Arama

Kulağa su kaçtığında ne yapmak gerekir? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2016 Gösterim: 182.472 Cevap: 125
acıo kulağım - avatarı
acıo kulağım
Ziyaretçi
29 Ağustos 2013       Mesaj #111
acıo kulağım - avatarı
Ziyaretçi
benim kulağım çok acıo içinde baloncukk varmış gibi oluyo artık kulağım uyuştu
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2013       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
degekane adlı kullanıcıdan alıntı

tek ayak üstünde zıplamak hiç inanasım gelmese de işe yaradı ve bi kaç saniye kendimden geçtim "nasıl yani ya?" diyerek...yardımınız için teşekkürler...

teşekkürler zıplamak işe yaradı Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2013       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
iboş der ki adlı kullanıcıdan alıntı

benim de oldu burnumu dıkadım ağzımı da dıkadım sıkıca hava verdim kulağımdan şrrrak diye fışkırdı

Birde o basinç yuzunden sagir olmayasin cok tehlikeli bir islem asiri basinc yuzunden kulak zari patlayabilir mesela bu yuzden ucaklarin veya asiri ses yayan araclara bindiginiz,yanindan gectiginiz zaman agiz acilmaldir ki basinc esitlensin yoksa kulak zari patlayabilir..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2013       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kulagini kurutma makinesiyle uzaktan hava vermesi rahatlatacaktir.kurutma makinesi suyu kurutur ve su kaybolur gecmis olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2013       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kulağınıza su kaçtığı zaman, başınızı su kaçan kulağınızdan tarafa eğin, kulak yumuşağından omzunuza doğru çekerek zıplayın veya başınızı hafif hafif sarsın. Bazen kulağa kaçan su az olur ve bu yöntem işe yaramaz. bu durumda kulağınıza suyu iyice doldurun ve daha sonra aynı şeyi yapın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2013       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Yaaa benn tek ayak üstünde zıplamayı denedmmm olmadı kaç dakka zıplicaz yaa acil cewap verirseniz sewinirim...

BEN DENEDİM 10 DK FALAN HİÇ İŞE YARAMADI BOŞUNA DENEME
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2013       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bendede kulak hışırtısı vardı dha doğrusu yerden bişi almaya falan eğilince oluyordu ama hışırtı yapan kulağım tarafına eğilip bacaklarımı germeden katlamadan tek ayak üzerinde bi 10-15 kere falan zıpladım geçti bende burada arkadaşlardan öğrendim yoksa geçeceği yoktu bu veledin Msn Happy)) hemen pes etmeyin zıplamaya devam ...
Talat - avatarı
Talat
Ziyaretçi
2 Mayıs 2014       Mesaj #118
Talat - avatarı
Ziyaretçi
Benim kulağıma su kaçtı ve tkıandı ne yaptıysam o tıkanıklık hissi gitmedi sonra kulağım çınlamaya başladı şu anda nerdeyse 3 hafta olacak git gide çınlama arttı ve kulağım az işitiyor. Öğrenci değilim sınava hazırlanıyorum sağlık güvencem yok hastaneye gidemiyorum resmen ölümü bekliyorum bu lanet ülkede
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2014       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hepsini denedim olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2014       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her yolu denedim olmuyor benim iki kulağımda tıkandı biri çıktı ama diğeri çıkmıyor yardım edinn LÜTFEN