Arama

Ermac - Mortal Kombat

Güncelleme: 26 Haziran 2013 Gösterim: 9.685 Cevap: 5
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
5 Temmuz 2009       Mesaj #1
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Mortal Kombat oyun karakteri Ermac, Ermac kimdir, özellikleri nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar
Ermac

Ermac

umk3ermac1

Ermac - Mortal Kombatthermac lift
Görüldüğü Oyunlar: UMK3, MKT, MK Advance, MKD, MKSM, MKU, MK Armageddon
Kökeni: Outworld
Türü: Ruhların birleşimi
Taraf: İyi
Dövüş Stilleri: Hua Chuan (MKD), Choi Lei Fut (MKD, MKA)
Silahları: Axe (MKD, MKA)

Ermac, telekinezi gücünü kullanan, ilk Mortal Kombat karakteridir. İlk resmi çıkışını Ultimate Mortal Kombat 3'te yapmıştır. Tartışmalı ve gizemli bir karakterdir. Ermac, Outworld savaşlarında yok edilen, Shao Kahn ve Shadow Priest'ler tarafından kontrol edilen ruhlardan oluşmuştur. Bunun için kendini, "ben", "beni", "benim" sözcükleri yerine, "biz", "bizi", "bizim" sözcükleri ile ifade eder. Ruhların, Ermac ile yoğunluğu nedeniyle, telekinesis gücüne hükmede ve farklı realmlere yolculuk yapabilir. Bununla birlikte Netherealm, Ermac'ın güçlerini emer. Burada, etkileyici bir şekilde gücü azalır.

Dönüşünü Mortal Kombat Deception'da yapmıştır. Kenshi sayesinde, Shao Kahn'in kontrolünden kurtulmuştur. Böylece, iyi olmayı kabul etmiştir. Ayrıca Kenshi'ye borcunu, onun telekinezi güçlerinin ortaya çıkmasını sağlayarak ödemiştir.

İyilerin tarafına geçtiğini ispatlamak için, Liu Kang'e, arkadaşlarının ruhlarının, Onaga'nın kontrolü altından kurtarmasında yardım etmiştir.

Ayrıca Ashrah, Ermac'ın şeytan olduğuna inanır. Ona saldırır. Ama, Ashrah'ın bu düşüncesi doğru değildir.

Ermac, Shao Kahn'in, en iyi savaşçılarından biridir. Shao Kahn'in yenilgisi ve Ermac'ın güç kaybetmesinden sonra, Ermac, Shao Kahn'in kontrolü altında kalmaya devam etti ve Outworld'de hiçbir yönerge uygulamadan, dolanıp durdu. Mortal Kombat Deadly Alliance sıralarında Ermac, Kenshi tarafından bulunup, Shao Kahn'in kontrolü altından kurtarıldı. Ermac, ona minettarlığını göstermek için, Kenshi'ye telekineziyi öğretti.

Ermac, artık kendi özgürlüğü ile kendi kaderini seçebilecekti. Ermac, eski kötü davranışlarına tövbe etti ve iyi tarafa geçti. Kararını verdikten sonra, Ermac'ın acısını anlayan, Kenshi gibi bir savaşçı ruhu ile tanıştı. Bu savaşçı ruhu, Liu Kang'di. Ermac, Liu Kang'e yardım etmeye karar verip, Liu Kang'in dostlarını (Jax, Cage, Sonya, Kitana, Kung Lao) Onaga'nın kontrolünden serbest bıraktı.
Ermac'ı, UMK3 ve MKT'de "John Turk", Mortal Kombat Annihilation'da da "John Medlen" canlandırmıştır

Son düzenleyen nötrino; 26 Haziran 2013 17:40
Biyografi Konusu: Ermac - Mortal Kombat nereli hayatı kimdir.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Ermac

Sponsorlu Bağlantılar
ruffrydersermac

Rower - avatarı
Rower