Arama

Sürpriz Hikayeler - Sayfa 3

Güncelleme: 11 Haziran 2013 Gösterim: 18.958 Cevap: 54
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #21
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
Reyhan otobüsten iner ne tarafa gideceğini bilemez halde dolanmaya başlar. Hep duyduğu taksime gitmeye karar verir. Yalnız otobüsten indiğinden beri bir adama onu takip etmektedir. Taksimde dolanırken adam yanına yaklaşır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
reyhan yanına gelen adamdan bi an korkan ve ani manevrayla kaçmaya başlar adam onu takip edr arkadan reyhan dur bekle die bağırır ama reyhan bunu duymaz çünkü panik halindedir ara sokaklardan birine giriş yapar adam ı atlatmıştır reyhan bilmediği sokaklarda ilerlerken...
Sponsorlu Bağlantılar
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #23
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
karşısına sarhoş bir adam çıkar reyhan daha çok korkar. adam reyhandan para ister reyhan olmadığını söyler o sırada takip eden adam bunu bulur reyhan 2 taraftanda sıkışmış durumda kaçamıyor.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2006       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
takip eden ani bir hışım la sarhoşu savuşturur şarhoş korkar kaçar sonra adam reyhana döner reyhan dikkatli bi r şekilde bakınca adamın .....
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
3 Mayıs 2006       Mesaj #25
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
aslında ona yardım etmek için takip ettiğini anlar ama adamın niyeti bu değildir reyhan bir kez daha yanıldığını anlayamaz. Adam yardım etmek istediğini söyler reyhanın kalacak bir yeri bile yoktur.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2006       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adamla gitmeyi kabul eder ama adam reyhanı nerden tanır ! , adam reyhanın yardıma muhtaç olduğunu nerden anlar! , hepsinin cevabı glecek bölümde Msn Tongue
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
4 Mayıs 2006       Mesaj #27
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
reyhanın bileğinde bir doğumizi vardır adam tam giderken bu izi görür ve birden damın geçmişiş gözünün önünde canlanır reyhanı hatırlamıştır.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2006       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sonra işte ben senin çoçukluk dan arkadaşınım der aslındasen benim çoçukluk aşkımdın der bu kişi de abdulselam beyin oğlu mustarap dır
sementa_8 - avatarı
sementa_8
Ziyaretçi
5 Mayıs 2006       Mesaj #29
sementa_8 - avatarı
Ziyaretçi
reyhan adamı tanır ona çoban biloyu anlatır onu bulmak için geldim buraya der ve adam hayal kırıklığına uğrar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sonra adam reyhanı yemeğe götürür reyhan başından geçen olayları anltır bi yandanda kurt gibi aç oldu için hızlacana yemeğini yer ee nede olsa can taşıyor . . .