Arama

Rüyada Sofra Görmek

Güncelleme: 14 Ağustos 2012 Gösterim: 7.615 Cevap: 2
YaqmurTanesi - avatarı
YaqmurTanesi
Ziyaretçi
6 Haziran 2009       Mesaj #1
YaqmurTanesi - avatarı
Ziyaretçi
Nimete, davete icabet etmeye, refah ve mutlulğa, cömert kimseye, Sofra bezi büyük bir ülkeye yolculuk yapmaya, bu yolculuktan feyiz ve bereket meydana gelmesine yahut genişliğe ve rahatlığa delalet eder.

Rüyasında sofra gören, sevinecek ve neşelenecek demektir. Sofra bezi büyük bir sefere, yolculuğa, rahata işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar
Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmak anlamındadır. Sofra bezi görmek uzun sürecek bir yolculuğa çıkacağınız ve rahata yorumlanır.

İnsanın özel yaşamını, Aile durumunu, insanın sağlığını, iş hayatını belirler.

Üzerinde yemek hazirlanmis sofra görmek, hayir ve menfaat ve nimete yorumlanir. Bazilarina göre; sofra görmek; ferah, intizam ve idareye delalet eder. Rivayete göre üzerinde çesitli yemekler bulunan bir sofra görmek kendi ve Ailesi için rizk ve kismet gelecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sofra görmek, nimete, davete icabet etmeye ve refah içinde yasamaya, düsmana galip gelmeye isarettir. Ondan yenen sey de tabirce muteber tutulur. Sofra, kiymet ve rütbe içerisinde bir ganimettir. Sofranin kaldirilmasi ganimetin bitmesidir. Sofra, iyilik yapan cömert bir adamdir. Rüyada sofra üzerinde oturdugunu gören kimse, iyi ve cömert bir adamla sohbet yapar. Sofra üzerinde tertemiz yufkalar ve güzel yemekle bulundugunu görse, bu rüya dost ve arkadaslarinin, dostluk ve sevgilerinin çokluguna yufka ve yemegin azligi da onlarin dostluklarinin azligina isarettir Her yufka bir dostluktur. Sofra üzerinde bulunan bir veya iki çesit yemek rüya sahibi ve çocuklari için riziktir. Sofradan çokça yemesi, rüya sahibinir yedigi miktarda ömrünün uzun olmasina isarettir. Sofranin kalktigir görmesi rüya sahibinin ömrünün tükenmesine isarettir. Sofra üzerinde görülen kalabalik, çolukçocugun çok olmasina, sofra üzerinde birbirine zit iki seyin bir araya gelmesi, harbe isarettir.Sofra düsmanlarin birbirleriyle karsilastigi harp meydanidir. Sofra dine ve müsavire de isarettir.

Son düzenleyen _Yağmur_; 14 Ağustos 2012 12:14 Sebep: sayfa düzeni
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
16 Haziran 2009       Mesaj #2
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Rüyada Sofra Görmek

Sponsorlu Bağlantılar
Üzerinde yemek hazırlanmış sofra görmek, hayır ve menfaat ve nimete yorumlanır. Bazılarına göre; sofra görmek, fe­rah, intizam ve idareye delâlet eder. Rivayete göre, üzerinde çeşit­li yemekler bulunan bir sofra görmek kendi ve ailesi için rızık ve kıs­met geleceğine işarettir.


Sofra için bakınız:
Sofra - Sofra Nedir - Sofra Hakkında

Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
GüNeSss - avatarı
GüNeSss
Ziyaretçi
3 Ekim 2011       Mesaj #3
GüNeSss - avatarı
Ziyaretçi
Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek, nimete, davete icabet etmeye ve refah icinde yasamaya, düsmana galip gelmeye isarettir. ondan yenen sey de tabirce muteber tutulur. sofra, kiymet ve rütbe icerisinde bir ganimettir. sofranin kaldirilmasi ganimetin bitmesidir. sofra, iyilik yapan cömert bir adamdir. rüyada sofra üzerinde oturdugunu gören kimse, iyi ve cömert bir adamla sohbet yapar. sofra üzerinde tertemiz yufkalar ve güzel yemekler bulundugunu görse, bu rüya dost ve arkada siannin, dostluk ve sevgilerinin cokluguna yufka ve yemegin azligi da onlann dostluklarinin azligina isarettir. her yufka bir dostluktur. sofra üzerinde bulunan bir veya iki cesit yemek, rüya sahibi ve cocuklan icin riziktir. sofradan cokca yemesi, rüya sahibinin yedigi miktarda ömrünün uzun olmasina isarettir. sofranin kalktigini görmesi rüya sahibinin ömrünün tükenmesine isarettir. sofra üzerinde görülen kalabalik, coluk-cocugun cok olmasina, sofra üzerinde birbirine zit iki seyin bir araya gelmesi, harbe isarettir. sofra düsmanlarin birbirleriyle karsilastigi harp meydanidir. sofra dine ve müsavire de isarettir.

kaynak:
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Hızlı Cevap
Mesaj:

Benzer Konular

9 Kasım 2012 / ThinkerBeLL Kimya
23 Şubat 2016 / Misafir Genel Mesajlar
29 Nisan 2017 / Misafir Cevaplanmış
3 Kasım 2015 / ThinkerBeLL X-Sözlük
23 Şubat 2016 / Misafir Cevaplanmış