Arama

Forumda olmasını istediğiniz özellikler - Sayfa 48

Güncelleme: 24 Ekim 2018 Gösterim: 123.925 Cevap: 697
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #471
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Akademik Forumlarda, örneğin Türkiye Coğrafyasındaki alt forumlara bazı eklemeler yapılsa (Nehirler, Dağlar, Barajlar vb) alt forum olarak ayrılsa nasıl olur? Konu sayısı arttıkça bu düzenlemeye gerek olduğu düşüncesindeyim.

Sponsorlu Bağlantılar
Ayrıca, "Sağlık" konusunda açılan konulara gösterilen özenin, benzer konulardaki "Soru-Cevap" forumundaki yanıtlara da gösterilip, sağlığa zarar verecek önermelerin yapılmaması için gerekenin yapılmasını istiyorum. Forumun ziyaretçilerin mesajına da aynı özeni gösterdiğini anlatmamız iyi olur.

ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
29 Ağustos 2009       Mesaj #472
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Akademik Forumlarda, örneğin Türkiye Coğrafyasındaki alt forumlara bazı eklemeler yapılsa (Nehirler, Dağlar, Barajlar vb) alt forum olarak ayrılsa nasıl olur? Konu sayısı arttıkça bu düzenlemeye gerek olduğu düşüncesindeyim.

Sponsorlu Bağlantılar
Ayrıca, "Sağlık" konusunda açılan konulara gösterilen özenin, benzer konulardaki "Soru-Cevap" forumundaki yanıtlara da gösterilip, sağlığa zarar verecek önermelerin yapılmaması için gerekenin yapılmasını istiyorum. Forumun ziyaretçilerin mesajına da aynı özeni gösterdiğini anlatmamız iyi olur.

Çok fazla dallandırma karışıklıklara yol açacaktır. Türkiye Coğrafyası adı altında ve bölgeler bazında açılmış alt forumlar bu ihtiyacı karşılar nitelikte.
Diğer taraftan Soru - Cevap forumu da aynı itinayla yaklaşılan bir forum. Ancak trafiği yüksek bir yer olması sebebiyle gözden kaçabilen durumların varlığı da inkar edilemez. Bu durumda yapılacak olan üyelerin denk geldiği mesajları raporlama yoluyla bildirmeleri olacaktır.

Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
B.L.A.C.K - avatarı
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #473
B.L.A.C.K - avatarı
Ziyaretçi
m2hileblm
Bir Siteden Alındır

Online Oyunlar Bölümü Bence Daha Fazla Dallandırılmalı..Misal Yukardaki Sitenin Dallandırılması Şeklinde Olsa ? Yani Sadece "Metin 2" Değilde "Online Oyunlar" Olarak Daha Ayrıntılı Dallandırılsa. ? Bence Karışıklıda Olmaz..
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009       Mesaj #474
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
B.L.A.C.K adlı kullanıcıdan alıntı

m2hileblm
Bir Siteden Alındır

Online Oyunlar Bölümü Bence Daha Fazla Dallandırılmalı..Misal Yukardaki Sitenin Dallandırılması Şeklinde Olsa ? Yani Sadece "Metin 2" Değilde "Online Oyunlar" Olarak Daha Ayrıntılı Dallandırılsa. ? Bence Karışıklıda Olmaz..

Online Oyunlar bölümü mevcut haliyle yeterli ancak katkıda bulunarak bölümün gelişiminde pay sahibi olabilirsin. Açıkçası herhangi bir online oyun oynamadığım(zamanım ve ilgim yok) için bu konularda fazla bilgim olduğu söylenemez. Forum kuralları ve düzeni çerçevesinde konular açabilirsin sanırım... Bilmem
NOScar - avatarı
NOScar
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #475
NOScar - avatarı
Ziyaretçi
Slm Neutralizer ben yeniyim beni dinlermisin bilmem ama ben bişey demek istiyorum. Alltaki Msxteam daki sesleri kaldirmak mümkünmü gizlenmesi için buton falan istemiyorum diğer emek veren arkadaşlara saygısızlık olur. sadece su ıh mıh seslerini kaldirirsan forumca seviniriz. ses olmasin mümkünse orda saygılar..
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
23 Eylül 2009       Mesaj #476
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NOScar adlı kullanıcıdan alıntı

Slm Neutralizer ben yeniyim beni dinlermisin bilmem ama ben bişey demek istiyorum. Alltaki Msxteam daki sesleri kaldirmak mümkünmü gizlenmesi için buton falan istemiyorum diğer emek veren arkadaşlara saygısızlık olur. sadece su ıh mıh seslerini kaldirirsan forumca seviniriz. ses olmasin mümkünse orda saygılar..

Foruma eklenen sesler, temanın bir parçası olup kaldırılmaları mümkün değildir.

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Üye olduğunuz günden 15 gün sonra ilgili ses efekti otomatik olarak kapanır.

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Sayfa her yenilendiğinde önce Mute tuşuna basılmalı ya da varsayılan olarak ses kapalı olmalı, bir tuşa basılarak aktif edilmeli ki bu da tamamen anlamsız oluyor. Maalesef sitenin özelliklerinden biri bu ve sanırım bununla yaşanabilir.

Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
NOScar - avatarı
NOScar
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #477
NOScar - avatarı
Ziyaretçi
Cevabınız için çok teşekkürler.
TUZCUAY - avatarı
TUZCUAY
Ziyaretçi
10 Aralık 2009       Mesaj #478
TUZCUAY - avatarı
Ziyaretçi
dikkatimi çekti bir kişininn mesajından alıntı yapacağım zaman onun msjını deiştirme imkanı olduğunu gördüm bu bir açıkmı yoksa göz önüne alınmışmı demek istediğim mesaja küfür içerikli bişi yazılıp yollansa alıntıda vay haline ;((
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Aralık 2009       Mesaj #479
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
crazypower adlı kullanıcıdan alıntı

dikkatimi çekti bir kişininn mesajından alıntı yapacağım zaman onun msjını deiştirme imkanı olduğunu gördüm bu bir açıkmı yoksa göz önüne alınmışmı demek istediğim mesaja küfür içerikli bişi yazılıp yollansa alıntıda vay haline ;((

Açık değil, belli satırların alıntısını yapabilmek için faydalı da. Zaten küfürlü şeyleri alıntıya eklemek alıntılanana bir zarar getirmez, ekleyen zarar görür (üyelikten atılacağı halde boşuna zaman harcamış olur mesela). Başka bir şey de forumda küfür sansür aracı çalışıyor, belli kalıptaki küfürleri engelliyor.
TUZCUAY - avatarı
TUZCUAY
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #480
TUZCUAY - avatarı
Ziyaretçi
Cevabınız için teşekkürler efem bir problemim daha doğrusu problem demeyelim ama bildiğiniz gibi soru cevapta bir konu altındaki herhangi bir mesaj en iyi cevap olarak seçilebiliyor doğal olarak soru ile alakasız ve cevabı olmadığı halde cevaplandı yazması çok kötü bir durum..