Arama

Call Of Duty açılmıyor, nasıl açabilirim? - Sayfa 7

Güncelleme: 25 Kasım 2015 Gösterim: 47.664 Cevap: 71
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende call of duty 5i yukledim ses var goruntu yok ekran kartından dolayı sanırım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyunu yukledım crackladım new game tıklıyorum solo ya tıklıyorum fakat baslamıyor neden acapa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
call of duty 2 ve call of duty unıted offensive açılmıyor error veriyor bana yardım edseniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn calf duty yükledim 5 tane kutucuk geldi ne yazabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar cd key HKPH-WT3S-8XHU-2THW-46C4 ama oyun u yükledim açılmadı admin weya arkadaşlar lütfen yardımcı oşun call of duty single de açılmıyor hata weriyor multide de iki saat bekliyom açılmıyo ya yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
woltka1001 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar oyunu kurdum.Fakat oyun açılmıyor.Single playere tıklıyorum su sorunla karsılasıyorum :Run in safe mode ? yazıyor.Evete tıklıyorum olmuyor.Hayıra tıklıyorum olmuyor.İptale tıklıyorum gene olmuyor.Yardımlarınızı bekliyorum

Msn Cry

İnterneti kapatıp girmeyi dene Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yüklüyorum masaüstüne simgesi geliyo tıklıyorum hata gelio controls filn nasıl yapabilirim ram 2 ekran kartı filn güncl herşeyim yetio yani lütfen cevabınızı beklıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2013       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Cod 5 i Normal Bir Şekılde Yükledim Oyunu crak Ladım Ve masa Üstüne Gelen Kısayol Simgelerinden Single Player Olan a Tıkladım Ekran Karardı Oyuna girecekmış Gibi Ama Hiç Bişey Gelmedi Bekledim 5dk Sonra Hata Mesajı Geldi Ve Mp yi de Denedim O da Aynı Oldu Acaba Bi şeyi eksikmi Yaptım Bilgilendirirseniz Çok Sevinirim Tşk. Ederim

ewet sen craki yanlış yapmışsındır veya adam sana yanlış craki vermiş sen en iyisi internetten indir oyuna gir solo ya tıkla oyun açılmıosa internetini kapat bide öyle dene tmmı benden bir tavsiye
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

call of duty yukledım acılmıyo solo ya gırıyorum zorluk derecesini yapıp tıklıyorum ama acılmıyo bunun sebebi ne olabilir

hala omadı cvp yok yardm yhaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2013       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben call of duty 5 wold at war ı yükledim single player e tıklıyorum acılmıyor oyle duruyor yardım edebılırmısınız