Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 32

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 124.348 Cevap: 697
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #311
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
zaten o seçenekler ilk kurduğumuz zamana ait bir resim forumda o seçenekler yok sahibi isterse bende istediğini eklerim olayı yapmıştık Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
24 Kasım 2008       Mesaj #312
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Soru-Cevap bölümünün forumun açılış sayfasının yukarısında ayrı bir bölüm şeklinde yer alması, hem üyelerin hem de ziyaretcilerin forumdan yararlanması açısından çok yerinde bir karar olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #313
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Üyelere arkadaşlık daveti yollarken aynı zamanda bir mesaj bırakmak daha güzel olabilir.. Küçük bir not penceresi..

Kişisel Gelişim üzerine bir kategori...
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
28 Kasım 2008       Mesaj #314
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Anketlerde seçenekleri işaretlemeyi unutmazsanız sevinirim. Biliyorsunuz, bunlar yaşamsal konular. Msn Tongue
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2008       Mesaj #315
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HerHangiBiri adlı kullanıcıdan alıntı

Anketlerde seçenekleri işaretlemeyi unutmazsanız sevinirim. Biliyorsunuz, bunlar yaşamsal konular. Msn Tongue

Ama bu konu forumun genelinde olması istenilenler için açılmıştır. Sizin açtığınız anketlerin kullanılmasını anımsatmak için değil.
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
28 Kasım 2008       Mesaj #316
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Ama bu konu forumun genelinde olması istenilenler için açılmıştır. Sizin açtığınız anketlerin kullanılmasını anımsatmak için değil.

Haklısınız, ben de tereddüt ettim bu konu içine yazarken. Başka yazacak yer bulamadım.

Tüm anketler için arkadaşlardan rica ettim. Anketler emekle hazırlanıyor. Esas olarak da, seçenekler işaretlenmeyince genel eğilimi belirleme konusunda mesaj yazılsa dahi katkısı olmuyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2008       Mesaj #317
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir araştırmaya yönelik değil ki bu anketler. Hemen çoğu nerdeyse sadece geyik içerikli ve eğlenmeye yönelik.
Hem genel eğilimi belirlemeyi tespit etmeyi istemek niye? Bu anketleri açmanızda farklı bir neden mi var?
Şahsi düşünceme gelince; bana kalsa çoğunu gereksiz ve sadece post sayısını ve itibarı yükseltmeye yönelik bulduğumdan kaldırırdım. Çünkü son açılan anketlerin hemen hepsi magazinel ağırlıklı.
Yine de katı bir tutum takınmak istemediğimden dokunmamayı tercih ediyorum. Sonuç olarak magazin de hayatlarımızın bir parçası ve eğlenmek de artık bir ihtiyaç.
Ancak "anketlere katılın" diye çağrı yapmak, işte bu farklı düşünmeye sebep olabilir.
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
29 Kasım 2008       Mesaj #318
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Anketlere katılın deme hakkım elbette yok. Yalnızca mesaj yazıp seçenek işaretlemeyi unutan arkadaşlara seslenmek istedim. Msn Happy
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
29 Kasım 2008       Mesaj #319
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bir konuya çok üzüldüm, itibar artırmak için anketler vb..ne demek ? Katılanların kişiliğini bu sözleri söylerken hiçe saydığınızın farkında mısınız ? Umarım değilsinizdir.Ben anketleri seviyorum, internete girme nedenlerim neyse, ki birisi elbette iyi zaman geçirmek, o anketler de beni bazan gülümsetiyor, bazan hüzünlendiriyor..
Eğer benim anketlere katılmam bir suçsa, bir yanlışlıksa ne yapıyorum diye düşünmeme neden oldunuz. İnternetin benim için en güzel paylaşım forumu olan MsXLabs bana gereksiz gözüyle mi bakıyor diye kafam karıştı ?? İnanın çok üzüldüm..
Ben MsXLabs i ve burada bulduğum şiirler, mesajlar, günlükler, oyunlar kadar anketleri de seviyorum.
Anketleri hazırlayan ve katılan arkadaşlara kendi adıma teşekkür ediyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2008       Mesaj #320
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Bir konuya çok üzüldüm, itibar artırmak için anketler vb..ne demek ? Katılanların kişiliğini bu sözleri söylerken hiçe saydığınızın farkında mısınız ? Umarım değilsinizdir.Ben anketleri seviyorum, internete girme nedenlerim neyse, ki birisi elbette iyi zaman geçirmek, o anketler de beni bazan gülümsetiyor, bazan hüzünlendiriyor..
Eğer benim anketlere katılmam bir suçsa, bir yanlışlıksa ne yapıyorum diye düşünmeme neden oldunuz. İnternetin benim için en güzel paylaşım forumu olan MsXLabs bana gereksiz gözüyle mi bakıyor diye kafam karıştı ?? İnanın çok üzüldüm..
Ben MsXLabs i ve burada bulduğum şiirler, mesajlar, günlükler, oyunlar kadar anketleri de seviyorum.
Anketleri hazırlayan ve katılan arkadaşlara kendi adıma teşekkür ediyorum.

Üstünüze alınmanızı gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum. Ama sizin anket sevmeniz çoğunluğun tavrına bir açıklama değil. Ben de bilmediğim, tanık olmadığım ve bu forumda olmayan bir şeyden bahsetmiyorum.
Bu konunun da tartışma konusuna çevrilmesini istemiyorum. Forumun genelinde istenilen talepler için açılmış bir konudur, buna da dikkat edilmesini rica ediyorum.