Arama

Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe çeviri yapabilir misiniz? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2015 Gösterim: 94.963 Cevap: 225
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10.00'da kalktım . yüzümü yıkadıktan sonra kahvaltı ettim , dişlerimi fırcalayıp ailemle birlikte dısarı cıktım gezdıkten sonra eve geldım aksam yemeğimi yedikten sonra biraz müzik dinleyip ve bilgisayara baktım biraz kitap okuyup yattım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz büyük bir aileyiz dedemin adı ali babaannemin adı sevim çocukları ahmet murat sibel benim babamın adı ahmet amcamın adı murat halamın adı sibel benim bir kardeşim var adı akın kuzenlerimin adları furkan şeyma ege babam 33 yaşında annem 33 yaşında amcam 30 yaşında halam 29 yaşında
benim teyzem ve dayım yok
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Küreselleşen dünya’da ayakta kalabilmenin en önemli etkenlerinden bir sermaye hareketleridir. Sermaye hareketleri ülkemize giren çıkan bütün yatırımları kapsamaktadır. Türkiye’mizde küreselleşmenin içine girmiş ve gittikçe artan bir sermaye girişinin içine girmiştir. Özellikle son dönemde yaşanan küresel krizin etkisiyle sermaye hareketlerimizdeki düşüş dış ticaret açığımızın artması ülkemizi daha da krizin içine çekmiştir. Bu nedenle sermaye hareketleri ülkemiz için önemli bir yer kaplamaktadır.
Bu çalışmanın amacı Türkiye’de geçmişten günümüze sermaye hareketlerinin gözlemlenmesi ve sermaye hareketlerinin makro düzeyde gerçekleşen etkilerinin araştırılmasıdır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
you are lucky this week
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
is always kind to you
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #116
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

is always kind to you

Yazdığınız cümlede özne bulunumuyor.
He/She is always kind to you ya da Is he/she kind to you? olur
O, her zaman sana karşı naziktir.
O sana karşı her zaman nazik midir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YASEMİN BENİM EN İYİ ARKADAŞLARIMDAN BİRİDİR YASEMİNLE VAKİT GEÇİRMEYİ ÇOK SEVERİM ONUNLA GEZERİZ DERS ÇALIŞIRIZ SİNEMAYA GİDERİZ KONUŞURUZ ONUN İLGİ ALANLARI BENİMDE İLGİALANIMA GİRİYOR ONUN VE BENİM ORTAK ALANLARIMIZ DERS ÇALIŞMAK KİTAP OKUMAK GEZMEK ARKADAŞLARIMIZLA VAKİT GEÇİRMEKTİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İngiltere tarihi, 5. yüzyılda Britanya Adasına Anglosaksonların ayak basmasıyla başlar. Anglosaksonlar kendi adını verdikleri adaya yerleşip, 6 ve 7. yüzyıllarda birbirine rakip küçük krallıklar kurdular. Sekizinci yüzyılda Roma ve İrlanda’nın etkisiyle Hıristiyanlığı kabul eden Anglosaksonlar, Avrupa’yı da etkileyen bir medeniyet meydana getirdiler. 795’te başlayan İskandinav istilası 11. yüzyılın başına kadar birkaç defa tekrarlandı. Daha sonra Danimarkalı Büyük Knud, adayı tamamen fethetti. Anglosakson Hanedanından Edward (1042-1066) birliği tekrar kurdu. Bunun ölümü üzerine tahta geçen Harold’u tanımayan NormandiyaDükü William, taht üzerinde hak iddia etti. Normandiya kralları ve özellikle ilk Anjou’lu hükümdarlar Fransa’da geniş ve zengin toprakları olduğundan, Fransa’daki Capet Sülalesine bağımlıydılar. Küçük İngiltere Krallığı bir süre Avrupa’da Somme Vadisinden Pirene Dağlarına kadar uzanan büyük bir mülkün bir uzantısı gibi yaşadı. Avrupa ile ilişkiler İngiltere Krallığı ile Fransa Krallığını sonu gelmez savaşlara sürükledi. Bunların başlıcası 1337-1453 seneleri arasında süren Yüzyıl Savaşlarıdır.
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #119
broken* - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İngiltere tarihi, 5. yüzyılda Britanya Adasına Anglosaksonların ayak basmasıyla başlar. Anglosaksonlar kendi adını verdikleri adaya yerleşip, 6 ve 7. yüzyıllarda birbirine rakip küçük krallıklar kurdular. Sekizinci yüzyılda Roma ve İrlanda’nın etkisiyle Hıristiyanlığı kabul eden Anglosaksonlar, Avrupa’yı da etkileyen bir medeniyet meydana getirdiler. 795’te başlayan İskandinav istilası 11. yüzyılın başına kadar birkaç defa tekrarlandı. Daha sonra Danimarkalı Büyük Knud, adayı tamamen fethetti. Anglosakson Hanedanından Edward (1042-1066) birliği tekrar kurdu. Bunun ölümü üzerine tahta geçen Harold’u tanımayan NormandiyaDükü William, taht üzerinde hak iddia etti. Normandiya kralları ve özellikle ilk Anjou’lu hükümdarlar Fransa’da geniş ve zengin toprakları olduğundan, Fransa’daki Capet Sülalesine bağımlıydılar. Küçük İngiltere Krallığı bir süre Avrupa’da Somme Vadisinden Pirene Dağlarına kadar uzanan büyük bir mülkün bir uzantısı gibi yaşadı. Avrupa ile ilişkiler İngiltere Krallığı ile Fransa Krallığını sonu gelmez savaşlara sürükledi. Bunların başlıcası 1337-1453 seneleri arasında süren Yüzyıl Savaşlarıdır.

Born England, 5 century begins with the foot of the Anglo-Saxon in the British Isles.
They called themselves Anglo-Saxon settlement to the island and, 6 and 7 rival small kingdoms established in the centuries. Eighth-century Rome and Ireland that accept the influence of the Anglo-Saxon Christianity, Europe bring about a civilization that also affect the library.Beginning of the 11th Scandinavian invasions 795 was repeated several times until the beginning of the century. Great Dane Knud later, completely conquered the island. By Edward Saxon dynasty (1042-1066) founded the union again. It does not recognize the death of Harold NormandiyaDükü William on the throne, had a claim on the throne. Kings and rulers of Normandy in France, especially the first Anjou'lu is large and rich territory, were dependent on the family consisted of twenty Capet in France.Small Kingdom of England for a while in Europe goes back to the Somme Valley in the Pyrenean mountains, such as an extension of a large estate lived. European relations with the Kingdom of England Kingdom of France with the endless war dragged on. The main one of which lasted between the years 1337-1453 are Century War.

yanlışta olabilir benden bu kadar!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2009       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]ingilizceye çevirme[/QUOTSEVENLER ÖLMEZ ATAN KALPLER BÖLÜNMEZ GÖZLERİN GÖZLERİME BAKGÖZLER UTANMAZ KALPLER KALKMAZ DERİN UYKUDAN SEVGİLİLER UYANMAZ