Arama

İç mimarlık için Türkiye'de en iyi üniversite hangisidir? - Sayfa 2

Güncelleme: 20 Mart 2014 Gösterim: 54.228 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar eger meslek lisesi ve icmimarlık istıyorsanız cok calsmanz ggerekir. BUNUN İCİNDE EA2 DEN HAZRLANMANZ GEREKİR.. BNDE MESLEK LSELYM VE BNDE COK İSTIYORUM BUNU.. ALLAH GONLUNUZE GORE VERSİN VE SMDİDEN BASARILAR..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iç mimarlık bölümünü sakın okuma , okumak istersen mimarlık oku , baban anen mimarsa oku tabiki ama iç mimarlık ta para kazanan kişilerin çoğu babasından filan kalan şirketi devam etirerek bişey ler yapmıştır. istersen tasarımın babası ol ama iç mimarlık okuma . iç mimarlık ta alıcağın dplomanın sana faydası yok mimar olursan her ikisinide yaparsın en azından imza yetkin var . sakınnnnnnnnnnnnnn..................
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki hangi üniversitenin iç mimarlık bölümü özel yetenek sınavı olmadan alıyor???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek seçiyorum vede iç mimar olmak istiyom..
wampireait - avatarı
wampireait
Ziyaretçi
7 Ağustos 2010       Mesaj #15
wampireait - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben lise 3 fen öğrencisiyim ve iç mimarlık istiyorum acaba hacettepe iç mimarlığa fen bölümünden giriş yapılabilirmi ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben avusturyada yasiyorum ve mimarlik okumak istiyorum sizce türkiyedemi yoksa burdami okumaliym ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben lise 3 öögrencısıyım duz lısede okuyorum iç mımarlık düşünüyorum, çizimim oldukça iyi üniversiteler yetenek sınavıyla alıyormuş yeteneğimi geliştirmem için ne yapmam gerekir, iç mimarlık bölününden ögrenci alan üniversiteler daha çok öğrencinin hangi yeteneğine bakarlar bilgi verırsenız sevınırım.
nurlubusra - avatarı
nurlubusra
Ziyaretçi
19 Ekim 2010       Mesaj #18
nurlubusra - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar iç mimarlıkta kimi üni. puanla kimi yetenekle alıyo.çoğunluk yetenekle alır.ve çiziminzn harika olması gerek. ama şu üni.lerin puanlarını bi türlü doğrusunu bulamadım. puanları derken yetenk sınavyla girenler için baraj puanı nı soruyorum ??? bilenlere ricam cevap yzarsanız çok sevncem (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesnde okuyorm ve iç mimarlıgı çok ama çok istiorm bunun için ne yapmam gerekio ltfen cvp bekliorm...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tercih yapmakta zorlanıyorum