Arama

Sürpriz Hikayeler - Sayfa 2

Güncelleme: 11 Haziran 2013 Gösterim: 18.955 Cevap: 54
NEFERTİTİ - avatarı
NEFERTİTİ
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #11
NEFERTİTİ - avatarı
Ziyaretçi
veee arkasını dönüp gitmekte olan Bilo'ya seslenir.Bilo döner bakar.Ve o sırada bir hışımla elbisesini boğazından tuttuğu gibi çekip çıkartır Reyhan.O da ne elbisenin altında folklor kıyafetleri vardır.Üstüste keklenen Bilo artık dayanamayıp tokadı yapıştıracaktır ama beriden bir ses gelir.-Reyhaaaaaaan kuzuuuuuum.Aman tanrım bu ses evet bu ses....
Sponsorlu Bağlantılar
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
25 Ocak 2006       Mesaj #12
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
bu ses reyhanın amcasının sesıdır reyhan kucukken annesını ve babasını kaybetmıstır ve amcasının yanında buyumeye baslamıstır amcası reyhanı cok sevmektedır ama amcasınıın ıcıne dustugu borc batagından kurtulması ıcın reyhanı ortagının oglu gıyasettin ile evlendirecektir ama giyasettin.....
Sponsorlu Bağlantılar
dakkoc - avatarı
dakkoc
Ziyaretçi
15 Şubat 2006       Mesaj #13
dakkoc - avatarı
Ziyaretçi
ama gıyasettin, iktidarsız bir erkektir ve bugüne kadar değil evlenmeyi hiç kız arkadaşı bile olmamıştır. fakat bu durumdan kimsenin haberi yoktur. reyhansa evlenmeyi düşünmemektedir, çünkü aklı yağız çoban bilo'da kalmıştır. onunla tekrar karşılaştığı gün içini ona döker ve bir konuda kendisinden yardım ister...
elfak98 - avatarı
elfak98
Ziyaretçi
15 Şubat 2006       Mesaj #14
elfak98 - avatarı
Ziyaretçi
Bilo donup kalmıştır.Dağların güzel kızı REYHAN herkes ona hayran nasıl olurda Gıyasettin e yar olurdu.Hemide adam da tık yokken ,
-nolamaz ,dedi bilo Reyhanın o geceler karası saçlarını okşadı ve
-seni kimselere yar etmem dedi .
-bekle beni Reyhan döneceğim dedi ve oradan uzaklaştı.
Ertesi gün.....
Msn Happy)
lord_serseri - avatarı
lord_serseri
Ziyaretçi
24 Şubat 2006       Mesaj #15
lord_serseri - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER ÇOK GÜZEL OLMUŞ BU NICK ARK IN DA BEN ALDIM ARTIK Msn GrinNaughty Naughty
gbird - avatarı
gbird
Ziyaretçi
28 Şubat 2006       Mesaj #16
gbird - avatarı
Ziyaretçi
Ertesi sabah Reyhan, Bilo'yla karşılaştıkları yere yine gider. Uzun bir zaman oracıkta bekler...bekler...Ama Bilo gelmez bir türlü. Çaresiz, boynu bükük evine döner Reyhan. Ertesi gün yine gider, sonra ki gün yine... Fakat Bilo'dan eser yoktur. Bu arada Gıyasettin de kaybolmuştur, bu yeni tanıdıkları dağlıklarda. Arama ekipleri 3 gün boyunca aramayı sürdürürler. Yine de bir sonuca ulaşamazlar. Reyhan akşam evde, cam kenarında ki tekli koltukta oturmuş bir yandan camdan dışarıyı seyrederken, bir yandan da Bilo'yu düşünüyordu. Acaba Bilo nereye gitmişti? Tam bu sırada çalan telefonun sesini duydu. Ahizeyi kaldıran amcasıydı. Arayan ise amcasının ortağı Necmi Bey'di:

"Efendim...buyrun...Necmi? N'oldu?....Ne diyorsun!?!?!?....Ama nasıl olur?!?!?!....Kim yapmış!?!?!....
Son düzenleyen gbird; 28 Şubat 2006 19:41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2006       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
necmi derki gıyasettın feci şekilde can vermiş amcanda onun yanında baygın bi şekilde bulunmuş reyhan panik bir şekilde olay yerine koşar sonra gıyasttini o şekilde görünce baygınlık geçirir gözünü hastanede açar noldu bana der doktor bi şeyiniz yoq sadece hamileesiniz der....
beybala - avatarı
beybala
Ziyaretçi
29 Nisan 2006       Mesaj #18
beybala - avatarı
Ziyaretçi
( ya abı bu hamılelık işide nerden çıktı ya ortada fol yok yumurta yok daha yaaaww Msn HappyMsn Happy neyse.. )
...reyhan buyuk bır şaşkınlık içinde tekrar sorar doktora ama doktor hamile oldugunda ısrar edınce "peki kac aylık" dıye sorar .aldığı cevap ise ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2006       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
(kaşla göz arasında olmuş işte) Msn Grin sonra doktor derki 2 aylık hamilesin
reyhan büyük bir şok yaşamaktadır ne yapacağını bilmemektedir bu sırada amcası kendine gelmiş karakolda sorgu altına çekilmiştir....
sementa_8 - avatarı
sementa_8
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #20
sementa_8 - avatarı
Ziyaretçi
reyhan neyapacağını bilemez amacasının bu durumu öğrenmesinden çok korkmaktadır reyhan'ın aklına istanbula gitmek gelir ama orada kimsesi yoktur bilo da ortalarda yoktur ve onunda istanbula gittiğini düşünür ve reyhan karnında bebesiyle istanbula biloyu aramaya gider.