Arama

Her Gün Ettiğiniz Bir Dua - Sayfa 78

Güncelleme: 19 Eylül 2014 Gösterim: 253.493 Cevap: 826
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
28 Temmuz 2013       Mesaj #771
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Ey Rabbim...!

Sponsorlu Bağlantılar
Ben eksik,kusurlu ve sonunda ölecek olanım;
eksiksiz,kusursuz ve ölümsüz olan Seni ararım...

Başında bulduğum Sensin...

Sonunda bulacağım Sensin...

Yokluğumda vardığım Sensin...

Varlığımda talebim Sensin...

Hep Seninle eyle bizleri...

Aminnnnnn...

"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
1 Ağustos 2013       Mesaj #772
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM
Ya Rabb..!
Bizleri Sen'i çok zikreden, Sana çok şükreden, Sen'den çok korkan, Sana çok itaat eden, Sana karşı saygı ile dopdolu olan, ahu efgan edip dua dua yalvaran ve durmadan Sana teveccüh eden kullarından eyle.. Amin..

Sponsorlu Bağlantılar
Tesadüfen Zirveye Çıkılmaz... Çıkılsa Bile Durulmaz...
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
7 Şubat 2014       Mesaj #773
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM
Allahım haramı bize zorlaştır, helali ise kolaylaştır...
Son düzenleyen _VICTORY_; 30 Mayıs 2014 12:44
_VICTORY_ - avatarı
_VICTORY_
VIP Silent storM
30 Mayıs 2014       Mesaj #774
_VICTORY_ - avatarı
VIP Silent storM
Ya Rabbi! cümlemizi dua edenlerden, her daim şükredenlerden,
Allah rızası için sevmeyi bilenlerden, dogru ve dürüstçe yaşamayı seçenlerden eyle. Amin..
perlina - avatarı
perlina
Ziyaretçi
13 Haziran 2014       Mesaj #775
perlina - avatarı
Ziyaretçi
.Beni iyi bir kul eyle.İyi kul olanın zaten herşeyi iyidir.
.Bundan önce ettiğim ve bundan sonra edeceğim tüm dualarımı kabul eyle
mavisiyah - avatarı
mavisiyah
Ziyaretçi
20 Haziran 2014       Mesaj #776
mavisiyah - avatarı
Ziyaretçi
ALLAH’IM! Ruhumu DaraItma, KaIbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yoIundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA. amin.

Bir Gönül Duası...
ALLAH ım! Büyük hakkın için, kerim zatının nuru hürmetine, Arş-ı azîmin hakkı
için, Kürsi'nin taşıdığı şeyler hürmetine, Levh-i Mahfuz'unun sırrı hakkı için, İlm-i Gayb'da kendine seçtiğin isimlerinin hürmeti için; suların coştuğu, güneş, ay ve dünyanın döndüğü Aşk isminin hürmetine, Kur'an-ı Azîm'de bildirdiğin Esma-ül Hüsna'nın hürmeti hakkı için, yarattıklarından hiçbir kimseye öğretmediğin, katında çok gizli olan isimlerinin hürmetine isterim.

ALLAH ım! Âdem Safiyullah, İbrahim Halilullah ve Eyyüb Aleyhisselam'ın Sana dua ettiği isimlerin hakkı için, Musa Aleyhisselam, İsa Aleyhisselam, Nuh Aleyhisselam ve Davud Aleyhisselam'ın dualarının ve içindeki isimlerinin hürmetine, en temiz seçtiğin, en doğru kıldığın bütün peygamberlerinin sana ettikleri dualarda kullandıkları mübarek isimlerin hürmetine, isterim

Senden zeytin yaprağı üzerinde yazılı olan mektuplardaki İsm-i Âzâmın hürmetine isterim!

Onunla sana dua olunduğu zaman mutlaka kabul ettiğin, azametliden de azametli İsmin hakkı için isterim.

Senden gizli-saklı, mübarek, tayyib, tâhir, mutahhar ve mukaddes İsmin hürmetine isterim.

Habibin sevgili Peygamberimiz Hz. MUHAMMED Sallu Aleyhi Vesellem üzerimize olmasını, onun hakkı için isterim ve, Senden ister ve Sana dua ederim ki

Bizleri Senin ve Habibin'in sevdiklerinden eyle.]Bizleri yakîn kıl, arif eyle.
Allahım! İmanımızı arttır, güzelliğimizi ve ilmimizi arttır. Sana ezelde verdiğimiz ahd ü vaadimiz üzere bizleri sabit kıl. Ne aldananlardan, ne de aldatanlardan eyleme. Son nefesimizde, canlarımızı müslüman olduğumuz halde al ve bizleri salih olan atalarımıza ilhak et

VE NOKSAN SIFATLARDAN MÜNEHZEHSİN,EMAN VER BİZE EMAN İSTİYORUZ.
Son düzenleyen Efulim; 20 Haziran 2014 22:19 Sebep: Font boyutu.
perlina - avatarı
perlina
Ziyaretçi
24 Haziran 2014       Mesaj #777
perlina - avatarı
Ziyaretçi
ALLAH'IM
EN YAKINLARIMA BİLE DİYEMEDİĞİM AMA İÇİMDE HİSSETTİĞİM ACI VEREN DERTLERİME DERMAN OL !
gooolochua - avatarı
gooolochua
Ziyaretçi
24 Haziran 2014       Mesaj #778
gooolochua - avatarı
Ziyaretçi
Ya Rabbim sen bizi affedensin sen duaları kabul edensin şimdi yapacağım duayı kabulet: Allahım sen müslümanları koru,evsiz olana ev,yalnız olana bir arkadaş, kıyafetsiz olana kıyafet,ahlaksız olana ahlak,hastalara acil şifalr ver AMİN!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
d_n_z - avatarı
d_n_z
VIP VIP Üye
24 Haziran 2014       Mesaj #779
d_n_z - avatarı
VIP VIP Üye
AIIah’ım! Beni, bana nasip etmeyeceğin bir şeyin peşine düşürme!
iLKiMimmmMsn Angel
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
25 Haziran 2014       Mesaj #780
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Amin...
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.