Arama

MsXLabs´la Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 535

Güncelleme: 8 Aralık 2023 Gösterim: 745.099 Cevap: 5.357
Suwa82 - avatarı
Suwa82
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021       Mesaj #5341
Suwa82 - avatarı
Kayıtlı Üye
Ben 2005 te bilgisayari ilk aldigmda tanışmıştım 16sene olmuş ne mutlu size hala ayakta site o zamanlar bekardik issizdik çok şeyler değişti karmaşık duygular şaşkınlık zaman tüneli ve hoş bir duyguya kapıldım şu an tekirdağ'dan selamlar olsun ....
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ameliapond - avatarı
ameliapond
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2021       Mesaj #5342
ameliapond - avatarı
Kayıtlı Üye
Benim Msxlabs maceram 2009'a ta.. dokuz on yaşıma kadar dayanıyor. Ehe ehe evet kaçaktım o zamanlar.. Okuldan eve koşarak geldiğimi hatırlıyorum. Sıcacık bir çay alıp bir sekmede chat'e katılırken, bir yandan da foruma göz atardım. İlk aşkıma bile şahit olmuştu Msxlabs. Moderatörlerden biriyle bile saatlerce dertleşip akıl aldığımı hatırlıyorum. Gerçek bir aile gibiydi benim için burası ve öylede kaldı. Uzun zaman sonra unuttuğum hesabımın ardından yeni bir hesap açarak geri döndüm. O zamanların dokuz on yaşındaki bücürü şimdi yirmi yaşında bir kadın olarak ailesine geri döndü. İyi ki varsın çocukluğum, iyi ki varsın gençliğim Msxlabs...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
booyaka - avatarı
booyaka
Yeni Üye
1 Aralık 2021       Mesaj #5343
booyaka - avatarı
Yeni Üye
Küçükken bu forumda takılmayı severdim. Mavi Karanlık Msn Happy 2008-2010 yıllarında bu sitenin dizaynı olsun chati olsun hoşuma giderdi, 10 yaşında falandım. Tekrar aklıma geldi bugün. Yeni hesap açıp yazmak istedim. Çok eski hisler uyandırıyo bu forum bende
R1ND - avatarı
R1ND
Yeni Üye
11 Aralık 2021       Mesaj #5344
R1ND - avatarı
Yeni Üye
Merhabalar. Aslında buraya yıllar öncesinden geldim. O kadar yıllar öncesi ki, bir zamanlar bu forum sitesinde takıldığımı bile unutmuşum. Arama sonuçlarında tekrar MsxLabs'e denk gelmek epey duygulandırdı ve yeniden üye oldum. Yıllar öncesindeki kadar aktif olacağımı sanmıyorum ama yine de ara ara buralarda olacağım. Tekrar burada olmak güzel Mavi Karanlık ahalisi!
"Mübtelâ-yı gama sor kim geceler kaç saat"
Oguzhan - avatarı
Oguzhan
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022       Mesaj #5345
Oguzhan - avatarı
Kayıtlı Üye
Merhabalar

Ben Oğuzhan Aydın. Şuan 31 yaşındayım. Ve bugün siteyi google arama sonucunda tesadüfen gördüm. Resmen mazi gözümde canlandı.. Msn Messenger zamanlarında msn discovery gibi programları araştırırken yıllar önce bulmuştum bu siteyi. O zamanki tema hala duruyor ve hala mavi... Hemen siteye üye oldum Msn Happy eskileri öyle özledim ki.. Windows xp, msn, winamp, mirc, ayva, zurna....

Eskiden cep telefonlarımız tuşluydu ve herkeste yoktu. Bir sms geldiğinde heycan oluşurdu içimizde.. Mesaj gelmesi büyük bir hadiseydi.. Arkadaşlarımzı çaldırıp kapatmak vardı, aklımdasın demekti o zamanlar.. Şimdi herşeye kolay ulaştıkça hayatın tadı tuzu kalmadı.

2000 - 2010 yılları arasını göremeyen nesil çok şey kaybetti. Ülkemizin en huzurlu olduğu dönemlerdi..

Sözü çok uzatmadan herkese tekrar merhaba diyorum. Sağlıcakla ve hoş kalınız.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Oguzhan - avatarı
Oguzhan
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022       Mesaj #5346
Oguzhan - avatarı
Kayıtlı Üye
Merhabalar

Ben Oğuzhan Aydın. Şuan 31 yaşındayım. Ve bugün siteyi google arama sonucunda tesadüfen gördüm. Resmen mazi gözümde canlandı.. Msn Messenger zamanlarında msn discovery gibi programları araştırırken yıllar önce bulmuştum bu siteyi. O zamanki tema hala duruyor ve hala mavi... Hemen siteye üye oldum Msn Happy eskileri öyle özledim ki.. Windows xp, msn, winamp, mirc, ayva, zurna....

Eskiden cep telefonlarımız tuşluydu ve herkeste yoktu. Bir sms geldiğinde heycan oluşurdu içimizde.. Mesaj gelmesi büyük bir hadiseydi.. Arkadaşlarımzı çaldırıp kapatmak vardı, aklımdasın demekti o zamanlar.. Şimdi herşeye kolay ulaştıkça hayatın tadı tuzu kalmadı.

2000 - 2010 yılları arasını göremeyen nesil çok şey kaybetti. Ülkemizin en huzurlu olduğu dönemlerdi..

Sözü çok uzatmadan herkese tekrar merhaba diyorum. Sağlıcakla ve hoş kalınız.
Berceste - avatarı
Berceste
Kayıtlı Üye
1 Mart 2022       Mesaj #5347
Berceste - avatarı
Kayıtlı Üye
Yazılanları okudum da nekadar duygulu anısı olanlar var ..(: Benimki sadece Tevafuk. Yazılanları ve forum un tarihine bakınca İyiki diyorum.
stardium - avatarı
stardium
Yeni Üye
18 Eylül 2022       Mesaj #5348
stardium - avatarı
Yeni Üye
Ne güzel yıllardı Msn Happy burada şuan sanki 15 yıl önceki arkadaşlarımla, yaşıtlarımla bir araya gelmişim. Sanki de değil, öyle Msn Happy

O güzel günlerde gibiyim. Siteyi görünce aşırı mutlu oldum. Mesajlarınızı okuyorum heyecanla ve mutlulukla.

Oguzhan, arkadaşın yazdıklarını kesinlikle hissettim. O güzel yıllara gittim.

Biz çok şanslı bir nesiliz, gerçekten o dönemleri yaşamayan bilemez.
MachMood - avatarı
MachMood
Yeni Üye
17 Nisan 2023       Mesaj #5349
MachMood - avatarı
Yeni Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Buraya MsxLabsla nasıl tanıstıgımızı,bırısının referansıylamı geldık
veya googledan arama yaparkenmı geldık yada dıger bır sebeb,

buyrun bunu burda paylaşalım...

Buranın müptelası olanlarımız için en unutulmaz anlardan biridir
b
ence.Msn Wink

Benim burda olmama, burayı benımseme MachMood cok buyuk bır

etkendı.Bırgun beraberdık cafede bır baktım bır forumda dolasıyor,

ozaman sordum nasıl bı yer dıye,gel uye yapalım senıde dedı cok

farklı bır sıte dedı.sonra rap arsıvını de gorunce hemen uye oldum...

Iyıkı de burdayım su anda...Msn Happy

Buyrun Sıra Sızde...

Geri geldim. Yine geldim Msn Happy
MachMood - avatarı
MachMood
Yeni Üye
17 Nisan 2023       Mesaj #5350
MachMood - avatarı
Yeni Üye
Alıntı
Hi-LaL adlı kullanıcıdan alıntı

Amanın Machmood' um gelmiş hoşgelmiş Tender...Eskilerden kim kalmış demişin...Sence ben yeterince eskimiş miyimdir Msn Cool ? Valla kullanıcı notlarındaki mesajını bile sakladım, silmedim Msn Happy Çok sevindim seni gördüğüme..Yeniden hoşgeldin Kiss Hug !!!!

Herkes gitmiş. "Ziyaretçi" olmuşlar artık Msn Sad