Arama

Elektrik ve elektronik mühendisleri ayda ortalama ne kadar ücret alırlar? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Eylül 2012 Gösterim: 52.865 Cevap: 43
MrHxor - avatarı
MrHxor
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #31
MrHxor - avatarı
Ziyaretçi
başlıkta belli.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle elektrik müh. okuyun arkadaslarıma tavsiye. ben elektrik elektronik mühendisliği okudum. elektroniği seçtim. keşke elektrik seçseydim diyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kesinlikle elektrik müh. okuyun arkadaslarıma tavsiye. ben elektrik elektronik mühendisliği okudum. elektroniği seçtim. keşke elektrik seçseydim diyorum.

sebebını ogrenebılırmıyız?bu arada yaz tatıllrınde 1.sınıfı bıtırmıs bırısı ıcın en uygun faalıyet nedır?dıl olarak hangı dıllr tercıh edılebılır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
elektrik eloktronik mühendisliği (ingilizce) bölümünün avantajları var mıdır? iş olanağı nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir elektrik mühendisinin devlette çalışırken aldığı maaş ne kadar?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mezun oldum,askere gittim geldim,asansör firmasında yattığım yerden imza atıyorum 1850 alıyorum gençlik.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cahil elektrik mühendisleri dünyanın hiç bir yerinde böle bir bölüm olmadığını iddia ediyorlar.bu bölümün uluslararası kodu UCAS H600 dür.Google UCAS H600 yazarak dünyada hangi üniversitelerde var görebilirler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
afyon akü de elektrik mühendisliği var ama bi açıklama yapılmamış ayrıca bu meslek ile igili çaplı bilgi alabilirmiyim veya ben e.müh. olduğumda
TC devlet demiryollarında çalışa bilme durumum varmı bilgilendiren olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
E.Elektronik mühendisimi fazla alır yoksa bilgisayar mühendisimi sizce hangi bölüme tercih vereyim ben mimarlıkta istiyorum aslanda bi seçim yapmam lazım tabikide fazla para hangısınde ise ben ona tercih verecem varmı bana yardım etmek isteyen ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KTÜ DE OKUYORUM SİZ NEDEN ÜCRETLERİ YAZMADINIZ LÜTFEN MAAŞI YAZINMsn SadMsn SadMsn Sad