Arama

Hayat neden zor? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Şubat 2017 Gösterim: 21.888 Cevap: 42
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayat zor çünkü hayatta engeller var . Bu engeller insanları zorlar düşündürür yönlendirir. İnsanın karşısına bir o kadar yol çıkarır ki insanın bunu bilmesi gerekir. İnsan yaptığı hataları bilirse bunları birdaha yapmamaya çalışırsa hayat zor olmaz ... Msn Happy Msn Happy Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bunu merak ediyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayatı bende zor buluyordum ama artık hayatın güzellikleri bulup hayatı öyle yaşamaya karar verdim tabi ki hayat zor olacak ama bunun yanında hayatın güzelliklerini de unutmamak lazım.çünkü biz insanlar dünyaya hem korku hem heyecan hem sevinç hemde üzüntü yaşamak,bunları tatmak için geldik...peki ya hiç kendinize bu soruyu sordunuz mu? ''hayat neden zor? ''hiç düşündünüz mü?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HAYAT BENCE ZOR DEĞİL O İNSANIN YAŞAM TARZIYA İLGİLİ . HAYATININ KÖTÜ , ZOR , YORUCU , MONOTON OLDUĞUNU ZANNEDER AMA GÖZÜNÜN ÖNÜNDEKİ FIRSATLARI DEĞERLENDİRMESİNİ BİLMEZ. EĞER BU FIRSATLARI DEĞERLENDİRİSE HAYATIN NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU ANLAR. AMA FIRSATLAR HER ZAMAN İNSANIN KARŞINAN İSTEDĞİ ZAMAN ÇIKMAZ.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HAYAT İNSANLAR YÜZÜNDEN ACIMASIZ... HAYATI ACIMAASIZ YAPAN İNSANLAR İKİ YÜZLÜ BAKIŞLAR, YALAN DOLU GÜLMELER ,SAHTEKAR SEVMELER......
DOGRU İNSSANLARIN YANLIŞ SEÇİMLERİ ... DOGRU ZAMANDA BİRBİRİNİ BULAMAMA .... HAYAT DEGMEYENLERE VERİLEN DEGERLER YÜZÜNDEN..İÇİNDE KALAN SEVDALAR...YAŞAMAK İÇİN VERİLEN SAVAŞLAR YÜZÜNDEN ACIMASIZDIR...
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
24 Nisan 2011       Mesaj #16
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Hayat zor ama bunun dereceleri senn elinde Msn Happy mutlu olmayı bilmelisin..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayat zor çünkü insanlar zor hayatın zor olmaması bizim elimizde biz insanlarla iyi geçinirsek eğer hayatın kolay olacağın a inanmalıyız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayat ne den bu kadar acımasız , neden bu kadar yorucu ,kendımı oyle yanlız hıssedıyorumkı ımrenıyorum bazen mutlu olanlara .Herkes bı dıkıs tutturmus gıderken ben neden bu kadar çaresız ve yanlızım .gun boyu arkadaslarımla gulup eğlenıyorum ama aksam olup o karanlık çöktugunde o tortuda çökuo tam yureğımın ortasına ,hiçbıseyden zevk alamaz gulemez konusamaz oluyorum bazen aglamak ıstıyorum aglayamıyorum bazende yalvarıyorum Allaha al canımı dıe olmıo bıtmıo, zmn o kadar hızlı geçıokı hıçbırsey anlamıoruz dıolar pekı bu zmn benım için neden geçmıor zmn kavramı gorecelı bı kavrammıdırkı çözemıorum mutlu olan çabuk olmayan için yaavas korkanlar için çok daha yavas geçıyor ama ben korkmuyorum çunku bu hayat denen meyhanede basıma gelebılecek en kotu seyı kabullenmısım ölumu daha ne korkutabılrkı lutfen yardım edın bı gun cesedımı bı kayalıgın altında bulmalarından korkuyorum tabı kendım ıçın deıl arkamda kalanlar için tabi arkamda biri varsa...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hayatı onceden o kadar cok sevıyodum kı anlatamam benım hayatım lıse de son buldu gıttım dınsız imansız bır kız sewdım kopek gıbı baglandım bana senı cok sewıyorum benı bırakma ben sensız nefes alamam dedı su hayatta tek yasama sebebının ben oldugunu ve benımle olume sewesewe gıderım dıyerek benı kandırdı suan bır baskasının kolunda qezıyo umrundamı yasayıp yasayamamam hala tlfnumda numarası var onceden bıtanem dıe kayıtlıydı sımdı ise KAHPE dıe işte ben bu yuzden hayattan nefret edıyorum sırf o kahpe için hayata kın ve nefret beslıyorum haa bana hayatı soranlara ben hayata restımı cekmıslerdenım dıe cvplıyoruM
By_MNK_SeRSeRi AşIk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Annemle babam boşandı,maddi durum bakımından çöküntüdeyiz her gün ağlamakl geçiyo sizce bu kolaymı??