Arama

Erkekler Neden Aldatır? İhanet Eder? - Sayfa 21

Güncelleme: 1 Aralık 2018 Gösterim: 472.009 Cevap: 233
NOScar - avatarı
NOScar
Ziyaretçi
22 Aralık 2009       Mesaj #201
NOScar - avatarı
Ziyaretçi
+ Haklı yanları
-Sevgilisi Çok Kıskançsa
Sponsorlu Bağlantılar
-Sevgilisi bir tabak fazla yemek yedi diyip azarlayip ondan ayrılmaya çalışıyorsa
-Sevgilisi kendini kusursuz görüp erkek arkadaşını değiştirmeye çalışıyorsa.
-Sevgilisi yalan söylüyorsa
-Sevgilisi şöyle böyle olaylara takıyorsa
-Sevgilisi en ufak bir kavgada kendisi haksız olduğu halde üste çıkmaya çalışıyorsa
-Sevgilisi yeni olan kavgaya eski kavgaları karıştırarak kendini haklı gösteremeye çalışıyorsa.
-Sevgilisi arkadaş manyağı ise kendi arkadaşlarına sorun yok sizin arkadaşlarınıza kafayı takıyorsa.
-Sevgilisi artık bir sevgili değil kusursuz bir köpek istiyorsa !
+ Haksız yanları
- Cinsel ihtiyaç
- Kendini Kanıtlama
- Tek kadınla yetinememe
- Kadınların köle olması kompleksi.
- Kadınların tabiri caiz ise pas vermesi
- Zoraki evlilik görücü usulu ile yada başka nedenlerden ötürü.
- Alkol
cezz1 - avatarı
cezz1
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #202
cezz1 - avatarı
Ziyaretçi
bence erkek o kadının kendisine ilgili olmadığı için aldatır.Benim görüşüm bu.Ama bi yandanda öle ********eler varki 2 manita apıp aartıolar kendilerine birne cuma dierine pazar randevu ondan sonra götür babam götür :d
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #203
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne derseniz deyin insanın içinde olacak ben aldatılan bir eşim kendisine defalarca söylediğim halde kabul etmiyor daha dün msj yakaladım yine ama söylemedim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2010       Mesaj #204
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Açıklamaları Tek tek okudum Bende Bunu yapan Biri Olarak.. şunu sölüyorum.. Aldatmayanlar Ve aldatmak istemeyenler 24 maddeye dikkat edin.. erken evlilikten Uzak durun evlilik öncesi kısa süreli ilişkilerden uzak durun.. Üniversite eğitiminiz Dikkatli yaşayarak bitirin.. Maddi Kazancınız Size etki etmesin.. Aileede Boşanmlar Varsa Bunlarınacı yanlarından ders alınn.. Ben tüm bu hatala ra düştüm.. Şerefsizce yaşamak Zor Ama ewet bunu herşey bittikten sonra anlıyorsunuz... Yaşarken Kral Bitince Bir Fareden farkınız Kalmıyor..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #205
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aldatmak değeri değmeze satmaktır.eğerki hayatındaki insanı aldatacak kadar gözden çıkardıysan ne çocuk ne evlilik ne başka bişe buna sebep gösterilip devam edilmemeli.bende aldatılmış bi kadın olarak böyle bir evlilik inanın çok zor.bile bile lades demek gibi bişey.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #206
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki yaralanan kadın nerde kendini bulmalı bu o kadar basit bir konu değil ben bunu yaşadım hala yaşıyorum seven sevdiğine bunu yapmamalı eğer bazı şeyler bitmişse yollarını ayırmalılar ne yapacaksa ondan sonra yapmalı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2010       Mesaj #207
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendine güven tazelenmez ,kendine güveniyosan güveniyosundur güvenmiyosan güvenmiyosundur, bunun tazelenmesi gibi bi durum olamaz, çünkü ya vardır yada yoktur, aldatan erkek veya bayan kendine olan güvensizliğinden yapıyo bunu,ahlak kavramı da etkin bir faktör,inanç da buna dahil ve aldatıyosa illaki noksanlık vardır,hiç bir mazeret başarının yerini tutamaz, tek eşlilik ve aldatmadan tek kişiyi sevmek büyük bi başarıdır çünkü sevmek her yiğidin harcı değil,erkeklerin genelinde aldatmayı kendine hak sayan düşünceler var, o beyinlere ne yazık ki tek gece yada bi kaç günlük heyecan için neler kaybettiklerini bilmiyolar,çok yazık! mutlu olmak niyetinde değilsen mutlu olmayı hakedenlerin mutluluğunu gölgelendirme....
çingene - avatarı
çingene
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #208
çingene - avatarı
Ziyaretçi
şu erkeklere hiç anlam veremiyorum iyi valla bütün suç kadınlarda değilmi ?...... hiç sanmıyorum açsınız aç kadın ne kadar saçını süpürge etsede erkek aldatmak ister ve yapar sonrada karısı ilgi göstermedi gözü dışarı kaydı çıkarırım o gözü valla billa !......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #209
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkekler kadınları köle olarak görüyor ben bugün şu kadına gidiyim ne olsa digeri elimde ama öyle degil kadın haysiyetli oldugu için aldatmıyor
A.Arda - avatarı
A.Arda
VIP VIP Üye
21 Haziran 2010       Mesaj #210
A.Arda - avatarı
VIP VIP Üye
Siz siz olun sakın aldatmayın derim ben. Aldatmaktan kastım sadece bir kadını bir diğer kadınla aldatmak değil, hiçbir şekilde aldatmayın. Verdiğiniz ümitler, söylediğiniz sözler, ettiğiniz laflar da dahil buna..
Bu cümleyi çok değil 3-4 hafta öncesinde biri bana söylese güler geçerdim sadece ama gülüp geçilecek birşey değilmiş bu.
Mesela ben hayatım boyunca sürekli aldattım, hep aldattım. Birgün gelipte bu nedende bu kadar mutsuz olucağımı hiç düşünmeden. Ama işte sırf bu sebeple, çok ama çok güzel, çok ama çok mükemmel bir insanı hayal kırıklığına uğratmam nedeniyle öyle bir olaya sebebiyet verdim ki sanırım ömrüm boyunca unutamıycam. En azından şimdilik hiç aklımdan çıkmıyor diyebilirim.
İnanın insanın daha sonra hayata tekrar eski neşesiyle eski enerjisiyle devam edebilmesi mümkün dahi olmuyor ya da uzun zaman alıyor.
Zamanı birazcık geri alabilmek için herşeyi verebilcek duruma geliyorsun ama iş işten geçmiş oluyor. Ne geçen zaman geri geliyor, ne de bazı şeylerin telafisi mümkün oluyor.
O yüzden tavsiyem sakın ola aldatmayın, sakın ola kimsenin duygularıyla oynayıp onu hayal kırıklığına uğratmayın..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.