Arama

Dr. Ömer Coşkun hangi ilde muayene ediyor? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2015 Gösterim: 99.864 Cevap: 229
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #61
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

hocam hayırlı günler ben ankaradan canan insülin direncim var ne tavsiye edersiniz lütfen yardım edin şimdiden Allah razı olsun Allah-a emanet olun

Alıntı

zayıflamanın bitkisel çözümü nedir ömer hocam ayrıca cok sinirliyim bitkisel önerileriniz nelerdir?

Alıntı

slm hocam vucudumda kaşıntı var kan tahlillerim temiz çıkıyor ne kullanmam lazım cevap yazarsanız sevinirim slm

Alıntı

hocam benim teyzem sarkoidoz hastası tedavi gördüğü halde bi sonuç alamadı kortizon kullanıyo oda şişiriyo neyapmaızı önerirsiniz

Hepinize acil şifalar diliyoruz. Ancak burdan kendisine ulaşmanız mümkün değil. Kendi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Yard.Doç.Dr. Ömer Coşkun Kişisel Web Sitesi için tıklayınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ömer bey nasılsınız sizi sürekli seyrediyoruz hocam annem troyit kanseri dediler annemi size getirecem ama muayeneni bilmiyorum sizden ricam adresenizi ve telefonunu yazarmısınız
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #63
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Hepinize acil şifalar diliyoruz. Ancak burdan kendisine ulaşmanız mümkün değil. Kendi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.

Alıntı

ömer bey nasılsınız sizi sürekli seyrediyoruz hocam annem troyit kanseri dediler annemi size getirecem ama muayeneni bilmiyorum sizden ricam adresenizi ve telefonunu yazarmısınız

Dr. Ömer Coşkun - Şifalı Ürünler Merkezi

Kişiye kendi resmi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2010       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi akşamlar ben sizi dinledim bir bardak suyun içine bir yemek kaşığı sirke koydum. 3,4 şişe sirkeli su içtim.şimdi isalim durmuyor.şeker hastasıyım.ben bu durumda ne yapmalıyım doktora gittim ilaçların faydasını görmedin.doktor kolonoskobi çekilmesini istedi.çekilmekten korkuyorum ne yapmalıyım bana acil cewap werirseniz çok memnun olurum saygılarımla teşekkürler..
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
24 Nisan 2010       Mesaj #65
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
Alıntı

benl kilo almak istiorum ama nedense git gide kilo veriyorum doktora gittim bişin yok dediler çok zayıfladım

sadece sorunuza cvp veriyorum.
ömer coşkun değilim,

evli iseniz; Çakşır Çayı - Ömer Coşkun
evli değilseniz Ebegümeci çayı
ömer coşkun ürünlerini kullanabilirsiniz.

ishal olan arkadaş da, Mayıs Papatyası Çayı
ömer coşkun ürünü kullanmasında fayda vardır.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
rifat - avatarı
rifat
Ziyaretçi
26 Nisan 2010       Mesaj #66
rifat - avatarı
Ziyaretçi
slm sayın hocam parkinson hastamız var hastalığı felc gecirdi konuşamıyorel ve ayaklarında felç var gobeğinden serum alıyorhastalığı geldiğinde robotlaşıyor neyapmamız gerekiyor sayılar selamlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2010       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba doktor bey ben zonguldaktan seval polat kılıç ben mide kanseri oldum doktorlara gittim biyopsi yapıldı taşlı yüzük hüçresi çıktı geç kalmışım ameliyat olmuşum midemi alaadılar 4 ewreymiş karacigerime yayılmış karın zarıma yayılmış ameliyattan sonra 1 hafta iyiydim sonra mide bulantı we ishalle o gece uyandım akçigerimde su toplamış şu anda hastanedeyim hiç bierşey yiyemiyorum ishalimde durmuyor akçigerimede şıcramış görülüyo zayıf düştügüm için kemotpropi yapamıyolar hiç bişey yiyemiyorum bana bu durumda ne önerirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dr ömer çoşkun a ulaşabiliceğim bi adres ve yelefon numarası istiyorum lütfen bu konuda acil yardım edermisiniz omirilik felçlisi hastamız için görüşmek istiyorum Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dr ömer bey benim sorunum hepatit b tasıçısıyım gecmesi mumkunmu ALLAH rızası için yardım edin
sımdıden tskler
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #70
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rifat adlı kullanıcıdan alıntı

slm sayın hocam parkinson hastamız var hastalığı felc gecirdi konuşamıyorel ve ayaklarında felç var gobeğinden serum alıyorhastalığı geldiğinde robotlaşıyor neyapmamız gerekiyor sayılar selamlar

Alıntı

merhaba doktor bey ben zonguldaktan seval polat kılıç ben mide kanseri oldum doktorlara gittim biyopsi yapıldı taşlı yüzük hüçresi çıktı geç kalmışım ameliyat olmuşum midemi alaadılar 4 ewreymiş karacigerime yayılmış karın zarıma yayılmış ameliyattan sonra 1 hafta iyiydim sonra mide bulantı we ishalle o gece uyandım akçigerimde su toplamış şu anda hastanedeyim hiç bierşey yiyemiyorum ishalimde durmuyor akçigerimede şıcramış görülüyo zayıf düştügüm için kemotpropi yapamıyolar hiç bişey yiyemiyorum bana bu durumda ne önerirsiniz

Alıntı

dr ömer çoşkun a ulaşabiliceğim bi adres ve yelefon numarası istiyorum lütfen bu konuda acil yardım edermisiniz omirilik felçlisi hastamız için görüşmek istiyorum Msn Sad

Alıntı

dr ömer bey benim sorunum hepatit b tasıçısıyım gecmesi mumkunmu ALLAH rızası için yardım edin
sımdıden tskler

Kişiye kendi resmi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.

Dr. Ömer Coşkun - Şifalı Ürünler Merkezi