Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 29

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 124.482 Cevap: 697
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #281
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Nisyan-ı Batın adlı kullanıcıdan alıntı

Tanımadığım ve bilgim dışındaadım kullanıldığı için rahatsız oldum.Üye referans takibi söz konusu olamaz ise de böyle bir özellik vardır diye düşünmüştüm.Neutralizer böyle birşeyden bahsetmemişti.Madem yok böyle bir özellik yapabileceğimiz birşey de yok o halde.Teşekkür eder,m aydınlattığın için.Eksik olma canım,sağol..

NeutralizeR site hakkında size verdiği özel brifinglerde bundan bahsetmeyi muhtemelen atlamış olmalı. Kasıtlı bir şey olmadığından eminim.
Sponsorlu Bağlantılar
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #282
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

NeutralizeR site hakkında size verdiği özel brifinglerde bundan bahsetmeyi muhtemelen atlamış olmalı. Kasıtlı bir şey olmadığından eminim.

Kasıt mı!? Böyle birşey aklımdan bile geçmemiştiMsn Happy Sadece böyle birşey söylemedi dedim yani bilmediğimi vurgulamaktı sadece,sen de söyledin öğrenmiş oldum tşk ettim Msn Wink bu kadar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #283
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Madem kinayeden anlamıyorsunuz şöyle ifade edeyim: Gereksiz yere gereksiz şekilde bizleri meşgul etmemekle yardımcı olabilirsiniz.
B.L.A.C.K - avatarı
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #284
B.L.A.C.K - avatarı
Ziyaretçi
3. Tekrarlayışım.

Konuların Yanına Konu Avatarı Koyabiliriz Aslında...
Bence...
Mesela Anketlere Soru İşareti Avatarını Koyabiliriz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #285
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet konulabilir, ama koymuyoruz. Aynı şeyi siz de yaparsanız sevinirim:
Gereksiz yere gereksiz şekilde bizleri meşgul etmeyerek yardımcı olabilirsiniz.
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #286
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Madem kinayeden anlamıyorsunuz şöyle ifade edeyim: Gereksiz yere gereksiz şekilde bizleri meşgul etmemekle yardımcı olabilirsiniz.

Burası bir paylaşım platformu ve binlerce üyesi var, ben de bunlarda biriyim, burada yaşadığım bir sorunu, burayla ilgili aklıma takılan herhangi bir durumu sizle istişare içinde olarak, anlamaya ve çözmeye çalışmayacakssam kimle muhatap olucam.Burada bir bütünlük içinde aynı geminn yolcusu olarak gördüm hep ancak yersiz bu sert tavrınızla böyle olmadığını gösterdiniz.Demekk rahatsız olduğumuz, durumlar size 'gereksiz' geliyor burada anormal olann durum değil sizin böyle düşünmeniz olur...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #287
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sizinki bilgilenmek değil. Yeteri süredir sitede üyesiniz, 2007 Nisan ayından bu yana. Bu süre içinde bu bilgileri çoktan edinmiş olabilmeniz gerekiyordu, çünkü hiçbiri sır değil. Ancak yetkilileri gereksiz bir takım işgüzarca meraklarla meşgul ediyor ve rahatsızlık veriyorsunuz.
Forumda olması istenilmeyen özelliklerden biri de can sıkıcı üyelerin olmasıdır.
Tavsiyem konuyu burada kapatmanız.
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #288
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Sizinki bilgilenmek değil. Yeteri süredir sitede üyesiniz, 2007 Nisan ayından bu yana. Bu süre içinde bu bilgileri çoktan edinmiş olabilmeniz gerekiyordu, çünkü hiçbiri sır değil. Ancak yetkilileri gereksiz bir takım işgüzarca meraklarla meşgul ediyor ve rahatsızlık veriyorsunuz.
Forumda olması istenilmeyen özelliklerden biri de can sıkıcı üyelerin olmasıdır.
Tavsiyem konuyu burada kapatmanız.

Kayıt tarihim eski ancak çok yeni katılmaya başladım bu 1
Meraklarımın işgüzar bir yanı yok idi bu 2
Bu konuyu gereksiz tavırlar ile uzatan ben değilim bu 3
Can sıkıcı olmama gelince, nedenci olmam sormam üstünde durmam seninse cvplamakla uğraşmak istememendir....
Zira bu sadece senin fikrin, can sıkıcı biri değilim ben kimse için

Ne ise bundan sonra muhatap olmayız bir birimizle Msn Wink sıkılmaz canın canım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #289
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Nisyan-ı Batın adlı kullanıcıdan alıntı

Kayıt tarihim eski ancak çok yeni katılmaya başladım bu 1
Meraklarımın işgüzar bir yanı yok idi bu 2
Bu konuyu gereksiz tavırlar ile uzatan ben değilim bu 3
Can sıkıcı olmama gelince, nedenci olmam sormam üstünde durmam seninse cvplamakla uğraşmak istememendir....
Zira bu sadece senin fikrin, can sıkıcı biri değilim ben kimse için

Ne ise bundan sonra muhatap olmayız bir birimizle Msn Wink sıkılmaz canın canım.

Yazdıklarımı yanıtlamak gereği duymaktan kendinizi alamadığınıza dikkat etmiyorsunuz.
Görevim gereği yapmam gerekeni yapıyorum. Ancak laubalilik sınırlarına dayanan kişilere de tahammül göstermek durumunda değilim.
Konuyu kapatmanız yönündeki tavsiyem esasen bir uyarıdır.
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #290
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili arkadaşlar ayrıntılar esasdan yani forumun birbirinden değerli konularından uzaklaşmamıza neden olabilir. Birbirimize sevgi ve saygı ile yaklaşmamız o kadar zor olmasa gerek. MsXLabs' da olmanın keyfini çıkaralım. Msn Happy