Arama

Her Gün Ettiğiniz Bir Dua - Sayfa 76

Güncelleme: 19 Eylül 2014 Gösterim: 253.493 Cevap: 826
bekirr - avatarı
bekirr
VIP VIP Üye
5 Nisan 2013       Mesaj #751
bekirr - avatarı
VIP VIP Üye
9081 368795666540550 636031629 n

Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Bachata - avatarı
Bachata
Ziyaretçi
4 Mayıs 2013       Mesaj #752
Bachata - avatarı
Ziyaretçi
Allahım! Değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için bana cesaret, Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmem için sabır, Her ikisini birbirinden ayırt etmek için akıl ver.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
28 Mayıs 2013       Mesaj #753
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM
Allahım! Başladığımız yeni günde senden hayır diliyoruz ve bu günün içinde şerlerden sana sığınırız. Bizleri doğru yolundan ayırma.. Amin..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Tesadüfen Zirveye Çıkılmaz... Çıkılsa Bile Durulmaz...
register - avatarı
register
Ziyaretçi
28 Mayıs 2013       Mesaj #754
register - avatarı
Ziyaretçi
Allahm sen birsin sen bütün canlıların yaradanısın rabbim!!!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ejder lordu42 - avatarı
ejder lordu42
Ziyaretçi
29 Mayıs 2013       Mesaj #755
ejder lordu42 - avatarı
Ziyaretçi
ALLAHIM sen birsin rabbim!!!senden yardım ister senden korkar senin icin dua ederiz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013       Mesaj #756
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Allah'ım sen kimseyi açlıkla terbiye etme...
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
29 Mayıs 2013       Mesaj #757
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM

"Allâhümme innâ nec'alüke fî nühurihim ve ne'ûzü bike min şürûrihim."

"Allâh'ım! Senin kudretinle onların karşısına dikilmeni istiyoruz. Onların şerlerinden sana sığınıyoruz."
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
5 Haziran 2013       Mesaj #758
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM
Allah'ım! Acizlikten, üzüntüden, tasadan, kederden, korkaklıktan, kabir azabından, cehennem ateşinden sana sığınırız.
Bizleri kötülükten ve kötülerin şerrinden emin eyle ya Rabbi! Amin..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
tuğba31 - avatarı
tuğba31
VIP Özel Üye-VIP
5 Haziran 2013       Mesaj #759
tuğba31 - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Allah'ım ! Son nefesimizde senin adını zikrederek ölmeyi nasip et.Bizleri razı olduğun kullarından eyle.Ölüm geldiğinde,bizlerden razı olarak canımızı al ve Ahirette senin huzuruna geleceğimiz zaman,bizlerden razı olarak huzuruna çıkar. Yüzümüzü Senden başkasına secde etmekten koruduğun gibi, ellerimizi de Senden başkasına açmaktan koru.Bizleri senin yolundan ayırma...Amin...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Cici
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
6 Haziran 2013       Mesaj #760
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM
Allah’ım! Başlayacağım bu yeni gün için senden hayırlar diliyorum ve bugünün içindeki şerlerden sana sığınıyorum, günah işlemekten, bir kuluna haksızlık etmekten, birisinden zulüm görmekten sana sığınırım, korkaklıktan tembellikten,acizlikten, cimrilikten, hastalıktan,bunaklıktan,şirkten,kabir azabından ve diğer dünyevi,uhrevi kötü hal ve akibetlerden sana sığınırım.

Allah’ım! Bugün yapacağım bütün işlerin ibadet olmasını nasip et.

Allah’ım! Bana helal kazanıp,helal yemeği nasip et.

Allah’ım! Bana son nefeste imanla göçmeyi nasip et.

Allah’ım! Bana hakkı hak,batılı batıl göster;hakka sarılıp batıldan kaçmayı nasip et.

Allah’ım! Beni sevdiğin kullar arasına kat,beni çok sabreden,çok şükreden kullarından eyle, çok çok anayım (zikredeyim) ömrüm sevdiğin, razı olacağın işlerle (amellerle) geçsin. Bana ilim ve takva sahibi olmayı nasip et. Sıhhat ve afiyette daim eyle.

Allah’ım! Evlatlarımıza da sıhhat ve afiyet,hayırlı işlerinde muvaffakiyet ver, umduklarına nail, korktuklarından emin eyle, kendilerini alim ve salih kişilerden eyle. Onlara islamı sevmeyi ve islama hizmet etmeyi nasip et. Rızıklarını genişlet, ömürlerini mutlu kıl. Her türlü kötü göz ve akıbetten muhafaza buyur.

Allah’ım! Mümin kardeşlerimizden hasta olanlara şifa, dertli olanlara deva, borçlu olanlara eda, sıkıntıda olanlara gönül ferahlığı ver.

Allah’ım! Ümmeti Muhammedi kafirlerin ve zalimlerin boyunduruluğundan kurtar ve uyanıklık ver.

Allah’ım! Akrabalarımdan ve sevdiklerimden imanla ahirete göçenlere kabir azabı gösterme; mekanlarını cennet eyle. Sağ olanlara sıhhat ve selamet ver.hidayet nasip ederek islamı sevmek ve islama hizmet etmek şerefine nail eyle. Amin..