Arama

Hangi üniversitelerde sağlık yönetimi bölümü vardır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ağustos 2012 Gösterim: 70.091 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağlık yönetimi mezunuyum (2007) arkadaşlar sağlık sektöründe tanıdığınız yoksa hiç niyetlenmeyin özelde de devlettede iş imkanı yok ben devletteyim lise mezunu ne kadar maaş alırsa onu alıyorum, ne iş yaparsa onu yapıyorum bizden çok önce mezun olmuş olanlar anca yeni yeni md. yard. olabilmişlerdir. özelde de istanbulda sektörde biraz tanınırsınız ama diğer illerde liseden çıkmış hastanede çalışan kişiler sizin üstünüzde olur. öyle müdür olacağım felan diye hiç düşünmeyin hele(tabi hastane sizin değilse) onu başarmanız imkansıza yakın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Okan Üniversitesi İİBF Sağlık Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim. 2009 Yılında ÖSS sınavında 307 puan aldım. %100 Burslu okuyorum. Bu bölüm hakkında soruları olan arkadaşlara yardımcı olurum. Mail adresin cihanardaturut@gmail.com .
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben tuğba diş protez okuyorum bu bölüme geciş yapmak istiyorum bıraz bılgı alıp yardım cı olabılırmısınz acaba pek zamanım olmuyor araştırmak için mumkunse dumantubi@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu bölümde en iyi olan üniversiteleri yazar mısınız?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kıbrıs doğu akdeniz üniversitesinde sağlık bilimleri fakültesinde SAĞLIK yönetii bölümü bu yıl eğitime başlıyor.muhtemelen düşük puanla öğrenci alacaktır.internetten araştırırsanız gerekli bilgileri alabilirsinz.kıbrısın en eski ve de tek devlet ünversitesidir.burs imkanları bol olan eğitim kalitesi yüksek bir okuldur.başarılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kıbrıs doğu akdeniz üniversitesinde sağlık bilimleri fakültesinde SAĞLIK yönetii bölümü bu yıl eğitime başlıyor.muhtemelen düşük puanla öğrenci alacaktır.internetten araştırırsanız gerekli bilgileri alabilirsinz.kıbrısın en eski ve de tek devlet ünversitesidir.burs imkanları bol olan eğitim kalitesi yüksek bir okuldur.başarıla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ticaret meslek lisesinde okuyodum sınavsız geçşle direk sağlık kurumları işletmeciliğine geçiliyor dye biliyorum ama hangi üniversite olur bilmiyorum direk olurmu hangi üniversitelere geçiliyor yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ygs 6 puanım 377 sıralamam 142 bin, tm 1 puanım 381 sıralamam 95 bin, yerleşme ihtimalim var mı sağlık yönetimi bölümüne ? Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de istanbul üniversitesi sağlık yönetimi yazdım bu sene öğrenci alacakmış yazan va mı aranızda
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ticeret lisesini bitirmiş olan kişiler bu bölüme girebiliyo mu?