Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 17

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 261.965 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #161
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de 13 yaşındayım sadece bıyığımı kestim çok uzun değildi zaten şimdi kısa halinde duruyo ama bbence iyice çıkmadıktan sonra kesmeyin!!!
pişmanım biraz
Sponsorlu Bağlantılar
fazla uzamasını istemediğim halde
keyif için kestim ama
yüzüm kaymak gibi parlıyo
ben sevmedim böle işi kötü olu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #162
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler 13 yasındaım benım 4-5 tane arkı war adamlarda orman gıbı sakal ınsan imrenio. Jİlet wursam olurmu ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN 14 YAŞINDAYIM azıcık sakalım ve bıyığım VAR HİÇ CIKMASIN İSTİYORUM ÇÜNKÜ ÇOCUKLAR BENLE DALGA GEÇİYOLAR SAKALDAN VE BIYIKTAN NEFRET EDİYORUM KEŞKE HİÇ ÇIKMASAYDI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #164
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 Yaşındayım Bıyığım Belirgin Hale Geliyor [Aşırı Esmerim Kara Oğlan fln derler Msn Grin ] Acaba Makina İle Vursam Gürleşmeden Çıkar Mı Gürleşsin İstemiyorum 20 Yaşına Geliyim Sakalımın Gür Hayallerini O Zaman Kurarım Şuan Sadece Bıyığımdan Kurtulmak istiyorum sakalım yok Bıyığımıda Makina İle Kessem Bişi Olur mu? Makina Aldım 260Tl lik Genel Bakım Başlıklı Yaklaşık 6Tane Başklığ Var Sakal Bıyık Kulak vs. vs. Onunla Kessem Çıkmaz Dimi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2204553]

beyler 13 yasındayım sarısınım biraz bıyıklarım siyah ama belli olmuyor cok da siyah degıl sakallarım az var dokununca az hissedilıyo sarı sarı sarımsak işe yarıyor mu yarıyorsa nasıl sarımsağı sürücem nasıl ezicem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #166
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşındayım çenemde biraz sakal var jiletlemeye utanıyorum babama ve anneme karşı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #167
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 14 yaşındayım 8.sınıfın başında çıkmaya başladı ve halen çıkıyor bundar iki sene önce sakallarım çıksın diye jilet vurmuştum bildiğimiz üzere sakal sadece yüzün alt kısımlarında çıkar benim gözümün adltında tüy gibi kıllar oldu buda jilet vurmamdan kaynaklanıyor herhalde siz siz olun kesinlikle küçük yaşta sakallarım çıksın diye jilet vurmayın...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #168
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bakın arkadaşlar ben 12 yaşındayım sarmısak jilet vura vura şimdi babamınki gibi olmuşMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #169
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SA ARKADAŞLAR YAŞIM 22 SAKALIM BIYIĞIM HİÇ YOK SANKİ 7 YAŞINDAKİ GİBİYİM HİÇ SAKALIM YOK VE BIYIĞIMDA LÜTFENN YARDIMCI OLUNN ARKADAŞLAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2012       Mesaj #170
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş bendede çıkmıyodu bir arkadaşın tavsiyesini aldım bir tırnak kadar kına biraz badem yağı limon sarmısak buları yaptım 3 haftatda etkisini gördüm kullanmanı tavsiye ederim ha eyer çıkarsa bana dua edersin her 2 günde de bir jilete vurmayı unutma .a.e.o