Arama

Hangi üniversitelerde sağlık yönetimi bölümü vardır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ağustos 2012 Gösterim: 70.090 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sayısalım fakat bu bölümü de düşünüyorum esit ağırlık sınavlarınada giricem. marmara da istiyorum kaç puan yapmam lazım bilginiz var mı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben lise öğrencisiyim 4 yıllık sağlık yönetimine geçmek istiyorum kaç puandır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb..ben sağlık işletmeciliği bölümünü istiyorm,seneye o bölümü tercih edeceğim.bana o bölüm ile ilgili bilgi verebilirmisinz..LÜTFEEENNMsn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu bölümü okuması kolaymı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn yeniyüzyıl üniversitesinde sağlık yönetimi okuyorum bizim oklda hiç burs almadan bu bölümü okumk isteyeniniz vsa 400.000ye kdar alıyo ama burslu için 60.000 gbi istiyo devlette bu bölüm çok sınırlı bu bölümde en iyi mezun vren devlet marmara ünirversitsi ama özel olabilir derseniz hastane bünyesinde açn bütün özel üniverstlerde var medipol acıbadem beykent yeni yüzyıl ki bizim okulda alman hastanesi ve vatan hastnelr grubu bünyesnde açıldı okanda açıcaklrdı bu sene çok ii b bölüm ama istmeden okuymssnz umarım sınava girck hrks istedii yere girer
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende bu bölümle ilgileniyorum tm1 puan türü üzerinden 397-430 arası puan istiyor. Türkiyede sadece bi kaç üniversitede war. Ama iyi bölümmüş diye duydum. Ayrıca tm1 puan hesaplamasıda ygs den ygs5 we ygs6 artı olarakta lysden türkçe matematikten bayağı bi net istiyo...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb. ben ticaret meslek lisesi okuyorum duyduma göre iktisadi ve bilimler fakültesinde sağlık idareciliği bölümü varmış acaba oraya 2 yıllık geçiş hakkım var mı ve hangi üniversitelerde var cevap veren olursa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben büro yönetimi ve sekreterlik okuyorum sağlık yönetiliğinin 4 senelik puannı ortalama 345 ilk sınavdan bu puanı çıkarıp ilk sınav üzerinden tercih yapa biliyor bölüm arkadaşlarım ( büro yönetimi ve sekreterlik alanı öğrencileri )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn sözeldeyim gireblr mym bu bölme
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı