Arama

Başarılı olmak için neler yapılabilir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Mayıs 2015 Gösterim: 58.552 Cevap: 102
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiçders çalışamıyomm kafaam hep baska yerler nasıl çalışkan olabilirim yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2011       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ronmione kardeşim üstte yazan duayı okursan sana çok faydası olur.her zaman allahuekber de.
Allahuekber (ALLAH BÜYÜKTÜR.)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2011       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de cok basarılı bır insan değilim ama yine de üstte yazılanlara uymaya calısacağm iyisallah basarırımmmm.....A.M.İ.N.N.N.N..........
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben hep ders çalışırım tekrar yapar test çözerim sınavlardan bazen 100 ile 90 arası bazen 80 ile 90 alırım günde bir saat bilgisayar oynarım hatta şimdi cuma cumartesi 2 3 saat girebiliyorum bi ark. ım var her gün 6 7 saat bilgisayar oynar yalan değil ne zaman baksam oyunda ama o hep sınavlardan 90 100 arası alır nasıl yapıyor bilmiorum moral yönünden mi oluor bu bir türlü anlamadım ailem ile bir anlaşma yaptık 1. sınavlar sonunda eğer tüm sınavlarım 85 üstü gelirse sınırsız bilgisyarım olcak tabi notlarım düşmemek şartı ile sizce sınırsız bilgisayar oynasam notlarım iyi olr mu allaha şükür yine teşekkür getirmiorum ama daha fazlası hem benim hemde ailem bakımından çok ii olucak yardımcı olabilr misiniz bana ark. ım gibi nasıl olabilirim bu arada 7. sınıfa gidiorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok çalışıyorum ama olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben tosçelik fen lisesinde okuyorum bursuyum yatılı okuyorum sayısalcıyım ve çooook başarılıyım kalp vw damar cerrahı olmayı planlıyoum olacağımı da çok iyi biliyorum
1232 - avatarı
1232
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #77
1232 - avatarı
Ziyaretçi
ya çalışkan olabilmek için sadece öz güven yeterli midir sizcee
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sayısal öğrencisiyim şimdide zorlanıyorum ama başarağıma inanıyorum her gün çalışıyorum çok fazla çalışmasamda tekrar yapıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öğretmenlerinize danışıp test alın ve her gün 6 konunuz varsa her birinden 2 test çözün günde 2 test her konudan 2 test çözün kesinlikle başarılı olacaksınız . ben denedim hatta 3 tane madalyam var bende eskinden derslerim ortaydı ama bu tekniyi uyguluadım 3 madalyam oldu kesinl
iikle deneyin gerçekten de başarılı olacaksınız...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
'' MeseLa cok caLısabiLirsin '' diyen misafirimiz , Calısmanın temel yolu not almakla geciyor.Mesela o konuudan zevk alıyor ve yapabiliyorsan güzel bir özetler gecersin tekrarını yapar görünecek bir yere asarsın.Ama anlamadığın bir konu varsa kaynaklardan yararlanmalısın işin püf noktalarına dikkat etmeli ayrıntıları kacırmamalısın.Bi arkadasımız cok not alıyorum yazıyorum ama aklımda kalmıyor demiş.Sen kendi cümlelerini kurarken aynı cümleleri kurarsın bir kaynaktan oku ve bir tablo olustur.Böylece akılda kalır.Sakın ezber yapma.Bnm akLma geLenler bu kadar ...