Arama

MsXLabs.org - Teknik Problemler - Sayfa 5

Güncelleme: 31 Temmuz 2009 Gösterim: 27.220 Cevap: 94
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2007       Mesaj #41
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
bilal_176 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar. Emulator/ROM/Oyun bölümü boş olarak görünüyor. Acaba bir kısıtlama mı var arkadaslar ?

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Henüz hazır değil.

bu konuyu tahminen ne zaman açarsınız merakla beklemekteyimde...blush2
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2007       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hazır olduğunda duyurulacaktır. Sabır Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Aralık 2007       Mesaj #43
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
O bölümler sırayla fakat bir anda, geniş içerikle birlikte açılacaklar.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Mart 2008       Mesaj #44
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Forumları görüntülerken konu listesinin hemen üstünde bulunan Forum Araçları ve Arama açılır menüleri ben oturum açmışken açılmıyor, üzerine tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Oturumumu kapattığımda ise Forum Araçları açılır menüsü başarıyla açılıyor ve Arama artık bir menü açmayıp doğrudan arama sayfasına götürüyor.

Konuları görüntülerken ise Konu Araçları ve Arama açılır menüleri her zaman başarıyla açılıyor.

Bu sorun Internet Explorer 7'de çıkıyor, Firefox'ta bu durumla ilgili herhangi bir sorun yok.

Düzeltilebilir mi? O menüleri alt Forumları aramak için çok kullanışlı buluyordum.

Bu durumun yetkili olduğumdan kaynaklandığını zannetmiyorum çünkü yetkimin olmadığı forumlarda da sorun devam ediyor. Bir de Forum Araçları altındaki Yönetici Araçları'nı da böylece kullanamamış oluyorum (doğrusu şimdiye kadar da kullanmadım zaten)
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Mart 2008       Mesaj #45
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Forumları görüntülerken konu listesinin hemen üstünde bulunan Forum Araçları ve Arama açılır menüleri ben oturum açmışken açılmıyor, üzerine tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Oturumumu kapattığımda ise Forum Araçları açılır menüsü başarıyla açılıyor ve Arama artık bir menü açmayıp doğrudan arama sayfasına götürüyor.

Konuları görüntülerken ise Konu Araçları ve Arama açılır menüleri her zaman başarıyla açılıyor.

Bu sorun Internet Explorer 7'de çıkıyor, Firefox'ta bu durumla ilgili herhangi bir sorun yok.

Düzeltilebilir mi? O menüleri alt Forumları aramak için çok kullanışlı buluyordum.

Bu durumun yetkili olduğumdan kaynaklandığını zannetmiyorum çünkü yetkimin olmadığı forumlarda da sorun devam ediyor. Bir de Forum Araçları altındaki Yönetici Araçları'nı da böylece kullanamamış oluyorum (doğrusu şimdiye kadar da kullanmadım zaten)

Sorun giderildi, teşekkürler.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
30 Haziran 2008       Mesaj #46
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Şu mesajımda [img]https://www.msxlabs.org/forum/site-ve-forum-hakkinda/ [/img] etiketlerini böyle düzgün yazamıyorum. Mesajı gönder dediğimde img kodundan sonra araya forumun bağlantısını kendiliğinden ekliyor. Neden böyle oluyor? noparse etiketlerini de kullanıyorum ama sonuç alamadım Msn Confused

DÜZENLEME: Sorunu bir şekilde geçtim. Eğer Gelişmiş Düzene Geçip ya da mesajı tekil olarak görüntüleyip düzenlersem sorun oluşmuyor. Ama mesajlar toplu olarak gösterilirken mesajı hızlı düzenleme ile düzenlersem böyle sorun oluşuyor. Mesela şimdi burada deniyelim: [img]https://www.msxlabs.org/forum/site-ve-forum-hakkinda/ [/img]

Msn Confused Bakın, hızlı düzenleme yaptım diye ilk satırdaki etiketlerin arasına da bu forumun bağlantısını koyuverdi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Haziran 2008       Mesaj #47
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Şu mesajımda [img]https://www.msxlabs.org/forum/site-ve-forum-hakkinda/ [/img] etiketlerini böyle düzgün yazamıyorum. Mesajı gönder dediğimde img kodundan sonra araya forumun bağlantısını kendiliğinden ekliyor. Neden böyle oluyor? noparse etiketlerini de kullanıyorum ama sonuç alamadım Msn Confused

DÜZENLEME: Sorunu bir şekilde geçtim. Eğer Gelişmiş Düzene Geçip ya da mesajı tekil olarak görüntüleyip düzenlersem sorun oluşmuyor. Ama mesajlar toplu olarak gösterilirken mesajı hızlı düzenleme ile düzenlersem böyle sorun oluşuyor. Mesela şimdi burada deniyelim: [img]https://www.msxlabs.org/forum/site-ve-forum-hakkinda/ [/img]

Msn Confused Bakın, hızlı düzenleme yaptım diye ilk satırdaki etiketlerin arasına da bu forumun bağlantısını koyuverdi

Kullandığımız site yazılımlarından birinde olan bir hata bu. Sonraki sürümüne güncellediğimizde bu sorun giderilecek.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Temmuz 2008       Mesaj #48
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Bir iletide boşluksuz 50 karakterden fazla bir satır olursa forum 50 karakterden sonra bir tane boşluk bırakıyor, böyle bir şeye gerçekten ihtiyaç var mı? Çünkü iki yerde böyle uzun bir satır gördüm ki bunlar da zorunlu olduğu için o kadar uzundu, ama ortadan boşluklanması o iki yerde de satırın boşluksuz olma amacını saptırıyordu Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Temmuz 2008       Mesaj #49
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Bir iletide boşluksuz 50 karakterden fazla bir satır olursa forum 50 karakterden sonra bir tane boşluk bırakıyor, böyle bir şeye gerçekten ihtiyaç var mı? Çünkü iki yerde böyle uzun bir satır gördüm ki bunlar da zorunlu olduğu için o kadar uzundu, ama ortadan boşluklanması o iki yerde de satırın boşluksuz olma amacını saptırıyordu Msn Happy

Limit 75 karaktere yükseltildi. Taslağı bozmaması açısından gerekli bir kısıtlama.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Temmuz 2008       Mesaj #50
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
MSN Teknik Destek/Bilgiler forumuna aboneyim ama bana gelen güncelleme e-postasının konusunda sadece "" güncelleme yazıyor. Halbuki bir tane konuya da günlük güncelleme abonesiyim, orada "Falanca konu" güncelleme yazıyor. Bu bütün forumlarda olan bir hata mı diye başka hiçbir foruma abone olmayı denemedim, tek bir forum aboneliğimde bu sorunu gördüm, inşaallah düzeltebilirsiniz.