sanıyor ama bende unu çok seviyorum 6 yıl beraber okuduk şimdi knk yız birde başka şehirlerdeyiz face den konuşuyoruz ben bu kızı nasıl tavlarım aaaacccciiiilllll cccceeevvvaaappp

Yine sen bilirsin ama uzaktan ilişki olmuyor. Ben denedim. Anca 1 hafta sürüyor yani.