Arama

İç mimarlık için Türkiye'de en iyi üniversite hangisidir? - Sayfa 4

Güncelleme: 20 Mart 2014 Gösterim: 54.220 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl çizim istemediler. biraz açıklar mısın ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben irandan turkieye gelib ic mimarlik okumak istiyorum benim icin biraz bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
urt disindan turkieye gelip ic mimarlik okumak icin ne yapmam gerekir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya o kadar sınava girip puan tuttutr bide yetenek sınavınamı gir??????* biri beni aydınlatsın biraz bilgileneyim ben 10 a geçtim hacettepe yi tm den tutturursam (446..) puanı bide yetenek sınavınamı giricem????????????? acil yanıtt
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben içmimarım, türkiyede düşünüyorsanız istanbul teknik üniversitesi derim ben, cunku turkıyede mımarlıkta en iyi ünvlerden biri içmimarlık kadrosuda cok iyi,daha cok mımarlık fakulteleri adı altında okumak daha getiri sağlar.. özel okullarda düşünüyorsanız eğitimi ingilizce olanlara başvurmanız gelecek için iyi olur ayrıca ozel üniversitelerde turkıyenın önde gelen mimarlarından icmimarlarından ders alma gibi şansınızda oluyor..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ,
ben bı soru soracaktım bu ytenek sınawında ne soruyorlar ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ODTÜ mimarlık için en iyi üniversite!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu sene 12, sınıfa geçtim çalışıyorum ama daha fazla nasıl çalışa bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben iç mimar okumak istiyorum 8.sınıf öğrencisiyim ne yapmam gerek

kalemle elin adeta sevişmeli. bir bütün olmalılar. Bol bol çizim yapmalısın gördüğün her şeyi iyi incele, gördüklerine farklı gözle bak, değerlendir... iyi bir kursa yazıl bu mimar sinanın ya da marmaranın olursa daha iyi olur. Marmara'ya ve Mimar Sinan'a girmeye bak ama olmazsa da özellerde tam burslu olmak için çabalayabilirsin. ilk iş olarak kendine 35\50 çizim kağıtları al b, 2b, 4b, 6b de kalemler al başla çizmeye.oran orantıya dikkat ederek gördüğü objeleri çizmeye hemen başla oran orantıdan kastım gördüğünü kağıda iyi yansıtman tam oturtman demek. malum özel yetenek sınavıyla girildiği için bu bölüme çok çizmen lazım gece gündüz. güzel sanatlar fakültesi öğrenciside araştırmacı ve meraklı olmalıdır. iç mimarlık içinde malzeme bilginin iyi olması lazım bu okulu kazanıp okumaya başladğında geliştirebileceğin bişey tabi. aşkla iste çalış ve kazan Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2014       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konya da iç mimarlık okuyorum. fakülte ortamı gsf olduğundan güzeldir. hocalar gençtir ve bilgililerdir. çok çalışırsın günde en az 5-6 saat, fakat vize final zamanları 12 saati aşkın. cümlelerim bozuk ama cidden canım sıkkın. ders çalışıyorum hadi bilmek isteyen okusun. uykum var ve 3 saat daha çalışmalıyım en az.