Arama

Erkekler Neden Aldatır? İhanet Eder? - Sayfa 12

Güncelleme: 1 Aralık 2018 Gösterim: 471.935 Cevap: 233
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
16 Eylül 2007       Mesaj #111
dinazor1962 - avatarı
Arkadaslar gunumuzde kadinlar daha cok aldatiyor ben bekarim ve hic evlenmedim ben kendimden biliyorum bir zamanlar birlikte oldugum pek cok kiz evli idi bana ayrildigini soylerlerdi ama zaman icinde evli olduklari ortaya cikardi bazilarida evli oldugunu cekinmeden soylerdi ayrildigini soyleyen kizlar kesinlikle gunduz evime gelirlerdi ozellikle aksamlari gelmelerini istesem surekli bahane bulurlardi ve evli olduklari o zaman anlasiliyor veya sonunda gelmeme nedenini evli oldugunu soyleyerek acikliyorlardi
Gunumuzde hayat sartlarinda erkeklerin aldatmasi azaldi gecen yil tvde izledim yurt disinda yapilan bir ankette kadinlarin daha cok aldattigi ortaya cikmis ve kadinlar eslerini veya sevgililerini aldatirsa erkekler gibi herkeze anlatmadigi icin bilinmiyor kadinlar en yakin arkadasina dahi anlatmazlar
Sponsorlu Bağlantılar
Ama sevgili arkadaslar erkekler gunah kecisi olup cikiyorlar
En iyisi eslerin veya sevgililerin birbirlerini aldatmamasi
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 14:48
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
H€L€N - avatarı
H€L€N
Ziyaretçi
16 Eylül 2007       Mesaj #112
H€L€N - avatarı
Ziyaretçi
BEN EŞİMİ HİÇ ALDATMADIM......BU KELİMEYİ DİYEN ERKEK YÜZDE YÜZ ALDATMIŞDIR VE ALDATIYORDA AŞK İLE YAPILAN EVLİLİKTE BİLE ALDATIYOR ERKEKLER AMA BUNUN SEBEBLERİ VARDIR BEN Bİ BAYAN OLARAK YA EŞİNDEN KAYNAKLANAN PROBLEMDEN DOLAYI ALDATIR ,YADA DIŞARDAKİ KADINLAR ONU YOLDAN ÇIKARIR SONRADA EŞLERİNE SUÇU ATARLAR
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 14:49
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
16 Eylül 2007       Mesaj #113
dinazor1962 - avatarı
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bekar mekar az değilmişiz hani Msn Happy

hocam yasam tarzi demek gerekiyor ama acik soyleyeyim zamaninda evlenip cocuk sahibi olmak daha guzel kuzenlerimden gordukce keske zamaninda evlenseydim diyorum bu aradada evlenecek hatun ariyorum ama benimle evlecek kiz bulamiyorum herkez aman diyor Msn Grin
belirli yastan sonra biraz zor hersey zamaninda guzel
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
MaRCeLLCaT - avatarı
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
16 Kasım 2007       Mesaj #114
MaRCeLLCaT - avatarı
Ziyaretçi
aldatırlar çünkü onlara bu konuda yardımcı olacak çok aptal kadın var etraflarında
nünü - avatarı
nünü
Ziyaretçi
16 Kasım 2007       Mesaj #115
nünü - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
marcell adlı kullanıcıdan alıntı

aldatırlar çünkü onlara bu konuda yardımcı olacak çok aptal kadın var etraflarında

kadınların aptallığından değil o dediğin.. erkeklerin açlıklarından..Msn Wink
angelpelus - avatarı
angelpelus
Ziyaretçi
18 Kasım 2007       Mesaj #116
angelpelus - avatarı
Ziyaretçi
Bence Aldatmanın sebebi yoktur.Sadece aldattıktan sonra bu duruma uygun bir sebep yaratılır.Yok ilgisizdi yok kendine bakmıyordu yok bilmem ne bi sürü saçmalık.Ayrıca aldatma karşı tarafla deil kişinin kendisiyle alakalı bi durumdur.
Ama ne çareki aldatılıpta hala hayatının merkezini değiştirmeyen yada değiştiremeyen şahıslar var.
MaRCeLLCaT - avatarı
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
19 Kasım 2007       Mesaj #117
MaRCeLLCaT - avatarı
Ziyaretçi
belli bir yaştan sonra kendini ıspatlama egolarını tatmin etme ihtiyacı duyuyorlar bence birde arkadaşlar arası itibar mevzuu var.öemli bişey ya aralarında konuşurken konu ihtiyacını ortadan kaldırıyo
mitokondri - avatarı
mitokondri
Ziyaretçi
18 Aralık 2007       Mesaj #118
mitokondri - avatarı
Ziyaretçi
kadınlar hangi sebeble aldatırsa erkeklerde aynı sebeble aldatır Wave
GAVURDAĞLI - avatarı
GAVURDAĞLI
Ziyaretçi
19 Aralık 2007       Mesaj #119
GAVURDAĞLI - avatarı
Ziyaretçi
ASLINDA OLAY TAMAMEN ÇİFTLERİN KENDİ ARALARINDAKİ UFAK SÜRTÜŞMELERİNDEN KAYNAKLANIYOR.MESELA ERKEK SADECE HAKLI OLMAK VE KADINININ ONU DESTEKLEMESİNİ İSTER AMA KADINDA BU DURUM YOKSA OLAY HALİYLE ÇIĞRINDAN ÇIKIYOR.AMA SONUÇTA HERZAMAN TİLKİNİN DÖNÜP DOLAŞAĞI YER OLAN İNİNE DÖNMEKTEN BAŞKA ÇARESİ OLMADIĞI GİBİ ONLARINDA AYNI YOLU SEÇECEKLERİNİ TAHMİN EDİYORUM
Bluesorrow - avatarı
Bluesorrow
Ziyaretçi
19 Aralık 2007       Mesaj #120
Bluesorrow - avatarı
Ziyaretçi
Bencede aldatma tamamen kişinin kendi psikolojisiyle ilgili,aldatmaya meyilli olan insan zaten yapacaktır bunu, sadece kendini rahatlatmak adına ilişkisiyle ilgili bahaneler arar kendine içini rahatlatmak adına....
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 15:01