Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 30

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 124.211 Cevap: 697
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #291
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Yazdıklarımı yanıtlamak gereği duymaktan kendinizi alamadığınıza dikkat etmiyorsunuz.
Görevim gereği yapmam gerekeni yapıyorum. Ancak laubalilik sınırlarına dayanan kişilere de tahammül göstermek durumunda değilim.

Sponsorlu Bağlantılar
Konuyu kapatmanız yönündeki tavsiyem esasen bir uyarıdır.

Konu elbette kapatılacaktır, Ben de sizin ukalalıklarınıza tahammül göstermeyeceğim!Artık muhatabım değilsiniz.

Şimdi tüm konu ve mesajlarım + üyeliğimin silinmesi için neutralizerden rica ediyorum.
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008       Mesaj #292
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Nisyan-ı Batın adlı kullanıcıdan alıntı

Konu elbette kapatılacaktır, Ben de sizin ukalalıklarınıza tahammül göstermeyeceğim!Artık muhatabım değilsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Şimdi tüm konu ve mesajlarım + üyeliğimin silinmesi için neutralizerden rica ediyorum.

Forum Kuralları Gereği Konu ve Mesajlarınızı Sildirme Gibi Bir Lüksünüz Yok Malesef. Rumuzunuz Zaman İçerisinde Misafir Konumuna Geçicektir...
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
10 Kasım 2008       Mesaj #293
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Sanırım geç kaldım. Msn Sad
MesirKentli - avatarı
MesirKentli
Ziyaretçi
11 Kasım 2008       Mesaj #294
MesirKentli - avatarı
Ziyaretçi
Chatboxtaki ''kullanıcıyı tokatla User'' seçeneği sıkıntı yaratıyor gibi bir izlenime sahip oldum...

Aslına bakmak gerekirse çok önemli bir şey olmasada bu özelliğin yöneticiler tarafından gözden geçirilip gerekirse kaldırılması uygun olur diye düşünüyorum. Saygılar
Pasakli_Prenses - avatarı
Pasakli_Prenses
Ziyaretçi
11 Kasım 2008       Mesaj #295
Pasakli_Prenses - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MesirKentli adlı kullanıcıdan alıntı

Chatboxtaki ''kullanıcıyı tokatla User'' seçeneği sıkıntı yaratıyor gibi bir izlenime sahip oldum...

Aslına bakmak gerekirse çok önemli bir şey olmasada bu özelliğin yöneticiler tarafından gözden geçirilip gerekirse kaldırılması uygun olur diye düşünüyorum. Saygılar

Katılıyorum..Gereksiz ve rahatsız edici..

Onun yerine mesajı silme özelliği olsa çok daha iyi olurdu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2008       Mesaj #296
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kendi şahsi yaklaşımım bir yana, aslında eğlenceli ve kaldırılması gerektiğini düşünmüyorum. Ancak kullanıcıları olarak abartılı kullandığınızı gözlüyorum. Bir süre sonra durum şakanın kaka olmasına dönüşüyor. Yani, her şeyin dozunda olması halinde anlamlı ve kabullenilebilir olduğu gerçeğinden yola çıkarak burada iş sizlere düşüyor.
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008       Mesaj #297
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
Sitemize son dakika haberleri eklenebilir mi ?
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
13 Kasım 2008       Mesaj #298
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sanar adlı kullanıcıdan alıntı

Sitemize son dakika haberleri eklenebilir mi ?

Bence de güzel bir fikir,ama Sayın yöneticilerimiz bu konuda ne derler acaba??
CelestialBody - avatarı
CelestialBody
Ziyaretçi
13 Kasım 2008       Mesaj #299
CelestialBody - avatarı
Ziyaretçi
Ben şimdilik aradığım herşeyi bulabiliyorum, yine de site haritasını bulamadım, yani bir tür harita gibi içiçe konular hierarşik biz düzende listelenebilir mi ? Belki vardır ve ben görememişimdir.
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008       Mesaj #300
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
CelestialBody adlı kullanıcıdan alıntı

Ben şimdilik aradığım herşeyi bulabiliyorum, yine de site haritasını bulamadım, yani bir tür harita gibi içiçe konular hierarşik biz düzende listelenebilir mi ? Belki vardır ve ben görememişimdir.

q links Seçeneği var diğer şekilde ilgi alanlarınıza abone olarak kp den takip edebilirsiniz. Msn Happy
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: