Arama

Elektrik ve elektronik mühendisleri ayda ortalama ne kadar ücret alırlar? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Eylül 2012 Gösterim: 52.841 Cevap: 43
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ELEKTRİK VE ELEKRONİK BÖLÜMÜN DE OKUYORUM ACABA ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ KAÇ PARA ALIYOR BİLEN VARSA CEVAP YAZSIN
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
5 Ekim 2010       Mesaj #22
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR ELEKTRİK VE ELEKRONİK BÖLÜMÜN DE OKUYORUM ACABA ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ KAÇ PARA ALIYOR BİLEN VARSA CEVAP YAZSIN

Elektrik ve elektronik mühendisliği, ülkemizde daha uzun yıllar ilk sıralarda olması gereken prestijli bölümlerden biridir.
Sponsorlu Bağlantılar
Daha okula girmeden alacağınız maaşı öğrenmek istemeniz bana garip geldi, üstelik serbest, devlet kurumu ya da özel şirketlerdeki ücret politikasının ne kadar değişken olduğunu bildiğinizden de eminim.
Bu fakülteler hem ODTÜ, İTÜ ve KTÜ gibi teknik üniversitelerde, hem de Yıldız,
Pamukkale, Mersin, Kocaeli,Erciyes, Selçuk vb. gibi çok sayıdaki üniversitelerimizin mühendislik fakültelerinde var.
Puanınızın tuttuğu üniversiteyi seçip girin, okuyun, kendinizi geliştirin.İyi puan, iyi okul, iyi okul, daha iyi kariyer. Başarılar.

Alttaki linkten meslekle ilgili geniş bilgi alabilirsiniz.

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
elektrık elektronık muhendıslıgı 3ncu sınıfım arkdasın dedgı gıbı smm ıcın bı sıkıntı cekmıorm smm ıcın alman gereken 3 ders var (yuksek gerılım teknıgı elektrk makınları ve guc sıstemlerı analızı) bn bu 3 dersıde alıorm mezun olunca gıdıp emo dan belgemı alıcam ve elektrk muh ile aynı ımza yetkım olacak ltf arastırmadn yazmayın.ayrıca devletı kucumsedıgmden dııl ama eem kazanıp okuyan adam kesınlıkle devlet dusunmez bircok alan ıcerısnden kendıne uygununu secer ve o alan uzerıne uzmanlasır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kaç para alırlar elektrik mühen disleri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mesela ODTÜ,İTÜ fln mezun olursan. başlangıçta. 2500-4000 tl civarında alırsın tahminm arkadaşım war ordan biliyorum....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
veee kpss de elektrık muh = elektrık elektronık muh... demıstım bu sıstem yurumez dıe.... yök hallettı sorunu.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gençler ben şunu biliyom blgsyr mhdslği 1.500$ da abşlıyo 20.000$ a kadar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
elektirik mühendisliği okuyan abilerim ben lise 1 deyim elektirik mühendisi olmak istiyom ortalam taban puanı kaçtır??? cevapalar sanız çok memnun olurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam

ben suan Almanyada Elektrik Enerji sistemleri ve Yenilenebilir enerji kaynakları okuyorum. Seneye londrada bir semester okumayi düsünüyorum.
Bachelor yani 4 sene bittikten sonra Master yapip bir kac sene almanyada calismak istiyorum. Daha sonra türkiyede sansimi denemek istiyorum aceba ne gibi durumlala karsilasa bilirim bir fikriniz varmi?? issiz kalma veya ne kadar maas alma durumu olabilir??

tsk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sizce bilg. muh. mu e. muh. mu iyi hangisi daha fzla maaş alır ortalama?