Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 26

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.075.476 Cevap: 849
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #251
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

Gönderdiğiniz İletiler Gitmeye Bilir. Size Gönderilen İletiler Gelmeye Bilir. Bazı Özellikleri Kullanamayabilirsiniz. Bunlar'da Sorundur.

Bunu bilmiyordum.Beta sürümü değilde final sürümünde bu hatalar giderilir değil mi?
Sponsorlu Bağlantılar
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #252
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
game_breed adlı kullanıcıdan alıntı

Bunu bilmiyordum.Beta sürümü değilde final sürümünde bu hatalar giderilir değil mi?

Evet, Şuan'da Program Yapım Aşamasında Beta Olarak Görselliği Ön'e Sürüyorlar. Full Olduğunda Hiçbir Sorun Kalacağını Sanmıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #253
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Evet hata kodlarımı yok etmeyi başardım sonunda.Mail programımda messenger programımda a-patch'imde sorunsuz çalışıyor.Ama bu demek değil ki sorun çıkmayacak.Kesin çıkar eminim.Ama bir kaç gün kullanalım bakalım...Teşekkürler yardımlarınız için.
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #254
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
game_breed adlı kullanıcıdan alıntı

Evet hata kodlarımı yok etmeyi başardım sonunda.Mail programımda messenger programımda a-patch'imde sorunsuz çalışıyor.Ama bu demek değil ki sorun çıkmayacak.Kesin çıkar eminim.Ama bir kaç gün kullanalım bakalım...Teşekkürler yardımlarınız için.

Bende Bu Şekil Kullanıyorum. Sorun Çıkacağını Pek Sanmıyorum Bakalım Sorun Olursa Yine Söylersin. Bir Çözüm Üretiriz.(:
Senem_Ergl - avatarı
Senem_Ergl
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #255
Senem_Ergl - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu konuyu inceleyip sorun yaşadığınız hesaba ait olan klasörleri bulup silin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Bu aracı kullanarak yüklü olan, tam kaldırılmamış olan Windows Live Messenger sürümlerini bulup kaldırın:
Windows Installer CleanUp Utility

WLInstaller kullanarak yeniden yüklemeyi deneyin.

Hala Aynı Hatayı Veriyor NapmalıyımMsn Sad
İsmailcan - avatarı
İsmailcan
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #256
İsmailcan - avatarı
Ziyaretçi
bnde saatle tarihi guncelledim olmadı baska cozum yolları bılıosanız lutfen verın lazım sewgılımmle msnede konusamıorum Msn Confused
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
21 Kasım 2008       Mesaj #257
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

Bende Bu Şekil Kullanıyorum. Sorun Çıkacağını Pek Sanmıyorum Bakalım Sorun Olursa Yine Söylersin. Bir Çözüm Üretiriz.(:

Evet sorunsuz çalışıyor.Aradan iki gün geçti.Sorun olursa yine başınızı ağrıtacağım Msn Happy
dumo - avatarı
dumo
Ziyaretçi
21 Kasım 2008       Mesaj #258
dumo - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu verildimi bilmiyorum ama programı kurduktan sonra messenger ile ilgili kısımları bu program sayesinde kaldırıp tekrar messenger kurun https://www.msxlabs.org/forum/attachments/22184d1277574025-windows-live-messenger-guncel-kamera-sorunu-ve-cozumu-msicuu2.zip
g knfkjfnıfnmlk - avatarı
g knfkjfnıfnmlk
Ziyaretçi
21 Kasım 2008       Mesaj #259
g knfkjfnıfnmlk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msn de bi sorun var ben mesaj yazıyoyorum bende yazdığım mesaj sol tarafta gösterio sağ tarafta çıkıyormuş ama yazı ve bu nedenle arkadaşlar yazımı okuyamıyo lütfen bir çözüm bulun
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Kasım 2008       Mesaj #260
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
g knfkjfnıfnmlk adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim msn de bi sorun var ben mesaj yazıyoyorum bende yazdığım mesaj sol tarafta gösterio sağ tarafta çıkıyormuş ama yazı ve bu nedenle arkadaşlar yazımı okuyamıyo lütfen bir çözüm bulun

Soruyu yanlış konuda sormuşsunuz yine de yardımcı olalım.

Bilgisayarınızda MessengerDiscovery programı yüklüyse onun Ayarlarından "İletilerimi sağa yasla" seçeneğini seçmişsinizdir. İşareti kaldırıp onaylayıp deneyin, arkadaşlarınıza sorun, hala öyleyse Messenger'dan tamamen çıkıp yeniden başlatın.