Arama

Dr. Ömer Coşkun hangi ilde muayene ediyor? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2015 Gösterim: 99.771 Cevap: 229
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba doktor ömer coşkun bey benim hastalığım kulak rahatsızlığı bende sinüzit var kulağım çınlıyor burnumdan nefes alamıyorum ağzımdann nefes alıyorumm nefes almam için ve sinüzit için ne yapmalıyım????? doktor beyyyy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam benim yumurtalıklarım çalışmuyor ve çoçugum olmasını çok istiyorum ne yapmam gerekiyor.yardımlarınızı bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #43
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ömer beyin ilaçları nerde alabileceğimiz yerin telefonları lazım

Alıntı
sedef mağduru adlı kullanıcıdan alıntı

Sn. Hocam sedef hastasıyım, hangi ürünleri tavsiye edersiniz, bu ürünleri kullanırken yememem gereken besinler var mı? Bu illetten beni ne olur kurtarın, yardımınıza acilen ihtiyacım var hocam! Saygılarımla...

Alıntı

merhaba doktor ömer coşkun bey benim hastalığım kulak rahatsızlığı bende sinüzit var kulağım çınlıyor burnumdan nefes alamıyorum ağzımdann nefes alıyorumm nefes almam için ve sinüzit için ne yapmalıyım????? doktor beyyyy

Alıntı

hocam benim yumurtalıklarım çalışmuyor ve çoçugum olmasını çok istiyorum ne yapmam gerekiyor.yardımlarınızı bekliyorum

Dr. Ömer Coşkun'a buradan ulaşamazsınız. Lütfen kendi iletişim adreslerinden ulaşıp sorununuzu anlatın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bebeğim kilo almıyor ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

dr omer coskun sitesi

doktor bey benim bacağımda hafif kahve renkli bi iz vardı doğuştan .doktor renk açıcı kremler verdi kullandım daha da koyulaştı neolur yardım edin 05346306061 allah rızası için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Dr. Ömer Coşkun'a buradan ulaşamazsınız. Lütfen kendi iletişim adreslerinden ulaşıp sorununuzu anlatın.

mrh hocam cinsel sorunum var bana yardımcı olurmunuz sorunum erken boşalma yani 10 saniye de boşalma oluyoo ne önerirsin hocam sayğılarımla teşkürler önerinizi bekliyorum sinan.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
]www omer coskun com tr[/QUOTE][QUOTE hocam merhaba bende reflü ve çölyak rahatsızlığım var ne ler yapmalıyım ilaç yada bitkisel tedavi yöntemi varmi teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ağız içinde ve vajinanın dışında limonlu,asitli,ekşi gıdalar alındığında çıkan yaralar için bitkisel ilaç ne alıbilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

omer coskun kimdir

iyi akşamlar ömer hocam ben 53 yaşindayim iki dizimdede kikirdak erimesi ve sag dizimde menisküs var.
yol yuruyemiyorum diz kapaklarimin bacak ic taraflari çok aciyor gittigim ortapedi dr.lari 60 yaşina kadar boyle
devam edicegini ,60 yaşindan sonra ameliyat olabilecegini söylediler. bütün umudum sizsiniz hocam,
kıkırdak erimesinin ilaci varsa lütfen bana yardimci olursaniz ömür boyu size dua ederim.
hohorlusize nasil ulaşabilirim.ben umraniyede oturuyorum.
Son düzenleyen Daisy-BT; 3 Nisan 2010 22:50 Sebep: İletişim adresi silindi.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #50
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bebeğim kilo almıyor ne yapabilirim

Alıntı

doktor bey benim bacağımda hafif kahve renkli bi iz vardı doğuştan .doktor renk açıcı kremler verdi kullandım daha da koyulaştı neolur yardım edin 05346306061 allah rızası için

Alıntı

mrh hocam cinsel sorunum var bana yardımcı olurmunuz sorunum erken boşalma yani 10 saniye de boşalma oluyoo ne önerirsin hocam sayğılarımla teşkürler önerinizi bekliyorum sinan.

Alıntı

]www omer coskun com tr

[QUOTE hocam merhaba bende reflü ve çölyak rahatsızlığım var ne ler yapmalıyım ilaç yada bitkisel tedavi yöntemi varmi teşekkürler[/QUOTE]

Alıntı

Ağız içinde ve vajinanın dışında limonlu,asitli,ekşi gıdalar alındığında çıkan yaralar için bitkisel ilaç ne alıbilirim?

Alıntı

iyi akşamlar ömer hocam ben 53 yaşindayim iki dizimdede kikirdak erimesi ve sag dizimde menisküs var.
yol yuruyemiyorum diz kapaklarimin bacak ic taraflari çok aciyor gittigim ortapedi dr.lari 60 yaşina kadar boyle
devam edicegini ,60 yaşindan sonra ameliyat olabilecegini söylediler. bütün umudum sizsiniz hocam,
kıkırdak erimesinin ilaci varsa lütfen bana yardimci olursaniz ömür boyu size dua ederim.
hohorlusize nasil ulaşabilirim.ben umraniyede oturuyorum.