Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 17

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.920 Cevap: 247
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #161
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
setler halinde daha mı iyi oluyor ben 19 yaşındayım body e zaman ayıramıyorum ben kendim yapıyorum rahat 100 mekik cekiyorum ama 50 tene ceksem yetiyo 50 şınav çekebiliyorum rahat onuda 25 çekiyorum kendimi zorlamıyorum ben sormak istediğim karın kaslarım var ama karın bölgemde yağ var oturunce katlanma yapıyor buda benim hoşuma gitmiyor acaba koşmayla barfix e ağırlık versem daha mı iyi olur bi cevap lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2011       Mesaj #162
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım ben 9 yaşındayım ama küçügüm diye sözlerime uymamazlık yapma çünkü benim bel karın kol son noktadır çok güçlüdür iben 100mekik 100 şınavı rahatlıkla çekebiliyorum ilk başta 60 şınav yirmi mekik sonra kendini mesela 80 şınav 50 mekik ve karın kaslarına geçelim eline bir top al tavana bunu eğer ayakların havada yaparsan hareketi daha iyi yapmış olursun ve kol kasları eline bir dambull al aşağa ve aşağıdayken nefes al yukardayken ver bunlarıyaparsan kaslarını geliştirirsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"arkadaşım ben 9 yaşındayım ama küçügüm diye sözlerime uymamazlık yapma çünkü benim bel karın kol son noktadır çok güçlüdür iben 100mekik 100 şınavı rahatlıkla çekebiliyorum ilk başta 60 şınav yirmi mekik sonra kendini mesela 80 şınav 50 mekik ve karın kaslarına geçelim eline bir top al tavana bunu eğer ayakların havada yaparsan hareketi daha iyi yapmış olursun ve kol kasları eline bir dambull al aşağa ve aşağıdayken nefes al yukardayken ver bunlarıyaparsan kaslarını geliştirirsin"

9 yaş biraz erken değil mi sence Msn Happy Hareketi ne kadar fazla yap(abildiğin)tığın önemli değildir. Ben de senin yaşlardaiken (yaklaşık 12 yaşımda falandım)bu işle ilgilenmeye başladım. Sonrasında bayağı bir zararını gördüm. Boyum 1.70 de takıldı, durdu. Daha uzamadı. Boy sorunu veya herhangi bir sağlık sorunu yaşamak istemiyorsan, vücut geliştirmeyi falan bırak. (Bana da aynısını derlerdi ama dinlemezdim Msn Happy ) Çok istekliysen, sağlığın ve gelişimin için tekrar sayılarını azaltıp, set sayılarını arttırabilirsin...

Tavsiyelerim kulak ver... Msn Happy
furkan41 - avatarı
furkan41
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #164
furkan41 - avatarı
Ziyaretçi
ben 17 yasımda 70 kilo we 1.87 boyundayım we zayıfım nasıl hızlı kas yapablirim Msn Sad güzel bir wicudumun olmasını istiyorum lütfen bilgi werirmisniz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba;

Ben Birçok Spor Dalıyla Uğraştım.Taekwondo, Karate, Aikido, Judo, Tai Chi, Güreş, Kung Fu, Kung Fu Wing Tsun, Bady, Kick Box, Box, Tay Box... Ve Daha Bir Çok...

Bak Kardeşim Bu İşler Zamanla Olur.Ben Spora 14 Yaşımda Taekwondoyla Başladım.Şimdi 30 Yaşındayım.Bruce Lee İle Dövüşmek İsterdim...Boyum 185, Kilom 72 Ve Emin Ol Heryerim Kas Dolu. 1. Kural Kendini Sıkma Rahat Ol. 2. Kural Branşın Farketmez İstersen Normal Bir İnsan Ol Salonda Çalışma Yapmayan, Ama Her Zaman Boşa Tekme ve Yumruk Salla Ancak Dağıtmamaya Dikkat Et Ayrıca[Sağa Sola Sallayıp Dngeni Kaybedecek Hareletler Yapma!] Yumruk Hedefe Yaklaşırken Ve Yaklaştığı Anda Ya Nefes ver Yada Bağır Bu Enerjiyi Fırlatır ve Hamlelerini Yerine Oturtur.Şimdi Bu Adam Ne Diyor Diyeceksin Boş Boş Konuşuyor Ama Emin Ol Bana Güven ve Sen Kazan...

Günde En Az 2-4 Saat Antreman Yap Ölünceye Kadar Bırakma.[2-4 Saat Arasıda Olabilir Sabah 2 Akşam 2 Gibi...]Hergün Artır Bunları.İlk Olarak Isınmayla Başla İşe; En Az 15-30dk Arası Koşu Yap Koşarken Kolunuda Isıt Döndürerek.Ayağına 1-2 Kg Ağırlık Takmanda Fayda Var.Gerçi Ben Şimdi Ayağıma 30Kg Takıyorum Tekine Ve Hissetmiyorum Artık Neredeyse.Ve Bir Kavga Veya Olayda Yan Tekmelerim İle Adamı 2-3 Metre Uçurabiliyorum...
5-7-9,... Gibi Artırarak Şınav Çek.15-16-17,... Gibi Artırarak Mekik Çek.[Şınava Göre Kolay Olduğundan Biraz Daha Fazla Çekin ve Daha Çok Artırabilirsiniz Önceki Güne Göre.]. Zıpla.Dizini Bükerek Otur Kalk.Ağırlık Kaldır[Gerçi Sanayide İşe Başlasan Daha Çok Kasın Olur.O Motorları Falan Kaldırabilene Kadar Bırakma Sanayiyi Tavsiyem(Bende Böyle Yaptım.).].Sırtüstü Yat Sırtın Dolu Koların Boşta Kalsın İki Elinede 1-20Kg Arası Ağırlık Al Göğsünde Birleştirirken Nefes Ver Yanlara Salarken Nefes Ver... Bacaklarını Esnet. Tekme Yumruklarını Boşa Atarak Serileştir.Futbol Oyna[Bacak Kası, Ayak Seriliği ve Hızlı Koşma İçi Gerekli.].

Terleyecek Hareketler Yap.Güneş Altında veya Sıcak Bir Yerde Bol Sıvı Tüketerek Antreman Yapmanda Fayda Var...

[[[[[[[[[[[EEENNN ÖÖÖNNNEEEMMMLLLİİİSSSİİİ AAAZZZİİİMMMLLLİİİ OOOLLL PPPEEESSS EEETTTMMMEEE AAASSSLLLAAA!!!!!!]]]]]]]]]]]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #166
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben 13 yaşında 48 kiloyum boyum 1m 58 cm yani 158 cm kas yapmak istiyorum nasıl yapıcam fikir verirmisiniz
medkit - avatarı
medkit
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #167
medkit - avatarı
Ziyaretçi
özel bir merkezde body çalış ama pek tavsiye etmem çünkü insanı hantallaştırıyor
Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2011       Mesaj #168
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşındayım kas yapmak istiyorum bana yardımcı olun bayanım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2011       Mesaj #169
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kas yapmak için beslenme de çok önemlidir. protein açısından zengin yağ açısından zayıf bir diyet uygun kasların çalıştırılması için gerekli egzersizlerle desteklenirse hızla gelişme kaydedilebilir.
oyun.xp3.biz ...::Anasayfa::...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2011       Mesaj #170
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet ArkadasLar 2 Gunde Bir En az 10 Sinav .. Eger KoL Kasi IStiyorsan Tabi .. Mekik Karin Kasi Icindir Bence Her Ikisini Birbirinden Ayirmak Gerek .. vede Karin Kasi Icin GObeqinin Olmamasi Lazim .. OzeLLikLe Sirt Ustu Uzandiqinda Her iki bacaqini Yapistirip Yerden Biraz Yukari Dogru KaLdirin Vucudunuz Dik Olsun Biraz Yorucu Ama Iyi Bi Yontem .. BakLavaLari Cikarmak Lazim Dimi .. Msn Happy