Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.672 Cevap: 112
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2013       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ilk gunler cok karsisina cik carp ozr dile sonra ortalikta gorunme nerde dicektir sonra onla goz goze gel gunde ortalama 5 defa sonra tanis yakinlas oda sana yakin davraniyosa arkadas gibi deil cikma teklifi et bunlar olmazsa 6 7 kisi sinemaya gidin yanina otur film cok korkunc olsun korkup sana sarilmaya kalkabilir ve cikma teklifi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2013       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mende bir qizi cox sevirem.Amma o meni sevmir men ne etmeliyemki o meni sevsin.Amma o menim onu sevdiyimi bilir komek edin xaiw edirem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2013       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş Bende Aynısını Yaşıyorum Günde 5 6 Kez Göz Göze Geldik Kantinde Baya Kesiştik Bahçede Bana Baktı Ve Gülümsedi Facebookdada Grubuma Üye Olmak İstemiş Sizce Sevdimi Nasıl Belli Edebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2013       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızı kendine aşık etmen tatlı bir çocuk olman gerekir. çünkü kızlar tatlı çocuklara bayılırlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2013       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DERUNİ adlı kullanıcıdan alıntı

zorla güzellik olmaz der atalarımız, en etkileyice ve kalıcı olanı güzel huy ve davranışlarınızdır

aynen kardeş bir türlü anlayamıyoruz kızlari kız bakıyor ediyor tamam tav oldu bu diyoruz sonra kıza açılınca bir havalar bir nazlar bakıp soguyorsun
felekvurdu beni - avatarı
felekvurdu beni
Ziyaretçi
17 Aralık 2013       Mesaj #86
felekvurdu beni - avatarı
Ziyaretçi
bir sevdiğim var onu seviyorum aşık oldum adı=felek çççççççççççoooooooookkkkkkkkkk seviyorum ama ben ona teklif yoladım hayır dedi ama dediki arkadaş kalabiliriz lütfen yardım edin bana öneri verin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2013       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım ağşık edeceksen kızı kes yani arada bi dikattlice bak ama ona çaktır baktığının farketsin ondan sonra kızın facebook u yada ask.fm i varsa ordan onun güzelliğine tatlığına özelliğine hitap eden yani anlatan sözler yaz ve kıza yolla felan ondan sonra bi gün bi tostla aysti al yanına götür senden hoşlanmaya başlıyacaktır sonra kıza mektup yaz kızın en yaıkın arkadaşına ver oda kıza versin ondan sonra 1 2 3 tane mektuptan sonra seni seviyorum benimle çıkarmısın de hayır derse senin için ölürüm bile felan de ben seni ölümüne seviyorum de ve kızın dudağana yapış kız ya senle çıkar yada tokat atar ama senden hoşlanmaya kesin başlar tokat atarsa yada atmassa hiç bişey olmamamış gibi davran yani sıradan gene sosyal ağlardan kıza mesaj at felan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2014       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam.Ben Cenk.Bir kızı seviyorum.Adı Dilara.Okuldayken sürekli gözümün önünden geçiyor.Bende kendimi alamıyorum.Bakıyorum ona.Göz göze geliyoruz.Hemen gözlerini çeviriyor benden. Pek yakın değiliz ama sürekli bana bakıyor bende sürekli ona bakıyorum.Yani günde 10-15 kere göz göze geliyoruzdur herhalde.Ona onu sevdiğimi nasıl daha belli edebilirim. Yardımcı olun lütfen.Beni sevse de sevmesede ona onu sevdiğimi belli etmek istiyorum.

git kzın yanına ve onla konuş kız sana baktıgı zaman keisnlikle gözünü kaçırma ve dikdurr durmadan gülmee güzel şeyler söyle birden bire mevxzuya atlama
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2014       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sana oyle geliyo olabilir benimde basima gelmisti kiz ben ona baktigim icin bakiyomus
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2014       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızn hep yakınında durmaya çalış göz göze geldiğinizde göz kırp anlar zaten yakınında durrusan