Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 11

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 745.046 Cevap: 5.357
ChinaDoll - avatarı
ChinaDoll
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #101
ChinaDoll - avatarı
Ziyaretçi
Net kurdu bir arkadaşımın sayesinde........
Seviyorum seni MSXLABS!...
Sponsorlu Bağlantılar

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
PritoryuS - avatarı
PritoryuS
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #102
PritoryuS - avatarı
Ziyaretçi
Eskiden Düşmandım.Şimdi Dostum Naughty
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
firari33 - avatarı
firari33
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #103
firari33 - avatarı
Ziyaretçi
MRB.. BEN BU SİTEYE DAHA ÖNCE KAYDOLMUŞTUM FAKAT ŞİFREMİ NASILOLDUYSA UNUTTUM VE SÖYLENEN HERŞEYİ YAPMAMA RAĞMEN TEKRAR AYNI ADRESLE GİRİŞ YAPAMADIM VE BUGÜN YENİ ADRES ALMAK ZORUNDA KALDIM..ÇSİTEYİ BEĞENİYORUM FAKAT HER İSTEDİĞİMİ RAHATLIKLA BULAMIYORUM..MSN DE DİNLEDİĞİM MÜZİĞİ KARŞI TARAF GÖRSÜN İSTİYORUM BUNU BANA BİRİ ANLATSA DİYORUM ..ŞİMDİDEN TŞK EDERİM

BU SİTEYLE TANIŞMAM TAMAMEN TESADÜF OLDU NETTE SÖRF YAPARKEN GÖRDÜM VE TIKLADIM İYİKİ TIKLAMIŞIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM..TŞKLERRR
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Britters - avatarı
Britters
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #104
Britters - avatarı
Ziyaretçi
Bana taaaa msxlabs'ın ilk yıllarında (daha site kapanmamıştı) bir arkadasım tavsiye etmişti.. Kapanana kadar sık sık buraya uğrardım. Kapandıktan sonra tekrar açıldı, ama ozmn nedense pek girmedim.. ama şimdi yine başladım burda vakit geçirmeye Msn Happy Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
SweeT-DeWiL - avatarı
SweeT-DeWiL
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #105
SweeT-DeWiL - avatarı
Ziyaretçi
benim yıllar öncesinden ayyabakan diye bi üye adım varmışhiç hatırlamıyom tabi bide 1 .ayda üye olmuşum vede 3 hatadır takılıyorum şimdi Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
rapnotizma - avatarı
rapnotizma
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #106
rapnotizma - avatarı
Ziyaretçi
googlenin size çok yardımcı olduğunu söyleyebilirim a.p.o nun mp3 lerini arıyodum sadece buldum.ama site perfect
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
rojda - avatarı
rojda
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #107
rojda - avatarı
Ziyaretçi
geçen sene arkadaşım göz kırması paketi gönderdi ordaki adrese girdim ordan üye oldum ama yeni adresimle tekrarMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Temmuz 2006       Mesaj #108
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
berrin adlı kullanıcıdan alıntı

MRB.. BEN BU SİTEYE DAHA ÖNCE KAYDOLMUŞTUM FAKAT ŞİFREMİ NASILOLDUYSA UNUTTUM VE SÖYLENEN HERŞEYİ YAPMAMA RAĞMEN TEKRAR AYNI ADRESLE GİRİŞ YAPAMADIM VE BUGÜN YENİ ADRES ALMAK ZORUNDA KALDIM..ÇSİTEYİ BEĞENİYORUM FAKAT HER İSTEDİĞİMİ RAHATLIKLA BULAMIYORUM..MSN DE DİNLEDİĞİM MÜZİĞİ KARŞI TARAF GÖRSÜN İSTİYORUM BUNU BANA BİRİ ANLATSA DİYORUM ..ŞİMDİDEN TŞK EDERİM

BU SİTEYLE TANIŞMAM TAMAMEN TESADÜF OLDU NETTE SÖRF YAPARKEN GÖRDÜM VE TIKLADIM İYİKİ TIKLAMIŞIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM..TŞKLERRR

Hoş geldiniz:
(MSN) Messenger Winamp Eklentisi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
16 Temmuz 2006       Mesaj #109
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
berrin adlı kullanıcıdan alıntı

Hoşgeldin aramıza Berrin Smiley32 !!!

Eğer müzik parçalarını winup değil de Media Player 'dan dinliyorsan :

MSN Listenin üstündeki menüden sırasıyla ARAÇLAR>>SEÇENEKLER menusune girdiğinde aşağıdaki şekilde bir pencere açılacaktır.

msnnedinliyorummk5

Yukardaki şekilde ilgili kutucuğu işaretle. Bunun haricinde Media Player ayarların seçili olmayabilir. Bunun için de önce MEDIA PLAYER ' ı açıp aşağıdaki şekilde MSN Müzik Eklentisi seçeneğini aktifleştirmelisin.

mediaplayerfd6

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki şekilde de gerekli onayı yaparsan artık karşıdaki kişi senin ne dinlediğini görebilir...

msnnedinliyorum2ns0

Kolay gelsin
Msn Cool
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Hi-LaL; 17 Temmuz 2006 00:50
firari33 - avatarı
firari33
Ziyaretçi
17 Temmuz 2006       Mesaj #110
firari33 - avatarı
Ziyaretçi
mrb iyi geceler Hi_lal! benim msn de (eklentiler ) diye bir bölüm yok asıl bunu çözmemiz gerekiyor...Daha önceleri karşı taraf ta görünüyordu ne zaman ve neden oldu bilmiyorum şimdi görünmüyor ......cevabınız için tşk ediyorum ilgilendiniz Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.