Arama

Profesyonel futbolcu olmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ocak 2018 Gösterim: 340.766 Cevap: 170
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
topa pilase
hocaların gözüne girebilmek için duvar pası,uzun kesmeler ve ayağa pas oynamalısın.
Sponsorlu Bağlantılar
boyunuz kaç olursa olsun yükselmekten korkmayın,
geri dönüşlerde depar önemlidir
rakip oyuncular kontra atak halinde hücüma çıktıklarında defansınızdan önce defansda(orta açık ve orta kanatlarında) olmalısınız.
bu 2-3 püf noktayı eğerki çalışırsanız mutlaka hocanız sizi fark edecektir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 6 yaşından beri futbol oynuyorum fenerbahçede oynuyorum sizin futbolcu olabilmeniz için en ilk yapmanız gereken en önce yakınlardaki bi futbol okuluna gitmeniz sonra eğer iyi oynarsanız elbette keşfedileceksiniz...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet Arkadaşlar bakın kimse sizin hayallerinizle dalga gecmesin izin vermeyin bende allahın izni inayetiyle gs paf takıma başlicam floryada metin oktay tesislerinde asla hayalinizi kırmayın herzman peşinden gidin o kadar insan war ola ola sen mi olacan olmassın yapamassın edemessin diyenlere aldırmayın ve dahada hırslı olun girişken olun her daim hocalara kendinizi sevdirin ve sağlam clüblerde oynayın dandirik yerlerde harcanmayın benim diyceklerim bu kadar hayaller bir gün gerçek olur inş hepimiz türkiyenin gelecek genç yetenekleri oluruz inş !!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben şuan konya kara kartallarspor altyapısında oynuyorum yaşım 14. 52 kiloyum 1.63 boyundayım aynı zmanda defans/stoper oyuncusuyum. mevkisi defans olan arkadaşlar,bir savunma oyuncusu olmak istiyorsanız hava hakimietiniz yüksek olmalı,sağlam,soğukkanlı ve rakipten hızlı koşmanız lazım.
bunlar bende olan özellikler her atrenmanda uyguluyorum.ha bide hocanızın gözüne girmek için herşeyi yapın,dediklerini uygulayın....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar torpile flan fiç gerek yok ben şu an konyasporun A takımıyla antremanlara çıkıyorum U-18 kampına katıldım yani demek istediğim benim arkamda kimse yoktu şu an ayda belli miktarda parada veriyolar yani torpile gerek yokkkk...futbolcu olmak isteyenlere üççç madde
1-ÇOK İYİ BESLENCEKLER...(ÇOK ÖNEMLİ)
2-ÇOK İYİ UYUYACAKLAR...
3-ANTREMANLARDA HEYECAN YAPMADAN OYNAYACAKLAR...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abisi ben fenerbahçenin alt yapısında oynuyorum captanım nasıl futbolcu oldum: teknik direktörün yanında gittim ben burda oynamak istiyorum dedim ilk önce almadılar olmaz felan dediler we sonradedim ki bu takımın captanı ile teke tek maç yapmak istiyorum dedim we captanı yendim ben bile nasıl yendiğimin farkında değilim 13 yaşımda başladım Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010       Mesaj #37
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

abisi ben fenerbahçenin alt yapısında oynuyorum captanım nasıl futbolcu oldum: teknik direktörün yanında gittim ben burda oynamak istiyorum dedim ilk önce almadılar olmaz felan dediler we sonradedim ki bu takımın captanı ile teke tek maç yapmak istiyorum dedim we captanı yendim ben bile nasıl yendiğimin farkında değilim 13 yaşımda başladım Msn Grin

Atma Ziya Kaptan Msn Happy Futbol sokak arasında oynadığın teke tek maç değildir. Futbol takım oyunudur ve Fenerbahçede oynayan bir arkadaşımı defalarca izledim şahsi oynayıp pas atmadığı için oyundan alınıp yerine daha az topla oynayan takım oyuncusu alındığını defalarca gördüm. Msn Happy Anlattığın kurgu gayet gülünç. Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkes futbollu oynaya bilmek için ilk önce takımı ve arkadaşlarına güzenip başarabiliriz demeli birisi hata yapsa bile ona güzel sözler söyleyerek kalbini kırmayalım o arkadaşımmız iyice hırslanır ve daha iyi şeyler yapacak tır takımın moralini hiç bozmayın ve mesali birsi topu kaybetti sende bağırdın onun canı sıkılır ve moralini bozarsınız hiç
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler önce dua edin sonra çalışın bende 17 yaşındayım 175 boy 55 kiloyum davutpaşada oynuyom amatör lig. Seçmelere gidip kendinizi deneyin başka çare yok.Ve Seçmelerde aç gibi oynayın hep pres yapın baskı full
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

futbolcu olmak icin ne yapmaliyiz

ben
güzel oyunuyorum çok hızlı ve çalımlarım çok süperdir.14 yaşındayım sağ ve sol ayağımı çok güzel oynarım ortasahanın sağ ve sol kanadında oynayabilirim hayalim türkcell süper ligteki takımlardan birinde oynamak istiyorum.uzaktan çok süper goller atarım.her insanda hata vardır türkcell ssüper ligteki beni alsın hatalarımı görsün.hatasız kul olmaz.her insan hata eder.adım muhammet kaya çalışmalarımı da görür bu takımlar.çok acil beni buralardan alın.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.