Arama

Facebook'ta bir kişiyi nasıl engelleyebiliriz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Kasım 2015 Gösterim: 30.653 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Facebook kişi engelleme nasıl yapılır?
Facebook'ta bir kişi nasıl engellenir?

Facebook'ta kişi engelleme işlemi hakkında bilgi verir misiniz?
EN İYİ CEVABI Mira verdi
Birisini engellemek için:
  1. Herhangi bir Facebook sayfasının sağ üst tarafındaki simgesine tıklayın.
  2. Birinin beni rahatsız etmesini nasıl durdururum? seçeneğine tıklayın
  3. Engellemek istediğiniz kişinin adını veya e-posta adresini girin ve Engelle'ye tıklayın.
  4. Bir ad girdiğinizde, açılan listeden engellemek istediğiniz kişinin adını seçin.
Birisini engellediğinizde, bu durum kendisine bildirilmez.
Sponsorlu Bağlantılar
Birisini bu yöntemle bulamıyorsanız, kişinin zaman tüneline gidip 851581 197628247063581 1657989531 n açılır menüsünden Bu Kişiyi Şikayet Et/Engelle'yi seçmeyi deneyin.
Engellemek istediğiniz kişiyi yine de bulamıyorsanız, söz konusu kişi artık Facebook'u kullanmıyor olabilir ya da gizlilik ayarlarını kısıtlamış olabilir. Engelleme dışında, paylaştığınız içeriklerin hedef kitlesini de kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleyen Mira; 15 Ağustos 2013 07:38 Sebep: Etiket kelimeler konu içerisine soru olarak dahil edildi.
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
15 Ağustos 2013       Mesaj #2
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Birisini engellemek için:
  1. Herhangi bir Facebook sayfasının sağ üst tarafındaki Facebook'ta bir kişiyi nasıl engelleyebiliriz? simgesine tıklayın.
  2. Birinin beni rahatsız etmesini nasıl durdururum? seçeneğine tıklayın
  3. Engellemek istediğiniz kişinin adını veya e-posta adresini girin ve Engelle'ye tıklayın.
  4. Bir ad girdiğinizde, açılan listeden engellemek istediğiniz kişinin adını seçin.
Birisini engellediğinizde, bu durum kendisine bildirilmez.
Sponsorlu Bağlantılar
Birisini bu yöntemle bulamıyorsanız, kişinin zaman tüneline gidip 851581 197628247063581 1657989531 n açılır menüsünden Bu Kişiyi Şikayet Et/Engelle'yi seçmeyi deneyin.
Engellemek istediğiniz kişiyi yine de bulamıyorsanız, söz konusu kişi artık Facebook'u kullanmıyor olabilir ya da gizlilik ayarlarını kısıtlamış olabilir. Engelleme dışında, paylaştığınız içeriklerin hedef kitlesini de kontrol edebilirsiniz.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen yardım edin facabokta engellerin ben birisini ama engellini kaldirmadigim halde engelli listesinde yok ben kaldirmadim ama nasıl olur bu o kişi facesini sildi yada bir seymi yaptı