Arama

Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ocak 2018 Gösterim: 340.742 Cevap: 170
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dostum kimsenin dediğine bakma ve hayallerinin peşinden git unutmaki hayal etmeden başaramassın kimsenin seni futbolcu olamassın demesine bakma ve izle hayallerini bol şans dostum...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar burda konusmakla olmaz cıkıp elinizden geleni yapıcaksınız...Arkadasında dediği gibi kendi yaptığın işi beğeniyosan sorun yok...Önce kendi yaptığın işi kendin beğeneceksin..
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben gaziantepspor altyapısında oynuyorum ben 1996
doğumluym bende allahın izniyle futbolcu olmak istiyorum
ve inşalah olurum eyer sizde olmak istiyorsanız allaha
dua et ve sabret ben gaziantep, ten mehmet yıldız
sizlere başarılar dilerim
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bakın gencler ben Kendimi bildim bileli futbol oynarim ilkokulda topa vuramazdm arkadalarim bnmle dalga gecerdi aqlardm ama cok hırs yaptm ve sonunda basardm günden güne kendimi gelistirdim hergün yeni seyler öqrendim suanda bnmle dalga gecen arkadaslar suratima bakamyr 18 yasima geldim ve suanda GÜsel bi kulüpte ilk11 im ve iyide para kazaniorm siz siz olun kimseye aldiris etmeden sadece kendiiz icin oynayin sakin pes etmeyin daima yapacam yaparm diyerek kendinzi motive edin ama em,n oln birgün basaracaksnz sadece hırs azim ve calismak yardmcı olduysam ne mutlu bana kendinize iyi bakin amacinizdan asla vazgecmeyin....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaşlar ben adem 9 yaşımda futbola başladım ama futbol okulunda başladm..15 yaşında alemdağ spora girdm. hiçkimse bana inanmıyor futbolcu olacağıma ve ben onların inadına daha çok çalışıyorum. ALLAh'IMA dua ediyorum.. sabr ediyorum ve çok çalışıyorum..annem bile bana beddua etmişti yani inş. futbol oynayamazsın diye ben o an çok kırldım onlar öyle dedikçe daha çok çalıştım..inş. ilerde emeğimin karşılığını görürüm. yusuf şimşek bile futbola 17 yaşında amatör bi takımda başlaımıştır ama şuan beşiktaşta!!! ben niye öyle olmayayım!! herşeyin başı çalışmaktır!!hoca sana bu haraketi yap diyorsa eksiksiz yap ve hoca dinledirken tekrar o hareketleri yap içinde büyük bi hırs olsun !!! saygılarımla
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn 10 yaşında başladım 2 sene iyi bir kulupde oynadım sonra yol sorunun olduğu için oynayamadım şimdi ise 17 yaşındayım ve bir kulubun antremanına gittim bi ay hiç antreman kacırmadan idmanlara katıldım sonra lsansım cıkarcıkmaz ilk macıma cıktım ve ondan sonra hep 11deydim şimdide amotor oynuorum önemli olan ne zamandan beri bi kulupde oynadığın değil sendeki kabılıyet ve içindeki futbol aşkıdır
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla bu memlekette kendine inanmakta hırslı olmakta azimde para etmiyor çünkü bu kavramlara önem veren büyüklerimiz yok.ben kendim futbol tarihine adımı yazaacak kadar kendime güveniyorum azimle hırsla çaba sarf ediyorum önemli menejerlerle irtibata geçiyorum lafla ilgileniyorlar ama icraat yok hataylı cumali nin dediği gibi allah a dua edicen yada büyük paran olucak onu konuşturcan.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben cok güzel futbol oynuyom 3 kişiyiz ben ve 2 amcamın oglu mahmut müslüm ibeahim ben le müslüm cok güzel oynuyoz aynı takım da ara pazları falan hergün top oynuyoz oynamasak rahat etmeyiz ibrahimde cok güzel kaleci gelin bakın kac madalya var ama tffye sesleniyoz bizim oynamamızı görsünler sonra şanlıurfa hilvan
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben ordu da soyaspor klubünde oynuyorum gözümü açtım varlığımı bildiğimden beri futbol oynuyorum tekniğim sayesinde bi takıma girdim bi süre sonra ordunun amtör spor klupleri içinde en iyi takımı olan soyaspora geldim genç takımdayken amatör deki abilerime özeniyodum ama artık ben onların içindeyim ve takımın değişilmez bi isim im amatör ligin sitesinde haftanın futbolcusu oldum bu benim ordu daki hayalimdi çalıştım dua ettim allahıma sürekli dua ettim bunu gerçekleştirdim şimdi profosyonel olmak istiyorum ve milli takımda oynamak istiyorum bunun içinde çalışıuyorum ve dua ediyorum 1. kural nedir biliomusnuuz inanmak inanın ve çalışın sonuç olarak emek olmadan yemek olmuyo başarılar herkese
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkdaşalar bn beylerbeyi spor klubunde oynuyorum 18 yaşındayım bu sezon başında transfer oldgum klup gerçkten şartları elverişli bi klüp.3 sezon amaötrde oynadım ne öğrendim derseniz 3 senede gerçekten futboluma ve kendime yazık etmişim.Eger büyük bi futbolcu olma amacınız varsa öncelikle büyük kluplere gidin hiç bir zaman inancınızı kaybetmeyin çok çalışın, günde 3 idman yapan arkdaşlarım var eger gerçekten inanir ve çalışırsanız istediğiniz yerlere gelmeniz hiçte zor değil
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.