Arama

Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe çeviri yapabilir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2015 Gösterim: 94.971 Cevap: 225
cilgin_282 - avatarı
cilgin_282
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #11
cilgin_282 - avatarı
Ziyaretçi
soru yok Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #12
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Türkçe metni yazarsanız cümlelerin zorluk seviyesine göre birşeyler yapabiliriz belki...
Sponsorlu Bağlantılar
mervenur245 - avatarı
mervenur245
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #13
mervenur245 - avatarı
Ziyaretçi
Rica etsem ingilizceyi türkçeye çevirir misiniz?

Bugün arkadaşlarla havuza gittik.Biz çok eğlendik.Bazı arkadaşlar öğretmenlerin taklidini yaptılar.Biz çok güldük,buyüzden görevli bizi uyardı.Sessizce oturduk.Sonra birdenbire aklıma bir fikir geldi.Ben arkadaşlarımı havuz başına çağırdım.Bu bir oyundu.Onları havuza ittim ve çok güldüm.Çok eğlenceliydi,ama sonra onlar aynı şeyi baa yaptılar.Onları çok seviyorum...
mervenur245 - avatarı
mervenur245
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #14
mervenur245 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı

Rica etsem ingilizceyi türkçeye çevirir misiniz?

Alıntı
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı

Bugün arkadaşlarla havuza gittik.Biz çok eğlendik.Bazı arkadaşlar öğretmenlerin taklidini yaptılar.Biz çok güldük,buyüzden görevli bizi uyardı.Sessizce oturduk.Sonra birdenbire aklıma bir fikir geldi.Ben arkadaşlarımı havuz başına çağırdım.Bu bir oyundu.Onları havuza ittim ve çok güldüm.Çok eğlenceliydi,ama sonra onlar aynı şeyi baa yaptılar.Onları çok seviyorum...

ya pardon yanlış yasdım.türkçeyi ingilizceye çevirir misiniz demek istedim...
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #15
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Okul ödevlerinizi yapmayacağımızı önceki sorulardan biliyor olmalısınız.. Bir Türkçe - İngilizce sözlük bulup biraz uğraşıp kendiniz çevirin lütfen..
volkankız - avatarı
volkankız
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #16
volkankız - avatarı
Ziyaretçi
Kırmızı Başkıllı Kız sormuş büyükannesi zannettiği kurda:''Büyükanne senin dişlerin neden bu kadar büyük?''Kurt:''Seni daha iyi yiyebilmek için.''demiş.Kırmızı Başlıklı Kız onun kurt olduğunu anlamış.Kırmızı Başlıklı kız kurdun elinden kaçmak istemiş fakat kaçamamış.Kurt Kırmızı Başlıklı Kız içeri girdikten sonra kut kapıyı kilitlemiş.Pencereleri sıkıca kapatıp perdeyi çekmiş.Kurt
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #17
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
İngilizce çeviri mi?
volkankız - avatarı
volkankız
Ziyaretçi
7 Mart 2009       Mesaj #18
volkankız - avatarı
Ziyaretçi
Kırmızı Başlıklı Kız sormuş büyükannesi zannettiği kurda:''Büyükanne senin dişlerin neden bu kadar büyük.''Kurt:''Seni daha iyi yiyebilmek için.''demiş.Kırmızı Başlıklı Kız onun kurt olduğunu anlamış ,kurdun elinden kaçmaya çalışmış.Fakat kurt o içeri girdikten sonra kapıyı iyce kilitemiş,pencereleri sıkıca kapatmıştı.Bir süre sonra onu yakalayıp bodruma kilitlemiş ve ardından''Akşam olunca seni yiyeceğim.''demiş.Kırmızı başlıklı kızın annesi kızını çok merak etmiş.Hemen orman bekçisiniarayıp haber vermiş.Orman bekçisi büyükannenin evine geldiğinde kurdun karnının şiş olduğunu görmüş ve hemen karnını yarmış.İçinden Kırmızı Başlıklı Kızın büyükannesi çıkmış.Büyükanne kendine gelince kızı kurtarmış.

aCABA BU PARAGRAFI İNGİLİZCEYE ÇEVİRİR MİSİNİZ.lüTFEN
volkankız - avatarı
volkankız
Ziyaretçi
8 Mart 2009       Mesaj #19
volkankız - avatarı
Ziyaretçi
Kırmızı Başlıklı Kız sormuş büyükannesi zannettiği kurda:''Büyükanne senin dişlerin neden bu kadar büyük.''Kurt:''Seni daha iyi yiyebilmek için.''demiş.Kırmızı Başlıklı Kız onun kurt olduğunu anlamış ,kurdun elinden kaçmaya çalışmış.Fakat kurt o içeri girdikten sonra kapıyı iyce kilitemiş,pencereleri sıkıca kapatmıştı.Bir süre sonra onu yakalayıp bodruma kilitlemiş ve ardından''Akşam olunca seni yiyeceğim.''demiş.Kırmızı başlıklı kızın annesi kızını çok merak etmiş.Hemen orman bekçisiniarayıp haber vermiş.Orman bekçisi büyükannenin evine geldiğinde kurdun karnının şiş olduğunu görmüş ve hemen karnını yarmış.İçinden Kırmızı Başlıklı Kızın büyükannesi çıkmış.Büyükanne kendine gelince kızı kurtarmış.

hadi lütfen kendim çeviremiyorum ne olur yardım edin
volkankız - avatarı
volkankız
Ziyaretçi
8 Mart 2009       Mesaj #20
volkankız - avatarı
Ziyaretçi
“Dişlerin neden sivri peki?”
“Seni daha iyi yiyebilmek için,” demiş kurt.

Bunu söyledikten sonra kurt artık daha fazla kendine engel olamamış ve yorganı bir tarafa atarak yataktan fırladığı gibi Kırmızı Başlıklı Kız’ı bir lokmada yutuvermiş. Sonra da karnı doyduğu için keyfi yerine gelmiş ve uykuya dalmış. Ama ne var ki kurt çok kötü horluyormuş. Evin önünden geçen bir avcı onun horultularını duymuş. Büyükanne’ye kötü bir şey mi oldu acaba, diyerek kulübeden içeri girmiş. İçeri girer girmez de orada neler olduğunu hemen anlamış. “Aylardır senin peşindeyim pis yaratık,” diye bağırmış avcı ve kurdun kafasına elindeki baltanın sapıyla vurmuş. Sonra da önce Kırmızı Başlıkıl Kız’ı, sonra da Büyükanne’yi dikkatle kurtun içinden çıkarmış. İkisi de sapasağlammış.

Büyükanne, Kırmızı Başlıklı Kız’ın ona getirdiği çöreği afiyetle yemiş. Kırmızı Başlıkıl Kız büyükannesine bir daha hiçbir kurdun sözüne kanmayacağına dair söz vermiş. Eve dönerken tavşanların saklandıkları yerlerden çıktıklarını görmüş. Tavşan Ormanı yine eskisi gibi tavşanlarla dolu bir orman haline gelmiş.

lütfen bu metni ingilizceye çevirirmisiniz