Arama

Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe çeviri yapabilir misiniz? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2015 Gösterim: 95.156 Cevap: 225
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pisces
19 february 20 march
Sponsorlu Bağlantılar
you will lose something today and you wont find it-but never mind at the end of the week you will hear some exciting news
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öğretmen ders anlatırken arkadaşınla konuşma.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #93
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

öğretmen ders anlatırken arkadaşınla konuşma.

When the teacher is teachig, don't speak with your friend
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu yaz istanbula gittim.onbeş günlük sürem vardı ben bu onbeş günü gezmekle gecirdim istanbul çık güzel ben çok sevdim ama istemedimiz karelerde vardı istanbulda örnegin çok kalabalık ben onbeş gün sonra ANTALYA YA döndüm.

ben burda sbs sonucları açıklandıgı için okuluma gidip tercih yaptım ondan sonra ise yatılı bir kursa gittim burda bir ay kaldım sonra ordan çıkıp baska bir kursa daha yazıldım burdada bir ay kaldıktan sonra geriye kalan bir ay ımı kendime ayırmak istedim.

geriye kalan bu bir aylık süre içinde kitap okudum futbol kursuma gitiim basketbol oynadım yüzdüm yazı yazdım ve gezdim çok güzel ve yararlı gecirdim bu üç aylık tatili
Dehşetaliminyum - avatarı
Dehşetaliminyum
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #95
Dehşetaliminyum - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rengarenk adlı kullanıcıdan alıntı

BELÇİKA’DA MEVSİMLER

Sonbahar
Sonbaharda yapraklar dökülür.Güzel manzaralar elde edilir.Havalar soğumaya başlar ve 15° nin altlarına iner.Mevsimin sonlarına doğru da kar yağmaya başlar.

Kış
Kış da keskin soğuklar gelir.Her yer don tutar.Doğru düzgün kar yağmaz.Son yıllarda kar yağmamaya başladı.Ve çoğu insan kış da hasta oluyor.

İlkbahar
İlkbaharda havalar azda olsa ısınır.Pek güneş görünmez.Görünse bile ortamı ısıtmaz.Yağmur yağışı fazla olur.Çiçekler, otlar çabuk açar.

Yaz
Yaz en karışık mevsimdir.Bazen dolu dolu yağmur yağar bazende güneşlenir, bazen de azda olsa kar yağar.İnsanlar tatilini doğru düzgün yapamaz.

bunu ingilizceye çevirebilir misiniz çeviri başlıklarını kulllandım ama doğru düzgün çeviremiyorum.ltf yardımcı olurmusnuz Msn Sad

Belgium SEASONS
AUTUMN(sonbahar)
Leaves are shed in autumn.Beautiful views are obtained.weather starts to cool and Drops to 15 degrees below.Towards the end of the season in the snow begins.
WİNTER(kış)
the sharp cold of winter comes.Amount of ice everywhere.(her yer buz tutar.).Snow does not properly correct.In recent years, snow has stopped.and Most people are sick in winter.
SPRİNG(ilkbahar)
If the weather warms in spring at.sun does not appear much.Even if the environment does not appear on heating.Excessive rainfall is.Flowers, herbs quickly opens.
SUMMER
summer season is the most complicated.Sometimes the sun is very full, sometimes it rains,Albeit sometimes less snow falls.People can not properly holidays.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
what is the most difference between us?do you hawe any idea about that? have you ever think before?ın fact,everything is hidden inside that l talked guestion.even why can not we get marry? let's think it again
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim ismim merve .ben istanbulda yaşıyorum..ben orta okul öğrencisiyim.ben arkadaşlarımı seviyorum.onlar benim için özel özlem ve ben aynı sınıftayız ödevlerimizi bazen beraber yaparız. berfin benim eski arkadaşım .berfin aydında yaşıyor . biz hafta sonları sohbet ederiz internette.berfin eğlenceli bir arkadaştır boş zamanlarımda görüşürüz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim en iyi dostLarımdan biri kübra.Kübra çok iyi biridir,dürüstür,dobra bi kişiliği vardır,bazen kırıcıdır ama bunu bilerek yapmaz.Beni diger arkadaşlarımdan kıskanır,kibar biridir,paylaşmayı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YOUwill have an interesting week because you will meet an old friend.You will make plan for a holiday together.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

YOUwill have an interesting week because you will meet an old friend.You will make plan for a holiday together.

YOU will have an interesting week because you will meet an old friend.You will make plan for a holiday together.>>>anlamı:İlginç bir hafta geçireceksiniz çünkü eski bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız.Tatil için birarada planlar yapacaksınız.