Arama

Dudak şişmesi neden olur, nasıl tedavi edilir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 269.234 Cevap: 89
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm alt dudagımda acayıp sısme oldu ve kenarlarında ufaaak ufak su toplamıs gıbı sarı seyler var ne yapmalıyım
cok kasınıo bıde
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim dudaklarım birden şişdi ben ne yapmalıyım şişen yerden bide sivirce gibi bişey var
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2012       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benimde alt dudağım şişmişti doktora gittim kendi kendine geçer dedi eğer aceleniz varsa bana PİRALDYNE diye bir ilaç verdi küçük bir şişenin içinde turuncu bir kutusu var fırçalı dudağınızın yaralı bölgesine sürdüğünüzde anında iniyor yani yarım saat 1 saat sonra faydasını gördüm eğer dudağınızın şiştiğini gece görürseniz yatmadan önce sürün sabaha geçiyor yada az kalıyor bir kere daha sürünce geçiyor bu ilaç ağız ve dudak yaraları için geçiyor tavsiye ederim hiç bir zararı yok geçmiş olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2012       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abi benim -daha yeni olan bir olay- dudaklarımın kesişim noktalarının üstünde şişlik oluştu. Ne yapıyım? O,nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bnm alt dudagımda acayıp sısme oldu ve kenarlarında ufaaak ufak su toplamıs gıbı sarı seyler var ne yapmalıyım
cok kasınıo bıde

Aynısı bendede oldu suan hala var 3 gündür çekiyorum dün gece dayanamadım acile gittim mikrop kapmış dedi doktor antibiyotikle antibiyotik krem yazdı yarında enfeksiyona gel dedi bence acilen git
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2012       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba arkadaşlar ben diş çektirdim ve sonra dudağımdaki o bölge uyuşuk olduğu içn bilmeden ısırmışım ve şimdi şiş lütfen şişini indireccek bişey söyleyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba bir gün dudağımı ısırdım be şiştiğini fark ettim gece baktım geçer sabah heralde dedim sabah kalktığımda üst dudağım balon gibi olmuştu buz koydum ekmek çiğneyip koydum ama fayda etmedi sonra ve 2-3 saat sonra okula gidecektim hemen bir sağlık ocağına gittim ve doktor galiba bu aft dedi ve PİRALDYNE diye bir ilaç verdi fırçası var ve yara olan bölgeye sürdüm hemen geçirdi zaten dudak ve ağız yaraları içinmiş korkmayın hiç bir şey olmaz sağlıcakla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2012       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar, 3-4 gün önce alt dudağımın sol köşesinde sivilceye benzer bi şişlik vardı. Allah beni kahretsinki sıktım onu ama bi türlü içindeki iltahabı çıkartamadım. Şimdide alt dudağımın sol tarafı 4de1lik bölümü şiş ama öyle böyle değil. Üstünde beyaz lekeler oluştu. Bayram diye doktor yok gidemiyorum.

Acaba neler iyi gelebilir 1-2 gün daha idare etmem gerek ağrısından duramıyorum. Ağrı kesici bağımlısı olucam artık. Dudağımı kesip atmak bile geçti içimden. Hem dudağım ağrıyor hemde baş ağrısı yapıyor. Akşamları yatarken diş ağrısıda çekmeye başladım. Hayatımda diş ağrısı çekmedm desem yeridir. Ne lanet birşeymiş bu yardımlarınızı bekliyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim bardağı ağzına aldı ve alt dudağı şişti ole kalırmı yoklsa geçeermi lütfen cevarlayın
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2013       Mesaj #80
misafir - avatarı
Ziyaretçi
dudak şişmiş ise şişkin yeri oynatmamamız gereekiyordur