Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 28

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 124.348 Cevap: 697
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
5 Kasım 2008       Mesaj #271
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
'yapılabilenlerin de sistem izin verdiği sürece yapılabildiğini belirtmek isterim.' buna hiç şüphem yok canım, ancak böyle bir sistem vardır yoktur bunu bilmiyordum.Açıklaman içi sağolasın.. Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
B.L.A.C.K - avatarı
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
6 Kasım 2008       Mesaj #272
B.L.A.C.K - avatarı
Ziyaretçi
Konuların Yanına Konu Avatarı Koyabiliriz Aslında...
Bence...
Sponsorlu Bağlantılar
Mesela Anketlere Soru İşareti Avatarını Koyabiliriz...
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
9 Kasım 2008       Mesaj #273
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Adımızı referans kullanarak üye olan birinden, adı kullanılan kişi haber edilebilir ise iyi birşey olabilir..

Bilgim ve iznim dışında biri beni referans kullanrak üye olmuş, bu durumdan rahatsız oldum.O kişi her kimse bana bildirilmesini ve yetkilinin de referansımı iptal etmesini rica ediyorum.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Kasım 2008       Mesaj #274
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Nisyan-ı Batın adlı kullanıcıdan alıntı

Adımızı referans kullanarak üye olan birinden, adı kullanılan kişi haber edilebilir ise iyi birşey olabilir..

Bilgim ve iznim dışında biri beni referans kullanrak üye olmuş, bu durumdan rahatsız oldum.O kişi her kimse bana bildirilmesini ve yetkilinin de referansımı iptal etmesini rica ediyorum.

Üye olurken referans olarak sizin kullanıcı adınızı girmesi site itibar puanı kazandırmaktan başka bir etkiye sahip değildir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
9 Kasım 2008       Mesaj #275
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Üye olurken referans olarak sizin kullanıcı adınızı girmesi site itibar puanı kazandırmaktan başka bir etkiye sahip değildir.

Adminim, varlığını bile bilmediğim biri bana itibar kazandırmasın! Ben ancak tanıdığım ve güvendiğim birine referans olurum bu da itibar almak için değil, MSX gibi bir sitenin üyesi olma şansına dahil olması için olur.! Lütfen..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #276
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bundan bu kadar rahatsızlık duyulmasını gerektirecek bir durum yok ortada. Kaldı ki üyelerin referanslarının takip edilmesi söz konusu olamayacağı gibi "İzin veriyor musunuz? Vermiyor musunuz?" şeklinde geri dönüşler de mümkün değil.
PaPaTyA1 - avatarı
PaPaTyA1
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #277
PaPaTyA1 - avatarı
Ziyaretçi
benimki sadece bi öneri msxlabs radyo,su kursak şöyle siteye giriş yaptıgımızda müzik dinleyebilsek canlı canlı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #278
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Radyo, telif hakkı sorunlarına neden olacak türden bir hizmet. Ki geçmişte bir radyomuz vardı zaten. Müyap uyarısı gereği kaldırıldı.
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #279
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Bundan bu kadar rahatsızlık duyulmasını gerektirecek bir durum yok ortada. Kaldı ki üyelerin referanslarının takip edilmesi söz konusu olamayacağı gibi "İzin veriyor musunuz? Vermiyor musunuz?" şeklinde geri dönüşler de mümkün değil.

Tanımadığım ve bilgim dışında kullanıldığı için rahatsız oldum.Üye referans takibi söz konusu olamaz ise de böyle bir özellik vardır diye düşünmüştüm.Neutralizer böyle birşeyden bahsetmemişti.Madem yok böyle bir özellik yapabileceğimiz birşey de yok o halde.Teşekkür eder,m aydınlattığın için.Eksik olma canım,sağol..
B.L.A.C.K - avatarı
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #280
B.L.A.C.K - avatarı
Ziyaretçi
Konuların Yanına Konu Avatarı Koyabiliriz Aslında...
Bence...
Mesela Anketlere Soru İşareti Avatarını Koyabiliriz...