Arama

Call Of Duty açılmıyor, nasıl açabilirim? - Sayfa 6

Güncelleme: 25 Kasım 2015 Gösterim: 47.631 Cevap: 71
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar oyunu yükledim her şey tamam fakat zorluk seviyesini seçince oyunun açılması gerekirken hiçbir şey olmuyor bilgisayar modern warfare 3 battle field 3 gibi oyunları sorunsuz kaldırıyor , yardım edebilecek varsa lütfen yazsın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyunu kurdum açınca ses var ama ekran siyah problem ne olabilir bilen varsa yardımcı olailir mi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdadaşlar önce elektiriği kesin oyuna girin solo ya basın sonra missinon select e tıklayın açılır oyun açıldında elektiriği açabilirsiniz ama ben silmiştim geri yükledim şimdi elektiriği kesmeden giriyorum ama sorun çıkıyo iyi şanslar deneyin mutlaka benim abi Call of duty123456789 u oynadı o bana söyledi açıldı Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaslar bende call of duty mdw yukledım oyuna tıklıyorum acılmıyor crackt yptm bı yardmcı olrmsnz aynı sorun black ops dada var
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
11 Ocak 2012       Mesaj #55
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Call Of Duty 5 Sanırım Modern Warfare 1 oLuyoR değiLmi ! . Bence Directx10 varsa onu (ama büyük ihtimalle directx9dur) güncelle. Directx Yoksa Download Yap . Ve Diğer Hatalar İçin : http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=Cod+Hatalar%C4%B1&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http://www.fulloyun.com/f91/call-of-duty-5-hatalari-ve-cozumleri-8514/&ei=Qb4NT7zZAoeK4gT59sirBg&usg=AFQjCNH94UrNf73m8HTkQKuLe3bpVwaHGA Sitesine Bakabilrsiniz

İyi Forumlar...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 7 üye beğendi.
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #56
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar oyunu kurdum.Fakat oyun açılmıyor.Single playere tıklıyorum su sorunla karsılasıyorum :Run in safe mode ? yazıyor.Evete tıklıyorum olmuyor.Hayıra tıklıyorum olmuyor.İptale tıklıyorum gene olmuyor.Yardımlarınızı bekliyorum
Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar oyunu kurdum ancak tıklayınca bişey diyo evet yada hayır deyince programı kapatıyor yardım ederseniz multu olurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben single playeri açıom hat a veri o yarımcı olabilecek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardımcı olun single playerı açıom sonra bi hat a verio yardım pls
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
call of duty world at war açıyorum solo new game kolay yapıyorum oyun açılmıyor yardım şimdiden teşşekürler