Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 12

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 748.078 Cevap: 5.357
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Temmuz 2006       Mesaj #111
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
berrin adlı kullanıcıdan alıntı

mrb iyi geceler Hi_lal! benim msn de (eklentiler ) diye bir bölüm yok asıl bunu çözmemiz gerekiyor...Daha önceleri karşı taraf ta görünüyordu ne zaman ve neden oldu bilmiyorum şimdi görünmüyor ......cevabınız için tşk ediyorum ilgilendiniz Msn Happy

Lütfen size yönelik yazılan cevapları gözden kaçırmamaya çalışın:
(MSN) Messenger Winamp Eklentisi
Sponsorlu Bağlantılar

Teknik destek almak için ilgili konuların altına mesaj geçiniz...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Küçük Bir Programcık Sayesinde Tanımıştım Bende Pek Çoğunuz Gibi, Bir Baktım ki Prog. İndirmekLe KaLmayıp Kendimde Bir ŞeyLer EkLemeye BaşLamışım ( Ne GüzeL DeğiL mi ) Msn Happy ,,

Sponsorlu Bağlantılar
Sıkı Tutunun ve PayLaşımın Tadını Çıkarın... Msn Wink
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
as_akrep - avatarı
as_akrep
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #113
as_akrep - avatarı
Ziyaretçi
Msn Grin ben kısaca akrep.bu site cok güzel ve cok yaralı seyler var ben busiteyi bir sene önce kulanıyordum adını kaybetim yada unutdum ama simdi aramayaparken buldumm ve cok hosuma gitii
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
eros_sonya - avatarı
eros_sonya
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #114
eros_sonya - avatarı
Ziyaretçi
ben bi kaç ay önce msndiscovery i arıodum deli gibi heryerde burda buldum,sonra takıldım kaldımBow
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Bu_ROCK - avatarı
Bu_ROCK
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #115
Bu_ROCK - avatarı
Ziyaretçi
Valla Doğrusunu söylemek gerekirse bi arkadaşım link attı ve tıkladım. Gerekçeside ben biraz (biraz derken canım yoluna kurban olsun) bu ülkeyi severim.Ve bu tip konularda da (Çanakkale harbi ile ilgili bir bölümünüz var onu kas dediyorum [abi mükemmel yapmışsınız elinize kolunuza sağlıkSmiley32 ]) çok dikkatiyimdir bilir. Ve işte buradayım abilerim Türkiye' nin gerçeklerini konuşmak herzaman olması gereken bişi daha tam olarak dolaşamadım siteyi yoksa böle bölüm biraz da biz kurtaralım Türkiye' yi dimi? Msn Grin Msn Grin

Bu arada hepinize selamın aleyküm Turkiye
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen kompetankedi; 20 Temmuz 2006 17:37
antidepresan - avatarı
antidepresan
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #116
antidepresan - avatarı
Ziyaretçi
kuzenımın bılgısayarında wındows lıve plusı kendıme gonderdım karıstırırken gırdım felan Msn Grin iyide olmuj işime yarıo Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
tubis__17 - avatarı
tubis__17
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #117
tubis__17 - avatarı
Ziyaretçi
bu siteyi göz kırpması ararken arkadaş tavsiyesiyle buldum ben bu siteye yaklaşık olarak 1,5 yıldır üyeyim ancak farklı nicklerle üyeyim bu benim 3. üyeliğim son 2 üyeliğimin iptal edilmesi sonunda bu 3. üyeliği açtım ve iptal edilmemsi için elimden geleni yapacağım bu siteyi kuran arkadaşlara çok teşşekkür ediyorum ellerine sağlık gerçekten süper site kurmuşlar....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Hi-LaL; 20 Temmuz 2006 11:58 Sebep: Renk fontu daha görünür hale getirildi.
kal-ender - avatarı
kal-ender
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #118
kal-ender - avatarı
Ziyaretçi
ben burayı msn için resimler ararken googleden buldum.bazı arkadaşlarında dediği gibi aşık oldum.daha öncede misafir olarak siteyi ziyaret ediyordum.sonradan dedimki kendi kendime sık sık ziyaret ediyorsun üye olsana.şimdi buradayımMsn Grin Msn Grin Msn Grin ve çok mutluyum.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
2_pac - avatarı
2_pac
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #119
2_pac - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba..bu sıteyle google da gezıntı yaparken tanıstım aslında bu sıteyle tanısana kadar forum sıtelerı hakkında pek bır vılgım yoktu.. Aradıgım bı cok seyı sıtenız aracılıgıyla bulabılıyorum.. Daha dogrusu bılgısayarı yenı ogrenmeye basladıgımı farkettım Msn Happy) Sızlere bu yuzden yesekkur ederım tabıkı bıde kalıtelı hızmet anlayısınızdan dolayı bı tesekkur daha Msn Happy)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
arwen - avatarı
arwen
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #120
arwen - avatarı
Ziyaretçi
VALLA SAĞOLSUN ARKADAŞIM SAYESİNDE... MSNDEKİ İFADELERİ İSTEDİM ODA BANA MSXLABS'A BAK DEDİ BENDE BAKTIMM VE HALA BAKIYORUM KALAKALDIM BURADA ÇIKAMIYORUM YAWW.ÇOK SÜPERR BURASI
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.