Arama

Erkekler Neden Aldatır? İhanet Eder? - Sayfa 19

Güncelleme: 1 Aralık 2018 Gösterim: 472.057 Cevap: 233
metglass - avatarı
metglass
Ziyaretçi
11 Ekim 2008       Mesaj #181
metglass - avatarı
Ziyaretçi
valla istediğimi vermezse hiç acımam aldatırım üstüne bir sigara içerim ve asla belli etmem...
Sponsorlu Bağlantılar
CelestialBody - avatarı
CelestialBody
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #182
CelestialBody - avatarı
Ziyaretçi
Seven aldatmaz, ihanet etmez. Saygısızlıktır aldatmak, ayrılmadan yapılırsa, çok örneğini gördüm ama o kişileri adamdan saymıyorum. Ben yapmadım,yapmam. Kendine güveni olmayan erkeklerde sanki bir üstünlük göstergesi
Sponsorlu Bağlantılar
Bluesorrow - avatarı
Bluesorrow
Ziyaretçi
9 Şubat 2009       Mesaj #183
Bluesorrow - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fortune adlı kullanıcıdan alıntı

onu isteyip de alamayanlar,ve digerleri düşünse daha iyi de,
De, hep neden erkeklerin aldatması üzerine tartışılır ki?
kadınlarınkine söz yok mu?
ya da ne bileyim onların aldatmasının çok saglam gerekçeleri mi var da ...?
ya daaaa işte öyle.

Erkeklerin aldatması üzerine epey araştırma ve spekülasyon yapılmaktadır. Kadınların aldatması biraz gizli kalmaktadır. Çünkü,kadınlar erkekler gibi bunu bir övünme veya "skor" meselesi haline getirmezler. Erkekler "ne kadar erkek" olduklarını "beraber oldukları kadın sayısının çokluğuyla" ölçerler. Kadınlar istisnalar hariç tek bir erkeğe bağlanırlar. Onların "skor" derdi yoktur. Onlar duygu, sevgi, aşk sonra da sex ararlar.
Son düzenleyen perlina; 11 Temmuz 2016 15:43
CelestialBody - avatarı
CelestialBody
Ziyaretçi
26 Şubat 2009       Mesaj #184
CelestialBody - avatarı
Ziyaretçi
Çeşitli bakımlardan yetersiz olan erkekler ihanet ederler, çevrelerini ve kendilerine bağlı kişileri ve sevgili-eş konumundaki kadınlarını aldatırlar.
Suç yetersizlikleridir, suçlu da kendileridir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2009       Mesaj #185
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Karşı kıyıya geçmesi için kurbağa akrebe yardım eder. Karşıya geçen akrep, bu yardımı için kurbağaya, onu sokarak teşekkür eder. Ölmek üzere olan kurbağa akrebe, bunu neden yaptığını sorar. Akrep de der ki:
- Bu benim doğam da var..

Poke
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkekler macera pesin de kosuyor evli erkekler sadece bekarlara laf yok onların hakkı ama evliler neden yapıyor madem aldatıcak evlenmesin bekar kalsınlar yaa ondan ona gidebilir ozaman bende aldatıldım 6yillik evliyim o duyguyu malesef tatdım allah dusmanım basına vermesin cok kotu bisey en adi insan bile hak etmez aldatılmayı birde herseyi inkar etmezler mi al burdan yak ne sinir bozucu hep inkar ederler ya biliyonsun yaptıgını o hala inkar ediyor yokmus gibi birde yeminler ekmek opmeler allah korkusu da kalmamıs yalancı olmus cıkmıslar ama bie erkek karısını aldatır ken dusunmeli ya benim karım da beni aldatırmı dieee hersey karsılıklıdır aldatanı aldatcan olay budur yada bırakcan yalana yalanla karsılık vercen yani
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #187
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ALDATMANIN HİÇ Bİ BAHANESİ OLAMAZ BİR ERKEK KARIM ALDATIRSA BOŞARIM DİYORSA KADIN BUNA NEDEN KATLANSIN ALDATMANINHER ÇEŞİDİ ASLA AFFEDİLMEZ ÇEVREMDE BU TÜR OLAYLARI DUYUNCA BÜTÜN ERKEKLERDEN NEFRET EDİYORUM KADINI SİNDİRMİŞLER SİNEYE KADIN AFFEDER AF MAF YOKKK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ce hiç biri aldatmasın konuşsunlar nelerden hoşlandıklarını bir birlerine sölesinler ve uygulasınlar bölece bütün sorun kalkar ortadan sevgi saygı hoş görü ister evlilik bugün evlen yarın ayrıl olurmu öyle sacma iyi günde ve kötü günde diyolar sorada ne ler yapıyolar beeeeeeee
ayıp valla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #189
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkekler aldatırkan karılarınında başkasıyla aynı şeyi yaptığını düşünsünler eşlarinin ne hissettiğini daha iyi anlarlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #190
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ERKEK ALDATIYORSA KADIN DA
ALDATMALI KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ BÖLE CE KAPANMIŞ OLUR