Arama

Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe çeviri yapabilir misiniz? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2015 Gösterim: 95.127 Cevap: 225
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nazar boncukları iyi şans getirir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
you're very lucky today.you can have some money and by something new for your self
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlarıma her yönden ihtiyaç duyarım.Zaman zaman okulla ilgili konularda zaman zamanda yaşantımızla ilgili konularda arkadaşlarıma ihtiyaç duyarım.Sıkıntılarımızı ve sevinçlerimizi paylaşırız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
you will have romantic days with your partner this week
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #105
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

you're very lucky today.you can have some money and by something new for your self

Bugün şanslı günündesin.Paran ile Kendin için yeni bir şeyler alacaksın.
Alıntı

Bu hafta partnerinle romantik günler geçireceksin.
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #106
broken* - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bunu türkçeyemi çeviricez?

eğer öyleyse galiba şöyle(ÇEVİREBİLDİĞİM KADARIYLA):eşinizle romantik bir hafta olucak...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
me forget the day I meet god please
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Okul kapandıktan sonra ailemle yazlığa gittiğimizde çok eğlendik.Ablamın doğum günü partisi vardı.Arkadaşlarıyla birlikte sürpriz hazırladık.Hepimiz değişik hediyeler aldık çok ilginç bir doğum günü oldu parti bitiminde hep beraber havuza atladık ve partimiz bitti.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

buün sabah kalktım.elimi yüzümü yıkadım.

bugün sabah kalktım.elimi yüzümü yıkadım.>>çevirisi: I woke up this morning, ı washed my hands and face
Alıntı

benim adım hasan. okulda çok tembelim. ben her zaman evde bir sorun bir kişilik var.

benim adım hasan. okulda çok tembelim. ben her zaman evde bir sorun bir kişilik var.>>ÇEVİRİSİ:My name is hasan, i 'm very lazy in the school, I always be matter at home
rocklobital - avatarı
rocklobital
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #110
rocklobital - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
volkankız adlı kullanıcıdan alıntı

Kırmızı Başlıklı Kız sormuş büyükannesi zannettiği kurda:''Büyükanne senin dişlerin neden bu kadar büyük.''Kurt:''Seni daha iyi yiyebilmek için.''demiş.Kırmızı Başlıklı Kız onun kurt olduğunu anlamış ,kurdun elinden kaçmaya çalışmış.Fakat kurt o içeri girdikten sonra kapıyı iyce kilitemiş,pencereleri sıkıca kapatmıştı.Bir süre sonra onu yakalayıp bodruma kilitlemiş ve ardından''Akşam olunca seni yiyeceğim.''demiş.Kırmızı başlıklı kızın annesi kızını çok merak etmiş.Hemen orman bekçisiniarayıp haber vermiş.Orman bekçisi büyükannenin evine geldiğinde kurdun karnının şiş olduğunu görmüş ve hemen karnını yarmış.İçinden Kırmızı Başlıklı Kızın büyükannesi çıkmış.Büyükanne kendine gelince kızı kurtarmış.

hadi lütfen kendim çeviremiyorum ne olur yardım edin

The wolf asked Little Red Riding Hood's grandmother thought:''Why is it so big Grandma your teeth.''Wolf
:''You can eat better.''
said.
Little Red Riding Hood's wolf understand he had tried to escape from the hands of wolves.
But the wolf after he entered the door firmly locked, the windows had closed tightly. After a while, and then catch him and lock to the basement''in the evening when you eat.''Said. Mother of the girl red head girl was very curious.
Immediately to the forest guards
have to call notify.
Wolf ranger came to grandmother's house is swelling of the abdomen was seen and immediately rip. Little Red Riding Hood's grandmother had come from within. When it comes to her own grandmother had rescued.

Böyle Olması lazım!

Alıntı
volkankız adlı kullanıcıdan alıntı

“Dişlerin neden sivri peki?”
“Seni daha iyi yiyebilmek için,” demiş kurt.

Bunu söyledikten sonra kurt artık daha fazla kendine engel olamamış ve yorganı bir tarafa atarak yataktan fırladığı gibi Kırmızı Başlıklı Kız’ı bir lokmada yutuvermiş. Sonra da karnı doyduğu için keyfi yerine gelmiş ve uykuya dalmış. Ama ne var ki kurt çok kötü horluyormuş. Evin önünden geçen bir avcı onun horultularını duymuş. Büyükanne’ye kötü bir şey mi oldu acaba, diyerek kulübeden içeri girmiş. İçeri girer girmez de orada neler olduğunu hemen anlamış. “Aylardır senin peşindeyim pis yaratık,” diye bağırmış avcı ve kurdun kafasına elindeki baltanın sapıyla vurmuş. Sonra da önce Kırmızı Başlıkıl Kız’ı, sonra da Büyükanne’yi dikkatle kurtun içinden çıkarmış. İkisi de sapasağlammış.

Büyükanne, Kırmızı Başlıklı Kız’ın ona getirdiği çöreği afiyetle yemiş. Kırmızı Başlıkıl Kız büyükannesine bir daha hiçbir kurdun sözüne kanmayacağına dair söz vermiş. Eve dönerken tavşanların saklandıkları yerlerden çıktıklarını görmüş. Tavşan Ormanı yine eskisi gibi tavşanlarla dolu bir orman haline gelmiş.

lütfen bu metni ingilizceye çevirirmisiniz

"Caused by sharp teeth then?"
"You can eat better," said Wolf.

Having said that wolves no longer self-quilt aside and not hinder the launch of the bed as Little Red Riding Hood then swallowed a bite. Then came the abdomen instead of saturation and to sleep because of arbitrary immersed. But however bad wolf snoring. Passing a hunter in the house heard him snore. Wonder if something bad happened grandmother, he had come through the club. Enters into what is going on there now does not understand. "For months after you I'm filthy creatures," he shouted to the hunter and the wolf's head hit the handle of an ax in the hands. Then, before the Red Başlıkıl Girl, then Grandma was carefully removed from the wolf inside. Both were in perfect health.

Grandma, Little Red Riding Hood's brought him a bun eaten with appetite. No more words of a grandmother Girl Başlıkıl red wolves have blood on promises not to. While returning home hiding places out of the rabbit saw. Forest still full of old, such as rabbits, rabbits had become a forest.

Böyle olması lazım!
Son düzenleyen rocklobital; 5 Ekim 2009 00:13 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi