Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.747 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2014       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam.Ben Cenk.Bir kızı seviyorum.Adı Dilara.Okuldayken sürekli gözümün önünden geçiyor.Bende kendimi alamıyorum.Bakıyorum ona.Göz göze geliyoruz.Hemen gözlerini çeviriyor benden. Pek yakın değiliz ama sürekli bana bakıyor bende sürekli ona bakıyorum.Yani günde 10-15 kere göz göze geliyoruzdur herhalde.Ona onu sevdiğimi nasıl daha belli edebilirim. Yardımcı olun lütfen.Beni sevse de sevmesede ona onu sevdiğimi belli etmek istiyorum.

Facebook undan whatsapp warmı de o san telefon numarasını veriyorsa demekki sana güveniyor etkileyici sözler söyle ve bir anda çıkma teklifi et ama biraz sabırlı ol bende irem adlı bir kızı seviyorum ama sabrediyorum en sonunda ona itiraf edeceğim iremi seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2014       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim adamsında eski çıktıklarına nasıl göz gezdirecem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2014       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bi kız seviyorum kız bi gün baska bi gün baska yha anlamıyom sıkıntı bendemi kızmı anormal sizce nahapmalıyım kıza çıkma teklifi etsemmi etmesemmi bilmiyorum ama kız kabul etmesse göt olmaktan korkuyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2014       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SEVDİĞİMİ İFADE EDEMİYORUM.AMA ÇOK SEVİ YORUM BASKETBOL ANTREMANINDAYKEN O GELİYO O BAŞKA BİR YERE BAKARKEN BEN ONA O BENİM TARAFIMDAN BİR YERE BAKTIĞI ANDA DÖNMEK ZORUNDA OLUYORUM.AMA ONU ÇOK SEVİYORUM.ONU NASIL KENDİME AŞIK EDEBİLİRİM??KENDİM OLUYORUM AMA Bİ KIZ KANKAMIN ESKİ SEVGİLİSİ O BASKA BİRİNİ SEVİYOR DEDİ 2 AY ÖNCE ADINIDA SÖLEDİ AYNI OKULDAYIZ. HER GÜN GÖRÜYORUM . AMA HİÇ BİRŞEY YAPAMIYORUM. NE YAPICAM BEN LÜTFEN YARDIM[/QUOTE]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2014       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
git açıkça seni seviyorum de kaybedecek bişeyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2014       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim sevdigim o kadar utangacki karşısına cıktıgımda basini kaldirmiyo hep gülüyor aslında biz uzak akrabayiz bir zamanlar çıktık sonra ayrildik ama ben hayla seviyorum aşık etme dualarina bile baktim lütfen yardim edin ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2014       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eyvallah haklisin ama benim sevdigim kiz kuzenim ne olucak simdi Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2014       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sadrazam adlı kullanıcıdan alıntı

Bir kızı nasıl kendime aşık yapabilirim

bak arkadaşım benden sana tavisiye kızların herzamna problemi vardır ya eski seivgilisini unutamamasıtır yada ailereri onlara baskı yapıyodur bizim planda bu devrede giriyo işin içine kıza her zaman ona güvendiğini hissetir onu güldür mesala onun hoşuna giden şeyleri arastır.sonra asla abazanlık yapma cool ol . kızlar kaslı erkek seviyo diye bişey yoktur kızlar sana hayran olursa kasa değil pasa bakar BAŞARILAR SANA=)
veysi gökmen - avatarı
veysi gökmen
Ziyaretçi
3 Ağustos 2014       Mesaj #99
veysi gökmen - avatarı
Ziyaretçi
bence kızlar hassastır kızların suyuna gidin yanında ayrılmayın onu sevdiği seyleri yapın ona çiçek alın
Adam gibi adam - avatarı
Adam gibi adam
Ziyaretçi
4 Eylül 2014       Mesaj #100
Adam gibi adam - avatarı
Ziyaretçi
İnternetten bak güzel çıkma tekliflerine adına göre şiirlere ve onun arkadaşlarında birini bile tanıyosan ona söyle bütün arkadaşları ona karşı şakacıktan onu dövmeye çalışsınlar sende git ve onları döv kızda sana aşık olur