Arama

Erkekler Neden Rus Kızı İster? - Sayfa 8

Güncelleme: 30 Haziran 2016 Gösterim: 63.880 Cevap: 84
britneyspears99 - avatarı
britneyspears99
Ziyaretçi
25 Kasım 2011       Mesaj #71
britneyspears99 - avatarı
Ziyaretçi
1-RUS KADINI TOPUKLU AYAKKABIYI ESTETİK İÇİN GİYER- TÜRK KADINI İSE SADECE BOYUNU UZUN GÖSTERMEK İÇİN
2-RUS KADININI ALLAH ÖZENE BEZENE YARATIR-TÜRK KADININI İSE ESTETİK CERRAHİ MEHMET UZUN BAŞTAN YARATIR.
Sponsorlu Bağlantılar
3-RUS KADINI GENELDE SARI SAÇLI MAVİ GÖZLÜ HİLAL KAŞLIDIR-TÜRK KADINI İSE KARA SAÇLI KARA GÖZLÜ KALIN KAŞLIDIR.
5-RUS KADIN YEMEK YER AMA DAHA SONRA SPOR YAPARAK ERİTİR-TÜRK KADINI İSE HOMİDİ GIRTLAK YİYİP YAN GELİP YATAR.
6-RUS KADINI SADECE EĞLENMEYİ SEVER-TÜRK KADINI EĞLENİRKEN BİR DE KAPRİS YAPAR.
7-RUS KADINI AĞDA YAPMAK VE SAÇ BOYAMAK İLE UĞRAŞMAZLAR SAÇLARI ÇOK DOĞAL OLDUĞU İÇİN ÖYLE BİR SORUN OLMAZ-TÜRK KADINI İSE BELLİ BİR YAŞTAN SONRA SAÇ RENGİNİ SÜREKLİ DEĞİŞTİRİR VE HERDEFASINDA KOMİK OLURLAR.
8-TÜRK KADINI TİPİNE HİÇ BAKMADAN HAVAYA GİRER-RUS KADINI İSE YÜZÜ MELEK GİBİ OLDUĞU KADAR İÇİ DE ÖYLEDİR HERKESİ OLDUĞU GİBİ KABUL EDERLER.
9-RUS KADININA NE GİYSE YAKIŞIR-TÜRK KADINI İSE SADECE KENDİNE YAKIŞAN ŞEYLERİ GİYER.
10-RUS KADINI SEMPATİKTİR ONA BİRŞEY YAPSAN DA ABARTMAZ-TÜRK KADINI İSE BİR OLAY OLDUĞUNDA HEMEN SOKULUR OLAYI DAHA ÇOKK BÜYÜTÜRR BÜYÜTÜR VE BÜYÜTÜRR
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
26 Kasım 2011       Mesaj #72
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Notizia adlı kullanıcıdan alıntı

1-RUS KADINI TOPUKLU AYAKKABIYI ESTETİK İÇİN GİYER- TÜRK KADINI İSE SADECE BOYUNU UZUN GÖSTERMEK İÇİN
2-RUS KADININI ALLAH ÖZENE BEZENE YARATIR-TÜRK KADININI İSE ESTETİK CERRAHİ MEHMET UZUN BAŞTAN YARATIR.

Sponsorlu Bağlantılar
3-RUS KADINI GENELDE SARI SAÇLI MAVİ GÖZLÜ HİLAL KAŞLIDIR-TÜRK KADINI İSE KARA SAÇLI KARA GÖZLÜ KALIN KAŞLIDIR.
5-RUS KADIN YEMEK YER AMA DAHA SONRA SPOR YAPARAK ERİTİR-TÜRK KADINI İSE HOMİDİ GIRTLAK YİYİP YAN GELİP YATAR.
7-RUS KADINI AĞDA YAPMAK VE SAÇ BOYAMAK İLE UĞRAŞMAZLAR SAÇLARI ÇOK DOĞAL OLDUĞU İÇİN ÖYLE BİR SORUN OLMAZ-TÜRK KADINI İSE BELLİ BİR YAŞTAN SONRA SAÇ RENGİNİ SÜREKLİ DEĞİŞTİRİR VE HERDEFASINDA KOMİK OLURLAR.
8-TÜRK KADINI TİPİNE HİÇ BAKMADAN HAVAYA GİRER-RUS KADINI İSE YÜZÜ MELEK GİBİ OLDUĞU KADAR İÇİ DE ÖYLEDİR HERKESİ OLDUĞU GİBİ KABUL EDERLER.
9-RUS KADININA NE GİYSE YAKIŞIR-TÜRK KADINI İSE SADECE KENDİNE YAKIŞAN ŞEYLERİ GİYER.
10-RUS KADINI SEMPATİKTİR ONA BİRŞEY YAPSAN DA ABARTMAZ-TÜRK KADINI İSE BİR OLAY OLDUĞUNDA HEMEN SOKULUR OLAYI DAHA ÇOKK BÜYÜTÜRR BÜYÜTÜR VE BÜYÜTÜRR

Neredeyse hepsine katılıyorum. Çok guzel bir özet. 1 numaralı topuklu konusunda da Turk kızları Ruslara nazaran daha da çok topuklu giyer maalesef.
Bu 3 numaraya katılmıyorum çünkü kara saçlı kara gözlü olmak super birseydir. Ve Türk kızlarının cogu kalın karlı değil. Türk kızlarının.
Bu 5 numaraya da katılmıyorum. iki toplumda da kilolu ve zayıf kızlar var. Türk kızlarının da etli butlu halı Rus kızlarının etli butlu halinden daha guzel.

7-8-9'a çok katılıyorumMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar.
Ben bir Rus'um. 20 yıldır Türkiye'de yaşıyorum. Bu forumdaki konu ile ilgili hemen hemen her şey okudum.
Lütfen rica ediyorum genelleme yapmayın ve kimlikler ırklara değil, insanlara yapıştırın. İnanın Rus kadınlar o kadar da mükemmel değildir (kendimden biliyorum). O güzel "Şiriniyeler" bir iki yıl içerisinde cadalozlara dönüşebilir. O kadar kolay değil. Ne kadar çok boşananlar var, haberiniz var mı? Ayrıca, Türk kadınlar da hepsi aynı değil. Hatay'da, İzmir'de, Trabzon'da ve Edirne'de yaşayan kadın tipi aynı mı? Hepsi çok farklı, gelenekleri bile. Bırakın ülke, aynı apartmanda bile iki çok farklı tip yaşayabilir. Enteresan, ama bu sadece Türkiye için geçerli bir durum. Çok ortada kalmış bir ülke çünkü. Bu yüzden benim için Türkiye ne Asya ne de Avrupa. Burası Avrsaya. Herşey ve herkez var. Bölemezsin ve genelleme yapamazsın. Mümkün değil.
Ayrıca bu tür polemikler Türkiye'de ya şayan Ruslar için son derece negatif bir sonuçlara yol açabilir bence. Siyah mı daha iyi, beyaz mı, tartışma gibi. Çok saçma. Bu tür polemiklerden dolayı Türkiye'de bir Rus=o...u, bir Kürt = terörist, Fransız - a....a....a... bu aralar hiç uğramasın, malum soykırım mevzusu...
Hep düşünüyorum... Türkiye... Dünyanın medeniyetler beşiği... Başka yok böyle bir yer... Nasıl oldu da, burada insanlar bir birinden bu kadar nefret eder. Niye ırklar, niye Bireyler ön planda değil, bu kadar mı üçüncü dünya ülkeyiz?
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
10 Şubat 2012       Mesaj #74
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
Erkekler niye Rus ister?
Rusya'da kadınların sayısı erkekleri 10 milyon geçince koca sıkıntısı baş gösterdi. Rus kadınlar da çareyi internetten yabancı eş aramakta buldu. Internette başlı başına bir Rus gelin sektörü oluştu.

Farklı şirketler internette kurdukları sitelerde evlenilecek Rus kadınları tanıtmaya koyuldu. Öyle ki arama motorlarına "Rus gelin" sözcüklerini yazdığınızda 1.5 milyondan fazla siteyle karşılaşıyorsunuz. Bu sitelerin girişinde "Rus kadınlar evlenince bile daima güzel ve bakımlıdır. Daima nazik ve sevgi doludur" gibi tanıtım yazıları bulunuyor.

Her sitede o şirketle çalışan Rus kadınların isimleri ve adresleri, telefon numaraları listeleniyor. Avrupa ülkeleri ve Avustralya başta olmak üzere birçok ülkeden bu kadınlar için talepler geliyor. Iki taraf e-posta yoluyla anlaşırsa kadın yeni kocasının yanına uçuyor ve ikili evleniyor. Bedava! Bu işlemlerde herhangi bir ödeme yapılmıyor. Iki taraf tamamen birbirlerini beğenip beğenmemelerine bağlı olarak evleniyor. Rus gelinler şimdilik en çok Avustralya'da popüler. Ülkede Rus kadınlarla evlenenlerin sayısı 1 yıl içinde yüzde 700 arttı.

Rus gelin modası o kadar ileri gitti ki Batılı erkeklere Rus kadınların özellikleri hakkında bilgi veren kitaplar bile basılmaya başlandı. Rus kadını güzeldir bakımlıdır, feminizme maruz kalmamıştır! Siteler Rus kadınlarını şöyle tanıtıyor. Rus kadını güzeldir. Kilosuna, saçına, süsüne dikkat eder. Spor giysilerinin yalnızca spor yaparken giyileceğini bilir. Rus kadını bir hanımefendi muamelesi görmek ister. Zayıf cins olduğunu bilir ve buna göre davranır.

Feminizm dalgasına maruz kalmamıştır. Ancak bu güçsüz olduğu anlamına gelmez. Ayakta kalmayı bilir. Çingeneler gibi dans eden, votka içen ama katedralde de başını kapamayı bilen kadınların soyundan gelir. Rus kadını çalışarak ailesine destek olur. Onlar için iyi bir eğitim şarttır, iyi bir meslek ise çok önemlidir. Çoğu Rus kadını 2 ya da daha fazla dil bilir ve üniversite mezunudur. Farklı dilleri, farklı mutfakların yemeklerini, farklı felsefeleri öğrenmeye meraklıdır.

No Angel
In science we trust.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir de yukarıdaki alıntılara dayanamadım, yorum yapmam lazım;
RUS KADINI İLE TÜRK KADINI ARASINDAKİ FARK
1-Bir Rus olarak topuklu sadece düğünde ve özel gece giyerim, ki sanıldı gibi, her Rus 1,75 değildir. Bir altmış boyum var ve boyumu seviyorum. Zaten, eşim de uzun boylu değil. Sıkıntı yok, yani... Ayrıca Türk kadına gelince, az önce çocuğumu okula bıraktım. 3 tane yaklaşık 1,75 boylu topuksuz spor ayakkabı giyen güzel ve gayet bakımlı Türk anne ile biraz sohbet ettim...
2-Hiç katılmıyorum. Güzeli de var, çirkini de.. Ayrıca zevk meselesidir. Bir çok insan bilmez, ama bazı Rus ve Avrupalı erkekler esmer kadınlara hasta... Hiç unutmam Rusya'da iken lisede okurken sınıfımda esmer bir kız vardı. Çok güzel esmer kızlar var, ama bu gerçekten çok çirkindi. Ve erkekler arasında tipinden dolayı inanılmaz popülerdi...
3-En büyük yanlış. Yok böyle bir şey, Rusya İskandinavya değil ki. 75 yıl Orta Asya ile toprak paylaşınca, ortaya beyaz tenli esmer kızlar ve tam tersi ortaya çıkmış. Hilal kaş konusunda da büyük yalan. Size BÜYÜK bir sır açıklamam gerekir. Ruslarda vücutta kıllar çıkmadığı gibi, kaşlar da çok çıkmaz, seyrek olur. Yani bu kaş konusunda biz yerli-yabanci Memhet Uzunlara gideriz.
Yani…, biraz yeni nesil ve kentte yaşayan hem Rus hem Türk kadınlar için geçerli…
Katılırım. Ancak benim çevremdeki (çevremden kaynaklanıyor) Türk kadınlar kocaları ile birlikte alkol kullanır ve gayet güzel ellenirler.
Bu da saçmalık. Her normal Rus kadın değişmeye sever. Benim doğal çok güzel sarı saç rengim var. Ama inanın, böööö geldi. Ben de bazen esmer, bazen kızıl olmaya seviyorum….
Türk kadın erkeklere karşı kültürel sebeplerden dolayı MESEFELİ davranmak zorundadır. Çünkü bu hale onu siz, erkekler, getirmişsiniz. Çoğul kadın farklı ölçüde ayıpları ile büyümüş. Rus kadınlar da evlendikten sonra, burada, Türkiye’de mesafeli davranmak zorundadır. Ben evlenmeden önce Türkiye’de 10 yıl yaşadım. Ve yaşayınca tacize uğramamak için bende mecburen erkeklere mesafe koymaya ve samimi olmamaya öğrendim. Ki benim işim daha zordu, Slav bir tipim var.
Gereksiz yorum. Bazı Ruslar gerçekten çok rüküş olabiliyorlar.
10-RUS KADINI SEMPATİKTİR ONA BİRŞEY YAPSAN DA ABARTMAZ-TÜRK KADINI İSE BİR OLAY OLDUĞUNDA HEMEN SOKULUR OLAYI DAHA ÇOKK BÜYÜTÜRR BÜYÜTÜR VE BÜYÜTÜR
Kişiliğe göre değişir.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #76
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Genelleme yapmamak lazım aslında bu doğru. Her toplumda çeşitli insan karakterleri var. Ama burda zaten çoğunlukla Ruslar hakkında pozitif seyler söylendi yani genellikle güzel figürler olmalarına rağmen hanımefendi ve mütevazı oldukları vs. Rus kadınının imajı pozitif bu forumda ki öyle olmalı.
sır - avatarı
sır
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #77
sır - avatarı
Ziyaretçi
ulaşılamadıkları için mi Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #78
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
1.Topuklu konusu tam doğru değil her toplumda kendini uzun göstermek için topuklu giyen vardır sade Türklerde değil. Ama Türkler bazen topukluyu abartıyor. Nitekim İngiltere kraliçesi de first leydimiz cumhurbaşkanı eşinin giydiği topuklulari görünce hem şaşırdı hem de hafif dalga gecti.

2.Turk kadınının sorunu boş yere estetik yaptırması ve kendiyle barışık olmaması. Birçok Turk Genel Ruslardan katkat güzeldir. Güzelimiz tam güzeldir Rusların geneli standart guzelliktedir. Turk kadınını da Yüce Allah özene bezene yarattı ama Turk kadınının güzelliğini ve doğallığını bozan estetik!

3.Turk kadınının en hoş ozelligidir kara saçlı kara gözlü kalın kaşli olması. Birçok Avrupalı buna hayrandir. Onun için kalın kaşlar yine moda oldu yani Turkun doğal kaşları. Rusların da sarışın ve mavi olmaları güzel ama biz Türkler bu görüntüye pek alışık olmadıgımız için hasta oluyoruz buna yoksa sarışın mavi göz çok mühim birsey değil.

7.Türk'ün de Rus'un da sacı kendine has güzellikte. Hatta Türk kadınlarının sacları daha gür ve etkileyici. Birçok iklimden ve beslenmeden kaynaklanan sebeplerle. Ancak çok boyatinca kötü oluyor tabi. Rus kadınlarında tanıdığım kadarıyla kuaför takıntısı yoktur.

8.maalesef bu doğru Turk kadını görsel olarak çirkin dahi olsa havalıdır kibir vardır. Ki bazı kadınlarımız da çok güzel olmasına rağmen mütevazıdır. Ama maalesef mütevazı olamıyoruz ve sanki mütevazı olmak kötü birsey gibi algılıyoruz. Rus kadını hakikaten güzel olmasına rağmen (genelde) burnu havada değil - bu yanlış anlaşılmasın kolay kız demiyorum Rus kızı için. Burnu havada değil. Aşmış. Gereksiz "cool" tavırlar yapmaz Rus kadını. Tabi çevresindeki ERKEKLER de etkili bunda.

9.Rus kadınları bana göre giyimde çok usta değiller. Şık yerine rüküş olur birçoğu. Âma bu belki pozitif birsey. Giyimle kafayı bozmuyorlar cogu. Nasıl rahat hissederlerse öyle giyinirler. İlla şık olayım, süper görüneyim edaları YOKTUR. bizim kızlarımız süper görünür, kendine yakışanı seçer giyer bu doğru. Moda sevgisi boldur Türk kızında.

10.Bu da kişilik ile alakalı. Sempati her toplumun ınsanında var. Türk kızları bazen birşeyi unutmaz ve büyütür doğrudur ama bu kadınların cogunda olan birsey.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Teamoore, yukarıdaki yazdıklarına çoğunluk olarak katılıyorum. En azında daha sağlıklı ve objektif bir yorum oldu.
Benim derdim, bize ganyan gibi yarıştırmasınlar. Koş, Karataş, koş gibi...
Ayrıca, senin/sizin (pardon, yaşını bilmiyorum) tarif ettiği kadın tipi daha çok Cadde-Nişantaşı'nda takılanlar.
Ben MSGSÜ okudum. Yani, orada kadın profili malum. Genel olarak kültürlü, mütevazi (en azında bana karşı) ve nispeten özgürdür.
Okulumun heykeltraş bölümünde Z...p arkadaşımı topuklu, şişirmiş dudaklar, fönlü saç, kolunda çanta ve aynı kolunda sürekli kulak dibinde telefon ve tak, tak, tak.... , yani kusura bakma, hayal edemiyorum... Msn Happy
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
12 Şubat 2012       Mesaj #80
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Teamoore, yukarıdaki yazdıklarına çoğunluk olarak katılıyorum. En azında daha sağlıklı ve objektif bir yorum oldu.
Benim derdim, bize ganyan gibi yarıştırmasınlar. Koş, Karataş, koş gibi...
Ayrıca, senin/sizin (pardon, yaşını bilmiyorum) tarif ettiği kadın tipi daha çok Cadde-Nişantaşı'nda takılanlar.
Ben MSGSÜ okudum. Yani, orada kadın profili malum. Genel olarak kültürlü, mütevazi (en azında bana karşı) ve nispeten özgürdür.
Okulumun heykeltraş bölümünde Z...p arkadaşımı topuklu, şişirmiş dudaklar, fönlü saç, kolunda çanta ve aynı kolunda sürekli kulak dibinde telefon ve tak, tak, tak.... , yani kusura bakma, hayal edemiyorum... Msn Happy

Katılmana sevindim evet objektif bir yorumdu iki tarafında pozitif negatifi yazıldı. MSGSÜ ne oluyor acarsan sevinirim. İste her toplumda her tip insan var. Bölgeye de yaşayış tarzına da bağlı ama bahsettigimiz o tipler maalesef arttı. Doğallığın degerini bilmeyen ki bilenler de çok.