Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.530 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2013       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı iş yerinde çalıştığım kıza aşık oldumm. arkadaş vassıtası ile benle ilgili ne düşündüğünü öğrendim.beni arkadaşı olarak görüyormuş. onunda beni sevgili olarak görmesi için ne yapabilirim.. acill yardımmm
Sponsorlu Bağlantılar
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
20 Mayıs 2013       Mesaj #72
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Karizmaya dikkat et Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2013       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
o kız belki birine süylerse
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2013       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sadrazam adlı kullanıcıdan alıntı

Bir kızı nasıl kendime aşık yapabilirim

Kendine bi bak tipine bi bak güzel kokulu parfüm kullan kızìn esku cıktıklarına bi bak onlatgibi ol ve sonra kıza git çıkma teklifi et yani ben sana bir kız olarak cvp ver
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2013       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam.Ben Cenk.Bir kızı seviyorum.Adı Dilara.Okuldayken sürekli gözümün önünden geçiyor.Bende kendimi alamıyorum.Bakıyorum ona.Göz göze geliyoruz.Hemen gözlerini çeviriyor benden. Pek yakın değiliz ama sürekli bana bakıyor bende sürekli ona bakıyorum.Yani günde 10-15 kere göz göze geliyoruzdur herhalde.Ona onu sevdiğimi nasıl daha belli edebilirim. Yardımcı olun lütfen.Beni sevse de sevmesede ona onu sevdiğimi belli etmek istiyorum.

KARDEŞİM FACENE EKLE ORDAN DE Bİ GÜN ÇIKISTA YÜRÜYELİMMİ DE YADA SİNEMAYA GİDELİMMİ VB ŞEYLER DE BAKIYOSA SEVİYODUR KONUS SENİ SEVİYORUM DE GERİSİ GELİR. <3
ejder lordu42 - avatarı
ejder lordu42
Ziyaretçi
1 Haziran 2013       Mesaj #76
ejder lordu42 - avatarı
Ziyaretçi
Kızın yanına git ve çıkma teklifi et biraz para güzel kot ve elbise sonra işte sonra kız hayır derse bu normaldir sonradan oda seni sevecek bende öyle oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam.Ben Cenk.Bir kızı seviyorum.Adı Dilara.Okuldayken sürekli gözümün önünden geçiyor.Bende kendimi alamıyorum.Bakıyorum ona.Göz göze geliyoruz.Hemen gözlerini çeviriyor benden. Pek yakın değiliz ama sürekli bana bakıyor bende sürekli ona bakıyorum.Yani günde 10-15 kere göz göze geliyoruzdur herhalde.Ona onu sevdiğimi nasıl daha belli edebilirim. Yardımcı olun lütfen.Beni sevse de sevmesede ona o
nu sevdiğimi belli etmek istiy

orum.

Onu kimsenin olmadığı biryere götür.Ona söyle. Yada bir arkadasına söyle o soylesin.O öğrendiğinde sen artislik falan yap veya ona çok yakın dur onu mutlu et.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bazıları 13 14 15 yaşında böyle bir şey yapmamalarını tavsiye ederim yok eğer ben onu seviyorum diyosan büyünce pişman olacaksın eğer liseye miseye gidiyosan ona karışmam iyi mutluluklar :-)
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #79
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Kendine zengin birinin görünümünü ver ve ona yakınlaş.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2013       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bur kiz var adi hande ilk 2gun telefonda gecti 2.gunun sonunda sevgikiydk ama telefon da fakat birbirimize dur madan fotoğraf atiyorduk 3.gun kizla bulustum hiç umdugum gibi olmadi guzel vakit gecrdk ama sonunda ayrldj nedenini anlamadm kiz bndn çok hoslaniyodu bnde ondan anlamadm biri oneride bulunablrmi